AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Aparatul dentar
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Aparatul dentar

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
I, You and They
Mega-Fan Forum
Mega-Fan Forum
I, You and They


feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Aparatul dentar Empty
30052011
MesajAparatul dentar

Ati purtat vre-o data pratar dentar?
Ce pareri si sfaturi aveti?
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Distribuie acest articol pe: reddit

Aparatul dentar :: Comentarii

Poldychou
Re: Aparatul dentar
Mesaj Lun Mai 30, 2011 3:47 pm Scris de Poldychou
nuh!
arati prost cu el.
Ellie
Re: Aparatul dentar
Mesaj Lun Mai 30, 2011 6:16 pm Scris de Ellie
Stiu e foarte enervant. Nu as dorii la nimeni.
Dizzie
Re: Aparatul dentar
Mesaj Vin Iun 03, 2011 5:26 pm Scris de Dizzie
Nuh..nu vreau...e naspa.. mi-e frica de el. will
♥SweetDream♥
Re: Aparatul dentar
Mesaj Mier Iun 15, 2011 6:51 pm Scris de ♥SweetDream♥
nu, nu am avut nevoie. am fost o singura data la dentist si mi-a spus ca am dinti perfecti rr
I, You and They
Re: Aparatul dentar
Mesaj Dum Iun 19, 2011 10:02 pm Scris de I, You and They
Nici mie nu-mi trebuie. Si nu vreau la nimeni.
♥ InnocentGirl♥
Re: Aparatul dentar
Mesaj Joi Iun 23, 2011 9:41 am Scris de ♥ InnocentGirl♥
Pff...eu nu am purtat si nici nu am sa o fac
♡ MImI ♡
Re: Aparatul dentar
Mesaj Sam Iul 23, 2011 3:54 pm Scris de ♡ MImI ♡
NU am purtat dar vreau. Vad ca toate sunteti impotriva lui. will
Pe partea de jos as avea nevoie si daca stiu ca se poate rezolva de ce sa nu port? Stiu persoane care au aparat dentar si arata chiar foarte bine. Conteaza cum te simti tu cand il ai. Daca tu te simti bine si ceilalti voi spune ca arati bine. ^^
♥SweetDream♥
Re: Aparatul dentar
Mesaj Lun Aug 22, 2011 2:26 pm Scris de ♥SweetDream♥
te sustin !! desi nu ma dau in vant dupa el Dge
Alina
Re: Aparatul dentar
Mesaj Lun Aug 22, 2011 3:16 pm Scris de Alina
Pai suntem ca arata prost. Mai bine m-as aruca in lac ffftr daca ar venii mama sa imi propuna .
Poldychou
Re: Aparatul dentar
Mesaj Joi Aug 25, 2011 11:16 am Scris de Poldychou
exact.

nici nu vreau sa-mi imaginez :-&

bine ... daca un prieten de-al meu ar avea i-as zice ca ii sta bine rr
=^_^=
Re: Aparatul dentar
Mesaj Joi Aug 25, 2011 4:56 pm Scris de =^_^=
mah .. daca trebuie il port na.
Nevermind
Re: Aparatul dentar
Mesaj Vin Aug 26, 2011 11:33 pm Scris de Nevermind
Eu am aparat dentar .
M`am obisnuit cu el gdg
Unii imi zic ca imi sta mai bine cu el j

Mda , dar la unii le arata oribil .
Mai ales daca nu au culori xD
Kittyx
Re: Aparatul dentar
Mesaj Dum Aug 28, 2011 6:38 pm Scris de Kittyx
Eu trebuie sa imi pun si abia astept:X
In primul rand dupa parerea mea arata foarte bine.Si cand te gandesti ca peste un an doi vei avea dinti perfecti..
DXD
Re: Aparatul dentar
Mesaj Vin Feb 10, 2012 10:22 am Scris de DXD
Eu port ochelari, dar mi se pare că sunt mai OK decât aparatul dentar. Partea bună este că pe acesta îl porţi doar 2-3 ani sau chiar mai puţin.
● Lene
Re: Aparatul dentar
Mesaj Joi Mar 15, 2012 2:30 pm Scris de ● Lene
Pff... Eu am aparat dentar o.o Dar nu e fix. Deoarece am avut niste probleme la mandibula -.-
Si mi-a pus mobil pana una alta. Peste cateva luni imi pun fix. [albastru] Si sincer? Abia astept, stiu ca doare, si e naspa la inceput dar daca iti face niste dinti frumosi atunci merita!
Sincer... mie nu mi se pare cine stie ce daca cineva poarta aparat dentar. E in gen "ochelari" cum spunea AbbeyDawn, adica sa fim sinceri.. pana si unele vedete poarta. Altele isi schimba dinti si fac operatii... Eu nu suport acele dar mai o operatie. o.o
Prefer sa port aparatul cat trebuie si dupa na-m probleme.
Imaginary Owl
Re: Aparatul dentar
Mesaj Joi Mar 22, 2012 6:04 pm Scris de Imaginary Owl
Eu am aparat dentar fix si unii imi zic ca imi sta maie bine cu el,dar un lucru stiu,ca imi va sta mai bine fara cand mi-l va da jos.E naspa cu aparat,am facut multe rani in obraji cum mi s-au frecat brachetii si e destul de dureros.

