AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Atac in noapte
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Atac in noapte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 8:32 pm

off: Actiunea se petrece pe Pamant.
on:
Lilly se afla in padure cautand o prada pentru a-si potoli setea nebuna de sange. Din cauza tampitului ei de frate acum arau blocati pe Pamant si mai murea si de foame.
Tampit copil mai poate fi Kayl. Merita sa-l las aici sa moara de foame ... .
In acea noapte era liniste mare. Prea liniste.
Linistea din-aintea furtunii... .

ooc: Bun, cei doi au fost aruncati din Vampiria unde se afla un razboi. Lilly trebuie sa aibe grija de Kayl si trebuie sa stea pe Pamant ascunsi. Cand voi ajunge in Vampiria .. cand ... povestea se va sfarsi,pentru ca asa incalcam regulile Maniei.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 8:59 pm

Iar eram pe Pamant pentru a vizita mormantul Mayei. Imi fusese dor de ea, mai ales imi amintisem de ea dupa ce facusem cunostiinta, intr-un sfarsit, cu rasplata mea. Cu demonul. Aceasta se afla in mine sau mai bine zis intra in mine, cand aveam nevoie de el, cu ajutorul colierului. Alesesem sa o inmormantez, aici, pe Pamant, unde eram si eu in siguranta dupa marea epidemie de acum 2000 de ani. Toti cei care supravieturisera venisera pe Pamant, unde au trait pana cand epidemia nu a mai existat, apoi ne-am intors in dimensiunea noastra unde am luat-o de la capat si am prosperat. Clipele acelea din trecut se aratau in fata ochilor mei atat de vii, ca toate trairile din viata mea. Trebuia sa-mi vad de viata mea si sa uit trecutul, chiar daca acesta nu inceta sa apara.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:20 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 9:06 pm

Aud intr-un moment un zgomot care rupe linistea. Ma uit in stanga mea si vad o vietate mica care sarea. Un iepure ...  im .. e bun si asta, dar preferam un om. Ma reped dupa el si dupa il prind imi aduc aminte ca mai aveam pe cineva dupa mine ... nici gand. Nu o sa-l ajut.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 9:27 pm

occ: uite ca nici nu ma gandeam la asta cand am scris..apropo fitu are parul ca Damon:))>gdg
bic:

Ma detasez pentru cateva momente de realitate, plimbandu-ma prin padure. Stiam ca nu aveam sa dau de cine stie ce fiinta in padure asa ca puteam sa ma detasez si sa ma gandesc mai bine la ceea ce aveam sa facu de acum incolo. Fara sa mai fiu atent ma lovesc de o fata si cad peste ea. La naiba cu detasarea asta! Trebuie sa ma gandesc la lucrurile astea cand stau pe loc intr-un spatiu unde nu pot fi lovit sau altceva ... Imi zic punandu-mi mana la cap.Acolo ma lovisem si mi se zguduisera toate gandurile.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 9:36 pm

ooc: Aw...eu il iubesc pe damon :X
bic:
Ma ridic reped in picioare indepartandu-ma putin de necunoscutul care daduse peste mine.
Cine naibii o mai fi si neatentul asta.
-Ai grija pe unde mergi. Meritai o palma. Spun nervoasa si rosie ca focul.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 4:15 pm

Scutur din cap incercand sa-mi revin, apoi ma uit la fata pe care o lovisem. Merit o palma? Pe bune? Nu sunt eu cel care nu se uita la oamenii care vin in spre ea. O studiez pe fata din cap pana in picioare cu multa atentie. Si tu ar trebui sa fi mai atenta. Zic in timp ce ma asez pe jos si-mi iau din par firele de iarba.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 4:20 pm

Paftim!? Spun explodand de nervi. Nu eu am dat peste tine. Tu m-ai lovit! Si ai mai cazut si peste mine ... !
Nervi mi se urca la cap, gata gata sa ma aprind. Ete peste ce persoana dadusem chiar acum...


