AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Atac in noapte - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Atac in noapte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 8:32 pm

Rezumarea primului mesaj :

off: Actiunea se petrece pe Pamant.
on:
Lilly se afla in padure cautand o prada pentru a-si potoli setea nebuna de sange. Din cauza tampitului ei de frate acum arau blocati pe Pamant si mai murea si de foame.
Tampit copil mai poate fi Kayl. Merita sa-l las aici sa moara de foame ... .
In acea noapte era liniste mare. Prea liniste.
Linistea din-aintea furtunii... .

ooc: Bun, cei doi au fost aruncati din Vampiria unde se afla un razboi. Lilly trebuie sa aibe grija de Kayl si trebuie sa stea pe Pamant ascunsi. Cand voi ajunge in Vampiria .. cand ... povestea se va sfarsi,pentru ca asa incalcam regulile Maniei.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/

AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 29, 2012 10:05 pm

Desteapta fata.. Imi zic uitandu-ma la fata. Chiar iti lasi fratele in manutele mele? Asa de rea poti sa fi? Si daca vor afla parinti ca ... l-am papat? Intreb chicotind aratandu-mi coltii razand de ea cum radeam de un copil mic pe care il speriam. Nu va este foame? Intreb eu dupa ceva timp de gandire. Probabil ajunsesera aici de mult timp si le era foame si nu vedeam de ce sa nu-i ajut. Dar aveam si eu motivele mele pentru care ma ofeream sa o ajut, dar erau bine intemeiate.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:41 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 5:25 pm

Vai, deci multumesc pentru laude. Spun razand. Desi nu doream sa rad asta venise de lasine.
Nu. Si multumesc pentru pasare, gasesc si singurica. Nu sunt mica. Fratemiu? Da ... nu-mi pasa de el. Nu il suport. Poti sa-l papi.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 12, 2012 9:15 pm

Sunt satul. Spun dand din mana. Si esti cam neglijenta. Sau mai bine zis ... societatea vampirilor din ziua de azi nu era ca in trecut. Acum nu va mai ajutati ... si nici macar in familie, din cate vad eu. Inainte toti ne ajutam, fiindca apartineam aceleasi rase, nu era deloc diferiti, dar acum totul s-a schimbat si nu prea ma mai incanta asta. Trebuia sa vezi cum era in trecut. Ce frumusete! Mai ales cand ne furisam afara din regat ca sa furam muritoarele. Si nu le muscam, decat foarte rar. Spun chicotind incet, dar oprindu-ma, realizand ca fetei nu-i pasa de vremurile de mult apuse. Se vedea asta pe ea.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 8:39 pm

Cand o sa ai un frate sau o sora ca el ... o sa imi dai dreptate deplina. Pai si eu ochiesc baieti frumosi ... si nu ii musc. Frumusetea lor ii scapa .... spun dandu-mi parul cu mana si visand la cel mai frumos baiat care mi-a fost dat s ail vad.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 8:52 pm

Brusc o idee nebuneasca imi vine in cap. Nu ma interesa cine era fara prea mult, dar doream sa ma simt si eu bine in compania ei. Nu mai simtisem niciodata asemenea impulsuri, dar imi placea. Ma facea sa ma simt ... eu. In acel moment ma ridic de pe jos si ma intrept spre fata pasind foarte incet si privind-o senzual, de parca doream s-o vrajesc cumva. Si ... -spun cat putea de incet posibil, fiind aproape de urechea fetei- cine sunt acei baieti care au scapat prin frumusetea lor?


