AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Stitul emo
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Stitul emo

In jos 
AutorMesaj
Poldychou
V.I.P
V.I.P
Poldychou


feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

Stitul emo Empty
14072011
MesajStitul emo

Voua va place acel stil?

Sincer fetele >rr< gdg discutam liber si nu facem diferente.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Distribuie acest articol pe: reddit

Stitul emo :: Comentarii

Inque~
Re: Stitul emo
Mesaj Vin Iul 15, 2011 1:14 am Scris de Inque~
Unele lucruri sunt misto, as purta anumite accesorii. Dar, de exemplu, nu mi-as face parul asa sau nu m-as machia asa, nu-i stilul meu.
Poldychou
Re: Stitul emo
Mesaj Vin Iul 15, 2011 8:28 am Scris de Poldychou
Nici al meu. Nu mai am aproape nici o haina neagra.
Inque~
Re: Stitul emo
Mesaj Vin Iul 15, 2011 11:36 am Scris de Inque~
Dar cine a zis ca emo inseamna negru? gdg) Emo nu consta in negru, emo poarta mai multe culori. Si nici negrul nu inseamna emo. gdg)
ShadowKiss
Re: Stitul emo
Mesaj Vin Iul 15, 2011 7:15 pm Scris de ShadowKiss
Hey mie imi place negrul!Danuta nu gandi gresit.Si mai imi place sa-mi tin parul pe ochi dar nu sunt ''satanista'' cum zice un coleg de al meu. deci chiar daca imi place asaceva eu nu sunt emo si nici nu prea imi place poate unele chestii sunt tari dar hmm...mai bine sunt neutra.
Cute Nyappy
Re: Stitul emo
Mesaj Dum Iul 17, 2011 12:38 pm Scris de Cute Nyappy
Mie imi place emo..Imi plac mult hainele lor ,accesoriile lor,oja neagra si unele coafuri(nu toate)..Si da..Cred ca as purta emo..
Poldychou
Re: Stitul emo
Mesaj Lun Iul 18, 2011 11:20 am Scris de Poldychou
Hey sa credeti ca am jignit pe cineva. Cui ii place gravo lui. Stilul lui.
Irina
Re: Stitul emo
Mesaj Mar Iul 19, 2011 9:40 pm Scris de Irina
Imi place sa-mi fac unghiile negre. iar treningul meu e negru. Desi, nu's emo.
♡ MImI ♡
Re: Stitul emo
Mesaj Sam Iul 23, 2011 3:28 pm Scris de ♡ MImI ♡
Emo nu inseamna negru, asta e o conceptie gresitaaaa. o.o
Eu am in dulap multe haine negre si nu am nici cea mai mica legatura cu stilul emo.
Revenind la subiect, imi pkacea cand eram mai mica stilul asta dar acum nu ma mai atrage atat de mult. Cat despre freze ca tot v-ati legat... nu imi plac deloc.
Dizzie
Re: Stitul emo
Mesaj Dum Iul 24, 2011 2:42 pm Scris de Dizzie
mie nu-mi place stilul emo, si nu vreau sa-l incerc. ffftr no offense
Balonas.
Re: Stitul emo
Mesaj Lun Iul 16, 2012 10:31 am Scris de Balonas.
Cand eram mai mica imi placea, acum nu prea ma mai atrage, acum sunt mai vesela si port mai mult chestii gen harajuku. Emo e cam...pentru cei singuratici, suparati pe viata, "satanisti" . gdg) Oricum, cui ii place poarta, eu nu condamn pe nimeni si nu imi creez o opinia rea despre cei emo, asa sunt ei, asta le place, asta sa faca.
Alexandra THgirl13
Re: Stitul emo
Mesaj Mier Sept 05, 2012 1:03 pm Scris de Alexandra THgirl13
stilul emo nu insemna numai negru

gen poti sa combini 2 culori tari ( rosu+verde) intr-un anume fel si tot pe acelasi stil esti

mie imi place foarte mult. pot sa zic ca sunt o adepta f)