Ultima editare efectuata de catre Danuta in Mar Apr 10, 2012 4:28 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 4:25 pm

occ: Danuta!Sti ca tu acolo nu ai doua randuri oricum le-as pune,nu?Editeaza ca o sa tin cont si de astea la Miss la etapa urmatoare.
bic:

Am spus ca si tu trebuie sa fi mai atenta. Nu am spus ca ai dat peste mine. Doar puteai sa-ti dai seama ca vin. Si ce cauta o fata in mijlocul padurii si nici pregatita pentru o iesire in aer liber. Arati de parca te-ai ascunde de cineva sau ai fugit de acasa? De la mamica? Intreb abtinandu-mi rasul. Vazusem ca tipa incepuse sa se aprinda de cand am dat peste ea si doream sa vad cat putea sa stea pana sa nu explodeze. Era interesant sa o tachinez putin sau mai mult. Oricum nu o cunosteam, asa ca nu ma afecta cu nimic lucrul asta.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 4:33 pm

ooc: Pe naiba! in casuta erau 2 jumate!
bic:
Ma uit la el ridicand sintr-o spranceana putin agasata.
-Da' ce iti pasa tie ma rog ce fac in padure?
Daca e un trimis de-al dusmanilor ... trebuie sa scap de el mai repede. Alfel dam amandoi de belea. Imi spun in gand cu repeziciune.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 4:39 pm

Oftez plictisit. Fata asta nu stie cu cine se pune ... imi zic incepand sa ma uit la medalionul meu. Imi era dor de acea latura demonica a mea, dar nu doream sa o folosesc, dar fata asta nu stia ca eu citesc ganduri. Un lucru extrem de bun. Asa puteam sa aflu cateva lucruri despre ea. Nu te aprinde asa de tare. Nu ti-am facut nimic. Spun indiferent.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:28 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeMar Apr 10, 2012 4:49 pm

-Nu ma aprind!?
Daca tot era atat de curios, de ca sa nu fiu si eu:
-Dar tu, ce cauti in padure la ora asta? Tu de cine ai mai fugit?
Spun incercand sa par serioasa, dar si calma. Totusi ceva mi se parea ciudat la el, dar nu imi dadeam seama ce.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 4:12 pm

Ma uit la fata si incep sa rad. Se aprinde, se aprinde si ... explodeaza! Imi zpun in gand dorind sa vad pana unde mai poate merge fata. Ascult intrabarea acesteia si ma uit la colierul meu. Eu, sa sti micuto, eu sunt aici pentru ca trebuie sa ajung intr-un loc foarte frumos pentru tine, cred ca ti se si potriveste ... un oras plin cu dulciuri, cu copaci de acadea si case din turta dulce. Spun razand in hohote, batandu-mi joc de fata. Off ce copil ... .


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:30 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeSam Apr 14, 2012 7:39 pm

Ma ies din fire si de nervi ca aveam ma reped la el lipindu-l cu toata forta de cel mai apropiat copac, indoindu-l putin. Imi apropii fata mult de a lui aratandu-mi coltii mari si ascutiti asteptand de mult masa.
-Pe cine faci tu fetita!?
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeSam Apr 14, 2012 7:46 pm

Simt cum sunt lipit de copac si ma uit la fata cam surprins. Abia cand ii vad coltii fac legatura. Incep sa zambesc, unii puteau spune ca sunt un nebun, dar stiam de ce zambeam. Pe tine. Spun simplu, dand din umeri.Te aprinzi prea repede ca un copil, eu de ce nu ma aprind? Dupa cat ma enerveaza temperamentul tau vulcanic vampirito. Si nu sunt niciun dusman, nu va urmaream, asa ca ma confunzi si te-as ruga sa-mi dai drumul ca sa nu te indepartez eu.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeSam Apr 14, 2012 7:50 pm

Ah ... la naiba! Abia acum imi dadeam seama ca putea sa-mi auda gandurile ... uram Pamantul ... in Vampiria mai putea opri vampirii sa auda ce zic.
Nu ma indepartez deloc, ba chiar las usor mana si ating incet cu degetele teaca sabiei pregatita daca baiatul ataca.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeLun Apr 16, 2012 9:07 pm

Ai de gand sa te ridic de pe mine? O intreb foarte incruntat pe fata. Ma saturasem de toate jocurile  astea prostesti si doream sa inceteze ca sa ma pot relaxa si sa ma pot gandi la Kate. Imi era asa de dor de ea, acum realizam ca incepusem sa o iubesc fara sa o mai vad. Nu va vazusem de sute de ani sau chiar mii, pierdusem numaratoarea fiindca anii au trecut ca niste sageti pe langa mine. Imi doream sa o revad, chiar si in vis. Zambesc in sinea mea si o dau cu usurinta pe fata de pe mine.
Vad ca esti neajutorata. Ce te aduce pe aici? Daca nu te enerveaza iar intrebarile mele ... Spun asezandu-ma pe iarba uitandu-ma in gol la verdeata ei, un lucru ce-mi aducea aminte de ea.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeMar Apr 17, 2012 3:35 pm

