AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Suvitele
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Suvitele

In jos 
AutorMesaj
Poldychou
V.I.P
V.I.P
Poldychou


feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

Suvitele Empty
14072011
MesajSuvitele

Voua va place sa va faceti suvite?

Mie una nu ffftr
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Distribuie acest articol pe: reddit

Suvitele :: Comentarii

Cute Nyappy
Re: Suvitele
Mesaj Dum Iul 17, 2011 12:39 pm Scris de Cute Nyappy
Mie imi plac suvitele.Chiar o sa imi cumpar sprei care coloreaza parul si se curata la prima spalare..
Poldychou
Re: Suvitele
Mesaj Lun Iul 18, 2011 11:21 am Scris de Poldychou
Da, poate asa mi-as face si eu..poate. Dar nu dala care..dureaza. Mie imi place culoarea parului meu. O iubesc.
Rainy Rose
Re: Suvitele
Mesaj Lun Iul 18, 2011 11:07 pm Scris de Rainy Rose
Am avut suvite blonde acu vreo pattru ani. De atunci doar mi-am vopsit parul, l-am avut roscat ( nuantator) si mov (vopsea). Imi e dor de parul meu mov:((
Dizzie
Re: Suvitele
Mesaj Mar Iul 19, 2011 9:17 am Scris de Dizzie
M..nu prea stiu..momentan nu visez sa-mi vopsesc parul sau sa imi fac vre-o suvita.
Irina
Re: Suvitele
Mesaj Mar Iul 19, 2011 9:39 pm Scris de Irina
Mi-am facut suvite si eu cu sprei temporar.
♡ MImI ♡
Re: Suvitele
Mesaj Sam Iul 23, 2011 3:30 pm Scris de ♡ MImI ♡
Am avut suvite blanche si blonde acum vreo 2 -3 ani. In prezent mi-am vopsit parul roscat si am renuntat la suvite.
Ali Ioanna
Re: Suvitele
Mesaj Lun Aug 01, 2011 10:31 pm Scris de Ali Ioanna
Sincer am avut niste suvite roz acum cativa ani si ma gandeam sa`mi fac si vara asta dar m`am razgandit pentru ca e mai la moda parul natural si nici nu trebuie sa ma stresez ca o sa`mi ard parul sau ceva de genul ...
DeDe
Re: Suvitele
Mesaj Vin Aug 05, 2011 12:54 pm Scris de DeDe
Mie imi plac dar nu as vrea sa imi fac.Imi ador culoarea parului si nu vreau sa imi stric parul e pe acum.
Kittyx
Re: Suvitele
Mesaj Dum Aug 28, 2011 6:49 pm Scris de Kittyx
Eu am suvite blonde.Nu sunt chiar suvite..adica sunt niste suvite mai mari cu o nuanta mai deschise decat parul meu.Am avut si suvite roz,mov si turcoaz;f
Krlly :o3
Re: Suvitele
Mesaj Joi Dec 22, 2011 2:45 pm Scris de Krlly :o3
Suvite.. Hmm am avut toate culorile will
Acum prefer extensiile rr
Andreea
Re: Suvitele
Mesaj Joi Dec 22, 2011 4:14 pm Scris de Andreea
sunt mult mai bune extensiile .
si eu mi-am vacut, dar cu vopsea pana la prima spalare.
Inque~
Re: Suvitele
Mesaj Mier Ian 04, 2012 12:02 pm Scris de Inque~
Eu am avut o suvita mare si groasa roz si am tinut-o mult timp, apoi am facut-o rosie si apoi mi-am vopsit tot parul roscat. Imi plac suvitele, atata timp cat nu sunt genul ala de suvite blonde si subtiri care se poarta foarte des in Romania.
Imaginary Owl
Re: Suvitele
Mesaj Joi Mar 22, 2012 6:02 pm Scris de Imaginary Owl
Eu am avut o suvita albastra dar nu s-a prins pentru ca eram facuta cu nuantator roz care nu mi se dusese
Beatrice
Re: Suvitele
Mesaj Mar Apr 03, 2012 8:37 pm Scris de Beatrice
Mie una nu-mi plac suvitele. Mi se pare o tampenia, la fel cum sa-ti vopsesti si parul ... chiar daca trebuie. Pana nu-mi apar fire albe eu nu vreau sa mi-l vopsesc. Natural e cel mai bine.