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 9:06 pm

M.... spun incet uitandu-ma la el. Vad ca avea chef de joaca. Bine atunci puisorule ...nu esti singurul plictisit.
Pai ... cativa muritori de vita regala. Fleacuri ... spun atingandu-i pieptu-l, impingandu-l putin si muscandu-mi usor buza inferioara si uitandu-ma la el urmarindu-i fiecare miscare.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 9:35 pm

Nu-mi placuse ca m-a impins asa ca-i dau usor pana intr-o parte apropiindu-ma iar de ea si uitandu-ma in ochii ei. Nu ma mai simteam niciodata asa ... un adevarat vampir, dar imi placea. Enorm. O studiez pentru cateva minute apoi o prind de sold si o trag usor. Sa inteleg ca ... nu ai avut de aface cu un vampir ca mine,nu? Ii soptesc incet dorind sa nu distrug aceasta liniste. In timp ce a uitam la ea degetul meu urca usor in sus si foarte lent, in timp ce sclipiri rosiatice imi apareau in ochi.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 9:43 pm

Ma uit la el parca cunoscundu-l de o viata, find obijnuita cu chipul lui, apoi imi dau capul iar la locul lui, unde 'il asezase el' :
-In ce sens ... ? Ii soptesc muscandu-i usor urechea cu dintii, sperandu-i sa ii placa.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 9:51 pm

Zambesc satisfacut si ii dau drumul intreptamdu-mi privirea spre padurea intunecata. Incep sa merg, uitandu-ma mereu inapoi pentru a ma asigura ca vampirita ma urma in deaproape. Imi placea sa fac totul in luma intunericului. Placerea, sangele si rock-ul din acest secul erau lucrurile care se potriveau de minune si care ma ajutau sa ma calmez, dar in seara asta urma niste satisfactie.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:53 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 9:55 pm

Vroia sa-l urmez, in padure, ai? Jucaus ce esti. Imi spun in gand vazandu-l cum se uita inapoi dupa mine, asigurandu-se ca il urmez. Ma apropii mai mult de el, asigurandu-ma ca nu are sa fuga.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 10:04 pm

Cand ajung intr-o parte ai intunecata dispar din fata fetei lasand-o pentru cateva secunde in secunde, apoi imi fac aparitia in spatele ei si o mangai usor, asigurandu-ma ca-i ridic si bluza in sus, foarte usor. Iti place sa te joci printesa? O intreb usor apropiindu-ma de gatul ei pentru a o saruta, lasandu-i in urma cate un semn micut si urcand cu saruturile lente si senzuale pana la buze unde ma opresc zambind. In timp ce o sarutam ma asiguram ca o intorceam si cu fata la mine.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:55 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 10:10 pm

Ii accept toate miscarile si il las sa ma sarute, lasand usor capul pe spate. Imi ating fata usor de a lui, apoi il sarut gustand din dulceata buzelor lui. Era un baiat, necunoscut, ca il cunoscusem mai mult din cearta, si oare ma indragostisem de el?

- Tu ce crezi? Ii soptesc usor.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 10:27 pm

Aud ce-si spunea fata in gand si zambesc diabolic. Mi-a fost chiar atat de usor? Ma intreb uitandu-ma la ea putin, apoi ma apropii de ea. Eu cred ca ai nevoie de ceva mai bun ..., ii zic in timp ce-mi apropii buzele de ale ei, dar nu le sarut, doar le musc si o prin de solduri, impingand-o incet spre un copac, apoi o sarut usor pe gat coborand incet, in timp ce o priveam in ochi din cand in cand. Imi strecor mana in locuri nepermise, pentru a mai incinde atmosfera si pentru a vedea cum imi va raspunde vampirita.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 1:39 pm

Ii aud slab gandurile, simtul primit de la mama fiind mult mai slab:
-Nu ai de unde sa sti ... Ii soptesc usor.
Cand ma musca de buze simteam ca mor ... era unul din punctele mele slabe la acest capitol. Murea de placere.

