AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Manusi
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Manusi

In jos 
AutorMesaj
Poldychou
V.I.P
V.I.P
Poldychou


feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

Manusi  Empty
14072011
MesajManusi

Voua va plac manusile fara degete?
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Distribuie acest articol pe: reddit

Manusi :: Comentarii

♡ MImI ♡
Re: Manusi
Mesaj Sam Iul 23, 2011 3:36 pm Scris de ♡ MImI ♡
Nici un post?!
Imi plac cum arata dar nu le port pentru ca nu am unde si de ce.
Iarna e prea frig si nu umblu fudula de dragut modei iar celelalte anotimpuri... mult prea cald pentru a mai purta ceva pe mana.
Dizzie
Re: Manusi
Mesaj Dum Iul 24, 2011 2:40 pm Scris de Dizzie
nu prea le port iarna..nu le prea suport..
DXD
Re: Manusi
Mesaj Vin Feb 10, 2012 10:23 am Scris de DXD
Am tot vrut să-mi cumpăr, dar nu ştiam dacă am cu ce să le port.
Inque~
Re: Manusi
Mesaj Mier Mar 14, 2012 9:01 pm Scris de Inque~
Imi plac, mi-am luat unele mai demult, acum cativa ani, dar erau din plasa si s-au desirat. In generla mi-ar placea sa am asa ceva, dar nu am haine "dure" la care sa pot sa le port.
Iarna port manusi normale cu degete. Chiar si acum cand ma duc la scoala dimineata mi-e frig la maini, dar ma gandesc ca e primavara, totusi.
Balonas.
Re: Manusi
Mesaj Lun Iul 16, 2012 10:26 am Scris de Balonas.
Umm... imi plac, as purta toamna tarziu, dar nu imi cumpar pentru ca mi-as da seama ca nu am cu ce sa le port... imi trebuie haine din alea cum a zis Inque~ ... "dure".
Alice
Re: Manusi
Mesaj Vin Apr 12, 2013 4:49 pm Scris de Alice
Imi plac manusile fara degete din piele negre,dar nu am pentru ca nu as avea cand sa le port...f
Inque~
Re: Manusi
Mesaj Dum Apr 14, 2013 12:45 am Scris de Inque~
Mi-am luat niste manusi din piele neagra si fara degete, dar nu le-am probat inainte si imi sunt mari. gdg) Mereu mi-am dorit asa ceva si acuma am fost neatenta. gdg)
ShadowKiss
Re: Manusi
Mesaj Mar Iun 11, 2013 6:47 pm Scris de ShadowKiss
Nu cred ca am purtat alte manusi decat cele pentru iarna(si nici atunci). will
Dar stiu ca ma jucam cu unele din piele ale mamei cand eram mica. Pe atunci imi placeau, dar acum nu le mai dau asa de mare importanta.
Dizzie
Re: Manusi
Mesaj Mar Iun 11, 2013 7:01 pm Scris de Dizzie
Eu nu am purtat iarna asta nici o manusa si nici iarna trecuta Dge), dar in schimb, imi plac cat de cat alea fara degete si mai rock ^^ :X
ShadowKiss
Re: Manusi
Mesaj Mar Iun 11, 2013 7:03 pm Scris de ShadowKiss
Eu cred ca nu am mai purtat iarna de vreo doi ani. Nici nu prea avem ce sa fac cu ele ca nu prea ma bateam cu zapada pe drum si nici mult timp nu faceam de la scoala pana acasa, dar as incerca sa port, insa nu prea am cu ce sa le potrivesc. :-?
Dizzie
Re: Manusi
Mesaj Mar Iun 11, 2013 7:04 pm Scris de Dizzie
Citat :
dar as incerca sa port, insa nu prea am cu ce sa le potrivesc.

Te referi la cele fara deget? Depinde si modelul, insa cel mai bine merg la tinutele rock, rebel :X mmm :X Dge) pacat ca nu port eu asa tinute.
ShadowKiss
Re: Manusi
Mesaj Mar Iun 11, 2013 7:06 pm Scris de ShadowKiss
Da ma, dar de ce sa ti le pui daca de exemplu nu te duci pe undeva? Sau cand te duci trebuie sa fi elegant, nu gen rock si de aceea nu prea ai unde sa le porti. Sunt cam 'limitate', daca asta este un cuvant bun.
Dizzie
Re: Manusi
Mesaj Mar Iun 11, 2013 7:10 pm Scris de Dizzie
Pai doar nu te duci cu tinuta aia la patrecere ... poti si pe strada cand iesi undeva, nu ma refeream la petreceri eu will ce sa caute manusile alea la o petrecere?
Re: Manusi
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Manusi

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Moda-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015