AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cosurile
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Cosurile

In jos 
AutorMesaj
I, You and They
Mega-Fan Forum
Mega-Fan Forum
I, You and They


feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Cosurile Empty
30052011
MesajCosurile

Ce parere aveti despre cosuri? Aveti? Va enerveaza?
Sus In jos
https://foru-girls.all-up.com/
Distribuie acest articol pe: reddit

Cosurile :: Comentarii

Inque~
Re: Cosurile
Mesaj Mar Iul 05, 2011 12:33 pm Scris de Inque~
Pe bune, chiar nu s-a postat nimic la topicul asta? gdg)Pai cosurile sunt naspa. gdg) Mai ales alea mari si rosii care iti ies in cele mai nepotrivite locuri, in cele mai nepotrivite momente.
02gold23
Re: Cosurile
Mesaj Mar Iul 05, 2011 4:34 pm Scris de 02gold23
Le urasc...de ce trebuie sa existe? Ca sa ma enerveze pe mine? De aia? Si da, sunt rele, naspa si cum mai vreti sa le numiti.
Andreea
Re: Cosurile
Mesaj Sam Iul 09, 2011 9:15 pm Scris de Andreea
Aoleu!! Nu mai pomeniti de cosuri!! Le urasc! Am o copilarie zbuciumata Dge
Cute Nyappy
Re: Cosurile
Mesaj Dum Iul 17, 2011 12:34 pm Scris de Cute Nyappy
Cosuri?!!?Bleach,le urasc!-.-Cand am asa ceva parca mi-e si firca sa ma uit in oglinda..
♡ MImI ♡
Re: Cosurile
Mesaj Sam Iul 23, 2011 3:35 pm Scris de ♡ MImI ♡
Nu am avut niciodata probleme cu cosurile. Imi mai apare uneori cate unul dar il storc si dispare rapid. Imi apar inainte mesntruatiei cateva cosulete micute si albe pe fata dar alea dispar de la sine. Suntnorocoasa in privinta asta.
Jessi.
Re: Cosurile
Mesaj Dum Iul 24, 2011 12:01 pm Scris de Jessi.
Nici eu nu am probleme cu coșurile. Nu am mai avut un coș de mult timp dar îmi îngrișesc fața, bănuiesc că deast nu-mi mai apar.
Oricum, coșurile sunt nașpa. Știu că pe la unsprezece-doisprezece ani aveam probleme cu ele, dar acum nu mai am nimic. Nici măcar un punct.
Lucky me !
Dizzie
Re: Cosurile
Mesaj Dum Iul 24, 2011 2:37 pm Scris de Dizzie
auci..nu vreau....nu am, dar nici nu vreau.
Poldychou
Re: Cosurile
Mesaj Joi Aug 25, 2011 11:18 am Scris de Poldychou
eu nu dau cu fond de ten pentru a mi le ascunde (si in speranta de a disparea) eu imi dau cu o crema foarte buna ^^
Kittyx
Re: Cosurile
Mesaj Dum Aug 28, 2011 6:40 pm Scris de Kittyx
Eu nu prea am cosuri,am un ten destul de bun dar mai apar din cand in cand,mai ales daca dorm fara sa ma demachezX_x
DXD
Re: Cosurile
Mesaj Vin Feb 10, 2012 10:21 am Scris de DXD
Căşurile sunt scârboase şi naşpa, dar din fericire eu nu prea am. Dintre fetele din clasa mea ă număr printe cele cu cel mai curat ten (dap, ştiu că mă laud, dar în fine...). Îmi mai apar şi mie uneori, dar trec repede. Oricum, nu-mi fac griji pentru că nimeni nu are pielea perfectă până la urmă.
Imaginary Owl
Re: Cosurile
Mesaj Mier Mar 21, 2012 10:45 am Scris de Imaginary Owl
Deci sunt naspa,eu am si am fost la dermatolog si iau antibiotice pe gura pentru ele si niste solutii spirtoase foarte naspa dar macar imi vor trece peste cateva luni
SSimonaV
Re: Cosurile
Mesaj Mier Apr 18, 2012 12:16 am Scris de SSimonaV
Imi apar inaintea mestruatie cateva desigur nu exitsa om sa spuna "Imi plac cosurile"gdg) asa ca folosesc un baton special de la oriflame care usuca si acopera:D e genial il recomand:>.
D/R/U/G/S
Re: Cosurile
Mesaj Mier Apr 18, 2012 12:56 am Scris de D/R/U/G/S
Si eu am cateva, insa nu m-au deranjat pe-atat pe cat ma deranjeaza punctele negre de pe nas! Sunt oribile. Abia daca am reusit sa imi storc cateva, si asta dupa multe metode care m-au mult mai chinuit decat mi-au facut bine!
Asa ca, dupa mine, nicio crema nu-ti face asa mult bine ca unghia care le stoarce. will
In general, am un ten curat.
♥ Karina
Re: Cosurile
Mesaj Dum Apr 22, 2012 2:45 pm Scris de ♥ Karina
Urasc cosurile!Vad o multime de oameni cu cosuri...
Andrusca ♥
Re: Cosurile
Mesaj Vin Apr 27, 2012 12:25 pm Scris de Andrusca ♥
Si eu urasc cosurile insa din fericire nu am, poate foarte rar unul.
Sandy.Belle
Re: Cosurile
Mesaj Mar Iul 03, 2012 10:34 pm Scris de Sandy.Belle
Cu coşurile nu am aşa mare problemă: îmi apar înainte cu câteva zile de menstruaţie, iar după ce trec zilele alea, dispar şi ele. Problema mea în legătură cu tenul este cauzată de punctele negre de pe faţă şi porii deschişi.
Mnda... urăsc să zic asta, dar ăsta e adevărul ffftr De obicei îmi prepar multe măşti home made din diferite chestii... lămâi, ouă şi altele rr Apoi vreo câteva zile nu mai am treabă şi după aceea îmi apar din nou. It sucks!
Balonas.
Re: Cosurile
Mesaj Lun Iul 16, 2012 9:36 am Scris de Balonas.
Eu le urasc, sunt dezgustatoare!!! Enervante si te fac sa te simti... oribil. De ce trebuie sa existe???
Re: Cosurile
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Cosurile

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Frumusete-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015