Acum nu vreau sa jignesc pe nimeni, fiecare cum gandeste.
Sandy.Belle
Re: Suvitele
Mesaj Mar Iul 03, 2012 11:02 pm Scris de Sandy.Belle
Îmi plac dacă arată bine, dar nu mi-am făcut niciodata şi nu am de gând în viitorul apropiat gdg
Balonas.
Re: Suvitele
Mesaj Lun Iul 16, 2012 9:47 am Scris de Balonas.
Eu mi-as face, dar sunt prea mica zic eu, si daca mi-as face, probabil ar fi mov sau roz. gdg))
Alexandra THgirl13
Re: Suvitele
Mesaj Joi Sept 06, 2012 1:18 pm Scris de Alexandra THgirl13
m-ar placea sa am suvite alb dar doar daca ma fac albastru inchis inchis inchis
● Lene
Re: Suvitele
Mesaj Joi Sept 06, 2012 7:05 pm Scris de ● Lene
Eu am avut suvite blonde dar au devenit roz dupa ce m-am vopsit roscata, adica tot parul a devenit un roz spre rosu si acum vreau sa ma vopsesc bruneta - cat mai negru.
Shitsu
Re: Suvitele
Mesaj Vin Sept 07, 2012 1:44 am Scris de Shitsu
Eu am avut roşii dar abia se vedeau şi apoi jumate de păr mi l-am făcut roşu dar s-a decolorat şi apoi m-am rezit cu un fel de castaniu..uhmm mai mult portocaliu/auriu. Era destul de drăguţ..Acum vreau să îmi fac părul roşu în totalitate, sau ceva albastru închis.
Alice
Re: Suvitele
Mesaj Vin Apr 12, 2013 6:07 pm Scris de Alice
Imi plac suvitele roze,albastre,move si rosi! :X
Dar prefer sa nu ma grabesc sa ma vopsesc,sa mai cresc! gdg
ShadowKiss
Re: Suvitele
Mesaj Vin Iun 07, 2013 6:37 pm Scris de ShadowKiss
Visez numai suvite de ceva timp. Dge
Chiar vreau sa-mi fac in timpul vacantei de vara(rosii, verzi sau albastre), dar cu nuantator, nu vrea sa-mi stric parul de acum, desi nici asta nu e bun, dar ma omoara curiozitatea.
Simona
Re: Suvitele
Mesaj Dum Iun 23, 2013 11:46 am Scris de Simona
Mie nu-mi plac suvitele, daca tot vreau sa fac o schimbare, imi fac tot parul. Nici nu prea am curaj sa incerc sa fac ceva la par, mi se deterioreaza foarte repede.
avatar
Re: Suvitele
Mesaj Joi Iul 18, 2013 9:29 pm Scris de Reira
Depinde de șuvițe. Când eram brunetă ( culoarea mea naturală) mi-ar fi plăcut să-mi fac șuvițe albastre pe lungime, nu din vârful capului. Am părul lung și ar fi arătat bine, începând de undeva de la jumătate.
Acum sunt șatenă deschis și nu mi-aș putea face astfel de șuvițe.
Detest, totuși, băieții care își fac șuvițe blonde în tot capul, arată inestetic.
Little Adorabelle
Re: Suvitele
Mesaj Joi Iul 18, 2013 11:15 pm Scris de Little Adorabelle
Sincera sa fiu, nu am prea "bagat in seama" si optiunea asta atunci cand am ales sa ma vopsesc, in... trecut. f) Ca sa-mi dau si eu cu parerea pe aici, nu-mi plac deloc suvitele blonde. Nici n-am atat de multa inspiratie incat sa spun cum mi se par, nu gasesc cuvantul. Mai simplu spus, e ceva pentru care n-as opta niciodata, nici macar nu m-as fi putut gandi. Si ma refer la suvitele blonde pe parul de o culoare inchisa.
Dar, cand vine vorba de alte culori, am o parere destul de buna. Mi-ar placea sa am, undeva, o suvita albastra, discreta, sau una mov. Cert e ca n-o sa am. will
Re: Suvitele
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Suvitele

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Frumusete-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015