AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Fond de ten
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Fond de ten

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
I, You and They
Mega-Fan Forum
Mega-Fan Forum
I, You and They


feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Fond de ten Empty
30052011
MesajFond de ten

Voi folositi fond-ul de ten des sau v-ati dat vre-o data cu fond de ten?
Fetele care il folosesc, sunt inebunite dupa el?
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Distribuie acest articol pe: reddit

Fond de ten :: Comentarii

Poldychou
Re: Fond de ten
Mesaj Lun Mai 30, 2011 3:51 pm Scris de Poldychou
Da, imi dau de obicei cand merg la nunta sau la petreceri.
Ellie
Re: Fond de ten
Mesaj Lun Mai 30, 2011 6:08 pm Scris de Ellie
Si eu il folosesc aproape in fiecare zi.
Dizzie
Re: Fond de ten
Mesaj Vin Iun 03, 2011 5:27 pm Scris de Dizzie
Il am mereu in geanta. Imi place sa fiu echipata will
Alina
Re: Fond de ten
Mesaj Vin Iun 03, 2011 6:26 pm Scris de Alina
Si eu il port cu mine Dge Ce m-as face fara el.
Nevermind
Re: Fond de ten
Mesaj Mar Iun 07, 2011 12:05 pm Scris de Nevermind
Nu ma dau cu fond de ten .
Am auzit ca apar mai multe cosuri daca dai cu fond de ten peste ele .
Dizzie
Re: Fond de ten
Mesaj Mier Iun 08, 2011 3:34 pm Scris de Dizzie
Da, asa-i, dar depinde ce fel de fond f
Alina
Re: Fond de ten
Mesaj Vin Iun 10, 2011 5:17 pm Scris de Alina
Prima data luasem dala prost ag
Inque~
Re: Fond de ten
Mesaj Mar Iul 05, 2011 12:25 pm Scris de Inque~
Nu e adevarat ca iti apar mai multe cosuri, depinde doar de care folosesti. Undele fonduri de ten ajuta si iti usuca cosurile.Eu ma dau cu fond de ten, mai ales pe nas pentru ca am puncte negre (care nu se observa decat daca stai foarte aproape de mine, dar nu conteaza), si pe unde mai apuc, dar nu-l port cu mine pentruc a nu am unde sa-l pun. Eu nu folosesc geanta, pentru asta sut facute buzunarele blugilor si acolo imi pun doar rujul. Pe care il iau pretutindeni.
Andreea
Re: Fond de ten
Mesaj Sam Iul 09, 2011 9:13 pm Scris de Andreea
Da, dar acum il pun degeaba pe fata...
Cherry Crush
Re: Fond de ten
Mesaj Joi Iul 21, 2011 12:15 am Scris de Cherry Crush
Fondul de ten are de obicei nevoie si de un primer. Nu-l folosesc des, având în vedere că nu am nevoie. Dar folosesc un concealer pe care îl fixez cu pudră, pentru că am cearcăne imense. Oricum, când mă dau cu fond de ten nu se întâmplă nimic. Evident, dacă eşti mai ameţită şi nu te demachiezi, cine ştie...
rebelle fleur :]
Re: Fond de ten
Mesaj Vin Iul 22, 2011 11:26 pm Scris de rebelle fleur :]
Folosesc fondul de ten de vreo 2 ani. Am folosit destul de multe feluri, de la tot felu de firme. Acum am Affinitone de la Maybelline si pot sa zic ca este singurul care m-a multumit.
♡ MImI ♡
Re: Fond de ten
Mesaj Sam Iul 23, 2011 3:25 pm Scris de ♡ MImI ♡
Nu folosesc pentru ca nu am nevoie. Ma gandesc sa imi stric tenul peste vreo cativa ani.
Kittyx
Re: Fond de ten
Mesaj Dum Aug 28, 2011 6:54 pm Scris de Kittyx
Folosesc mai mult o crema colorata cu acoperire usoara.E ca fondul de ten doar ca nu iti incarca asa de mult tenul.
saranichuu
Re: Fond de ten
Mesaj Dum Apr 15, 2012 4:25 pm Scris de saranichuu
Eu folosesc de foarte mult timp fond de ten si pot spune ca investesc foarte multi bani in ele. Folosesc din cele mai scumpe si cele mai bune. Desi e o crima pentru bugetul meu. Acum am unul pentru 24 de ore de la Maybelline si Affinitone care nu e asa scump.
Inque~
Re: Fond de ten