cel mai mult imi plac esarfele si fularele

si da am parul in ochi si ma machez pentru ca imi place
Bells
Re: Stitul emo
Mesaj Dum Ian 27, 2013 7:04 pm Scris de Bells
Sunt una dintre adolescentele care nu a experimentat perioade de emo, punk si ce mai exista:)) am avut acelasi stil dintotdeauna si acesta nu este unul pe care mi l-as dori sa il incerc..
Alice
Re: Stitul emo
Mesaj Joi Apr 11, 2013 10:56 pm Scris de Alice
Nici pe mine nu ma pasioneaza acest stil,Desi chiar imi place unele combinati de culori asortate cu niste accesori interesante. gdg
ShadowKiss
Re: Stitul emo
Mesaj Vin Iun 07, 2013 6:40 pm Scris de ShadowKiss
M-am uitat la unele poze si mai ales haine si acum mi se par mult mai interesante, desi cred ca nu mi-as face niciodata parul asa sau sa-mi bag cercel in buza. (God, nu!) Ador unghiile negre si si negrul in general, dar gasesti si tipi/tipe emo care nu poarta doar asta si sunt, cum spuneau si fetele de mai sus. Sincer ma tenteaza din ce in ce mai mult sa incerc, dar sa nu exagerez, totul pana la o limita.
Inque~
Re: Stitul emo
Mesaj Vin Iun 07, 2013 7:59 pm Scris de Inque~
Emo nu e doar un stil de moda, de aceea nu ma atrage. Dar sunt lucruri "rockish" in stilul emo care imi plac, de genul curele, manusi si alte accesorii.
Cat despre par, cu siguranta nu mi l-as face niciodata in stilul emo. Dupa parerea mea, emo e si o mentalitate, iar toate lucrurile alea pur si simplu nu sunt pentru mine. Nu ma refer la cliseele cu taiat sau mai stiu eu ce, doar asa... la modul de a vedea lumea.
ShadowKiss
Re: Stitul emo
Mesaj Vin Iun 07, 2013 8:17 pm Scris de ShadowKiss
Ah la faza cu taiatul venelor si chestii dastea chiar nu ma bag. will Dar e interesant stilul, ma rog.. cateva aspecte, unele chiar mi se par aiurea. Cum spuneai si tu, Delia manusile si curelele si chiar unele haine sunt foarte dragute. Si sa nu uit de parul pe ochi. :X
Simona
Re: Stitul emo
Mesaj Dum Iun 30, 2013 9:23 pm Scris de Simona
Nu am nimic impotriva stilului. E interesant, dar e inteles total gresit :]]. Daca porti negru esti emo. Daca asculti rock si porti negru esti emo. EMO NU ESTE UN STIL VESTIMENTAR DOAR. Cei care sunt adepti acestui stil nu sunt lipsiti de viata, suparati mereu si asa mai departe. Nu, cei care sunt emo sunt la fel ca noi, doar ca ei vor sa fie mai diferiti din mai multe puncte de vedere. Am zis asta ca sa clarific odata pentru totdeauna mentalitatea asta gresita >.>. 
Ca stil vestimentar imi place. Cat despre par, nu am nimic impotriva. E okay ca sa zic asa. Zilele astea am vazut o fata care avea creasta portocalie. :]] Asa ca ei sunt chiar okay fata de punkeri. ^^
GERY
Re: Stitul emo
Mesaj Mar Ian 28, 2014 10:15 pm Scris de GERY
Eu nu am nimic impotriva acestui stil. Intradevar, nu ma atrage, si mi se pare ciudat stilul lor vestimentar, dar asta nu inseamna ca trebuie sa facem discriminare doar pentru ca majoritatea e fashion.
Daca privim din ochii lor, si ei ne vad pe noi la fel de ciudati gdg
Little Adorabelle
Re: Stitul emo
Mesaj Mier Ian 29, 2014 11:00 pm Scris de Little Adorabelle
Sincer nu stiu cine mai e emo acum. A fost o perioada si mi se pare mie sau s-a cam dus?
Enma
Re: Stitul emo
Mesaj Joi Ian 30, 2014 1:04 pm Scris de Enma
Little Adorabelle a scris:
Sincer nu stiu cine mai e emo acum. A fost o perioada si mi se pare mie sau s-a cam dus?

Mai gasesti, vesnicii pasionati. Eu am mai vazut si stiu persoane care cunosc persoane Dge)) pasionate de acest stil.
Little, poate ca nu a disparut, doar s-a obijnuit majoritatea , fashionisti, cu acest stil emo.
GALA
Re: Stitul emo
Mesaj Lun Feb 03, 2014 7:24 pm Scris de GALA
Eu nu am nimic impotriva acestui stil. E adevarat ca nu imi place, si ma cam feresc de persoane care il imbratiseaza, insa asta nu m-ar face sa fac discriminari. Pana la urma, e stilul care ii reprezinta gdg
Re: Stitul emo
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Stitul emo

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Moda-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015