EDIT CONCURS COMOARA PIRATILOR. -> by Acadica`
CHEIA NR. 3
Aparatul dentar Nr3m

ShadowKiss
Re: Aparatul dentar
Mesaj Joi Mar 22, 2012 6:06 pm Scris de ShadowKiss
Nu am avut in viata mea un aparat dentar, ochelari port, din an in paste, dar aparat dentar nu fiindca nu aveam cine-stie-ce problema si nu doream nici eu in ruptul capului.Nu vreau sa am, nu prea-mi pasa de parerea unor colege, dar nici nu-mi place sa ma barfeasca mai mult decat acum.Nu zic ca e dezastruos, macar sti ca vei arata super bine dupa ce ti-l dai jos.
Ciocolatte
Re: Aparatul dentar
Mesaj Joi Mar 22, 2012 9:12 pm Scris de Ciocolatte
Eu nu port aparat dentar.Nu am voie.Am dintisorii foarte drepti.Dar am vazut la alte persoane care il poarta si fara sa aiba nevoie.Darrr,in fine... f
saranichuu
Re: Aparatul dentar
Mesaj Sam Apr 14, 2012 9:10 pm Scris de saranichuu
Mmm.. Eu port! Hihi. Eu chiar am avut probleme cu dintii iar acum sunt foarte drepti dar trebuie sa il mai port ceva timp. Sincer nu mi se pare mare lucru. Nimeni nu face glume pe seama asta
D/R/U/G/S
Re: Aparatul dentar
Mesaj Mier Apr 18, 2012 1:01 am Scris de D/R/U/G/S
Nu am avut aparat dentar niciodata, desi as avea nevoie. Mai intai insa ar trebui sa imi vindec gingiile si abia apoi sa-mi fac curajul de-ami pune un aparat in gura. Cred totusi ca voi ramane cu micile probleme din prezent toata viata... SO, o sa ma conformez. Numai pe-o parte am probleme de fapt, ca dintii din fata si din stanga arata bine, sunt drepti, totul e ok. Pe dreapta insa... jale. will
saranichuu
Re: Aparatul dentar
Mesaj Mier Apr 18, 2012 4:33 pm Scris de saranichuu
Sa sti ca nu inteleg ce e asa mare scofala. Eu sunt bucuroasa ca-l am. Deja am un zambet de milioane si il port de aproape un an doar. Cand il voi da jos si imi voi albi dintii hehe *day dreaming* E mai bine sa iti rezolvi problema decat sa ca ei lasa ca merge
D/R/U/G/S
Re: Aparatul dentar
Mesaj Mier Apr 18, 2012 5:11 pm Scris de D/R/U/G/S
La mine cel putin este mare scofala pentru ca am gingiile foarte sensibile. Nu pot sa rezolv problema unor dinti strambi cand am o problema mai mare la gingii. Daca tu n-ai avut-o, bafta ta.
♥ Karina
Re: Aparatul dentar
Mesaj Dum Apr 22, 2012 2:40 pm Scris de ♥ Karina
Eu nu am purtat...si nici nu vreau...dar poate ar trebui sa-mi pun


Ultima editare efectuata de catre SecretGirl in Dum Apr 22, 2012 4:53 pm, editata de 1 ori
avatar
Re: Aparatul dentar
Mesaj Dum Apr 22, 2012 3:07 pm Scris de Reira
Karina, ti-am explicat de foarte multe ori ca trebuie sa ai minim 10 cuvinte intr-un post!Editeaza te rog!
Re: Aparatul dentar
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Aparatul dentar

Sus 

Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Frumusete-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015