Mesaj Dum Apr 15, 2012 5:14 pm Scris de Inque~
Eu folosesc ocazional. Fondul de ten pe care il am e mai inchis decat tenul meu si de-asta nu il folosesc foarte des, iar cand il folosesc, ma dau cu foarte putin pe unde sunt probleme si il intind cat pot de mult ca sa nu am pete. Dar acum am pudra si ma dau cu ea peste fondul de ten. Inca nu sunt multumita de culoare, mi se pare ca e prea roz, dar ma rog. Am sa-mi iau unele mai bune pe viitor, insa nu e cazul acum. Poate imi cumpar inainte de banchet, ca sa arat perfect atunci.
avatar
Re: Fond de ten
Mesaj Dum Apr 15, 2012 5:52 pm Scris de Reira
Si eu folosesc acelasi fond de ten ca Sarani.
E destul de bun.Oricum, mie mi se pare foarte greu sa-mi gasesc un fond de ten bun.Am auzit ca Revlon Color Stay e foarte bun si intentionez sa-l incerc cand il termin pe cel de la Maybelline.Din pacate se gaseste cam greu in Pitesti.
SSimonaV
Re: Fond de ten
Mesaj Mar Apr 17, 2012 7:00 pm Scris de SSimonaV
Folosesc fond de ten aproape zilnic de la Vichy intradevar dau mult pe el dar merita, inainte sa ma dau cu fond de ten folosesc si o baza speciala pentru machiaj cu extract de orhidee care hidrateaza ,se aseaza super si asa pot sa stau linistita ca nu imi stric tenul:D
avatar
Re: Fond de ten
Mesaj Mar Apr 17, 2012 7:04 pm Scris de Reira
Si eu am incercat un fond de ten de la Vichy, dar nu mi-a mers.Probabil am eu un ten mai ciudat, in sensul ca nu are aderenta fondul de ten -nu conteaza cat de buna e baza de machiaj.Totusi am auzit multe persoane ca isi cumpara produse cosmetice de la Vichy si ca sunt multumite de ele.
SSimonaV
Re: Fond de ten
Mesaj Mar Apr 17, 2012 7:11 pm Scris de SSimonaV
Depinde pe care l-ai incercat nici eu nu pot sa spun ca sunt multumita de toate fondurile de ten pe care le au , folosesc Vichy Dermablend care este cel mai bun din toate pe care le-am incercat si momentan raman la el:D
D/R/U/G/S
Re: Fond de ten
Mesaj Mar Apr 17, 2012 10:13 pm Scris de D/R/U/G/S
Nu ma dau cu fond de ten. Am incercat in trecut cateva, insa nu mi-am gasit culoarea si nici placerea de a purta unul pe fata. Astfel ca pe pometi imi dau numai cu blush.
Sandy.Belle
Re: Fond de ten
Mesaj Mar Iul 03, 2012 10:41 pm Scris de Sandy.Belle
Wow, fetelor! La majoritatea, fondul de ten chiar face parte din viaţa voastră.
Eu nu-l folosesc. Cateodată mă mai fac cu pudră, dar nu-mi prea place să-mi simt faţa încărcată.
Balonas.
Re: Fond de ten
Mesaj Lun Iul 16, 2012 9:53 am Scris de Balonas.
Eu nu ma dau deloc cu fond de ten, asta pentru ca nu am incercat niciodata si sunt prea mica...
Poldychou
Re: Fond de ten
Mesaj Dum Sept 02, 2012 2:22 pm Scris de Poldychou
Am inceput si eu sa ma dau gdg dar ca sa mi le ascunda bine, dau si cu baton will
Simona
Re: Fond de ten
Mesaj Dum Iun 23, 2013 12:07 pm Scris de Simona
Si eu folosesc fond de ten, il am pe cel de la L'oreal. Daca iti ingrijesti tenul pe masura, fondul de ten nu iti va afecta tenul. Cel putin eu folosesc de ceva timp, imi ingrijesc tenul mult mai bine si nu am probleme. Faza e ca nici nu trebuie sa-ti dai cu tone incat sa nu-tii lasi tenul sa respire, eu ma dau cu o doza foarte mica de fond de ten.  Dar cred ca o sa-mi iau Giordani din nou, parca mai mult imi placea si mi se potrivea mai bine nuanta de acolo *Light Ivory*. ;-??
Re: Fond de ten
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Fond de ten

Sus 

Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Frumusete-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015