Ezit prima data sa ii raspund. Daca avea sa fie un spion? Totusi, nu strica pe cineva care poate stia locurile.
-Am ... am fugit eu si fratele meu si Vampiria pentru a ne ascunde... si acum trebuie sa am grija de el ... spun dand din ochi.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeSam Apr 21, 2012 6:54 pm

Observ cum fata da din ochi si pufnesc. Si crede ca o voi ajuta? Nici pe deparde ... E din Vampiria ... Nu am mai trecut pe acolo din copilarie. A plecat, deci s-a intanplat ceva acolo. Ma mai uit la cer si apoi o privesc pe fata. Si de ce ati vrut sa va asacundeti? Ce s-a intamplat in Vampiria? O intreb pe fata indeiferent. Eram obosit si aveam chef de putin somn.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:34 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeSam Apr 21, 2012 7:28 pm

Vad cum rade, ceea ce ma face sa-mi ies din fire:
- Ce tise pare amuzant!? Spun enervata. Daca ti se pare asa amuzant du-te si vezi cu ochii tai! Ah ... ! Urau persoane care radeau fara motic, si cred ca el avea sa intre in acea lista.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 8:03 pm

[b style="font-size: 13px;"]Nu am spus ca mi se pare amuzant. [/b]Spun surprins de atitudinea fetei, apoi ma simt parca lovit de palma gandirii mele. Este doar o rasfatata ... Spun ridicandu-ma de jos pentru a ma urca intr-un copac. Imi placea sa stau la umbra frunzelor si sa le privesc cum aceastea ne apara de razele daunatoare ale soareliu. Razele care ne facea rau de fiecare data.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:36 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 8:13 pm

Imi dau ochii peste cap si il las acolo sus fara sa mai zic nimic, sperand sa scap de el cat mai repede. Ma scutur putin de praful care se asease pe mine, apoi ma rasucesc pe varfuri si ma indrept pe cararea pe care mergea.
-Pa-pa ... .
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeDum Apr 29, 2012 9:06 pm

Ma uit la ea cu sprancenele ridicate. Deja pleci? Te-ai suparat si pleci? Dar in Vampiria ce vei face daca esti ... de exeplu: regina? Cand o sa te enerveze supusii? Asa o sa faci? O sa pleci pur si simplu? Ce pateti c... Nu ai merita niciodata sa fi regina daca te mai comporti asa. Trebuie sa inveti sa-ti indepartezi aceste iesiri ... Ii zic fetei intorcandu-mi privirea in partea opusa celei in care se indreapta. Ce copil rasfatat mai e si asta? Norocul meu ca nu trebuie sa am grija de ea ca ieseam la pensie pana acum.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:37 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeDum Apr 29, 2012 9:24 pm

Aveam impresia ca mi se urca la cap tensiunea. Ce tot comenta atat? Ce-l durea pe el de mine sau de cum faceam? Prefer sa inaintez fara sa il bag in seama sperand sa-l uit cat mai repede. Un prost la fel ca toti .... mda... mereu avem cate unul. Spun aproape cu voce tare.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeDum Apr 29, 2012 9:35 pm

Sti ca aud ce spui ... Imi zic uitandu-ma in jur amintindu-mi ca fata isi uitase fratele. Sti ca ai uitat ceva aici, nu? Nu vrei sa-l iei si pe el? Intreb uitandu-ma la fata mai ingrijorat. Mai important ... sti pe unde sa mergi si ce sa faci pe Pamant? Ai mai fost pana acum aici? Intreb lunadu-mi ochii de la fata si uitandu-ma la un firicel de iarba care se misca datorita vantului care nu era prea puternic.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:39 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitimeDum Apr 29, 2012 9:39 pm

Si sa sti ca nu-mi pasa daca auzi .... Ii raspund in gand. Nu era cel smecher.
- A ... poti sa-l papi daca vrei. Spun dand din mana si spunand cu nepasare. Mda. .. nu avea cum sa-l pape, dar asta insemna ca nu-mi pasa de fratemiu. Nu prea ... dar nu conteaza. Nu o sa ies din padure. Nu-mi place urbanismul.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Continut sponsorizat


Atac in noapte Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte Icon_minitime

Sus In jos
 

Atac in noapte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Pepe si-a decorat casa ca un club de noapte
» Connect-R a recunoscut cate ore doarme pe noapte (vara)
» Printul William si-a petrecut ultima noapte de burlacie jucand fotbal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Mania-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015