Il imping usor si il intind pe jos, in timp ce ii dau jos camasa si incep sa il sarut de jos in sus, pana ajung la gat, unde-l musc usor cu satisfactie.
Ii descaf cureaua si ii dau jos pantalodii, apoi il trec pe el sus, privindu-l dulce in ochi, in timp ce manuta mea se juca pe pieptul lui, pana ajunse in locul unde stiam ca avea sa ii placa la nebunie.
-I-a zi scumpete, iti place salbatic ? ...
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 5:09 pm

Ma uit la ea multumit, insa nu stiam ce sa aleg: placere sau dominatie? Cu siguranta meritam si eu niste placere, dar nu trebuia sa las in urma dorinta mea de dominatie. Zambesc misterios si ma apropii de urechea fetei in timp ce manile mele se jucau pe corpul ei scapandu-ma de lucrurile nefolositoare si lasandu-ma sa am o priveliste mai in ansamplu la ceea ce avea de oferit fata. Depinde ... Ii zic fetei lingandu-mi buzele de placere cand ajunsese in locul nepotrivit. Imi placea la nebunie si nu doream sa plec de aici pana nu-mi satisfaceam toatele poftele asa ce o sarut pentru prima oara, gustandu-i dulceata, coborand rapid, in timp ce mainile mele ii mangaiau corpul si coltii mei devin proeminenti. O prevesc seducator, apoi o musc incet intr-un loc pe care-l adoram* si de unde imi placea sa musc.

ooc: * unde ai zis tu fai:))


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 9:03 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 6:03 pm

ooc: ooo merita sa zici =))sa stie poporul Dge
bic:
- M...ah... Un gemet mic de excitare imi iese printre buze in timp ce ma musca de *. Imi trec mainile prin parlul lui, parca dorind sa il tin cat mai mult lipit de corpul meu.
Prima discutie pe care am purtat-o cu el a fost una cu cearta, si totusi faceam dragoste cu el?
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 6:30 pm

ooc:Nu, nu merita.Eu nu fac asaceva, nu sunt...Hikaru.
bic:

Gemetele fetei ma satisfaceau nespus si ma faceau sa doresc mult mai multe. Doream sa ma bucur de ea, dar nu doream sa-i fac sperante false. Totusi, era o seara pe care probabil nu o voi uita, asa ca ma bucuram de ea. Printesa ... cat rezistati? O intreb usor la ureche in timp ce o sarutam continuu si tot mai pasional si ... fierbinte. Era o simpla joaca pentru mine, o joaca cu o printesa. Ma apropii mai mult de ea, de parca as fi dorit sa o impind mai mult in pamant. Ma mai opream din cand in cand pentru a-i arunca privi diabolice, apoi continuam cu saruturile, care devedeau tot mai senzuale si pline de pasiune pusa, in timp ce mainile mele s-au infipt in parul ei. In acel moment o trag usor de par si o ridic, degetele ele strecurandu-se sub ea, lasandu-i pe spate urme fierbinti.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 9:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 6:49 pm

Cat rezist...? Ma crede chiar o fata asa de amarata incat sa nu poata face nici lucrul asta.... ? Stiam ca avea sa aude ce zic, poata asta era si un lucru bun. Pare destul de dragut la fizic, daca as sti si cum e inauntra, ar fi super.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 04, 2012 10:08 pm

Ahh ... niste lanturi ar fi numai bune acum ... Imi zic privind-o pe fata si gandindu-ma la cate fete imi cazusera in plasa sa nu mai zis de fetele speciale care ma faceau sa ma relaxez. Era o nebunie si eram in rai. Imi propun sa trec de toate celelalte si sa fac ce stiu eu cel mai bine: sa continuu cu vrajitul fetelor, in acest moment ... al printeselor. Incep sa o sarut iar si iar, in timp ce ascundeam momentul in care simturile ei o vor lua razna. Nu mai prelungesc momentul, caci avusesem o zi grea si eram obosit, asa ca patrund usor, pentru prima oara cand nu mai faceam ca in trecut. Nu ii doream durere.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 9:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 04, 2012 10:14 pm

Scot un gemet usor de placere. Mereu mi-a placut, dar niciodata pana acum nu a fost asa intens si pasional. Simturile mele imi dispar detot, ca niciodata, ciudat, simtindu-ma un om plin de placere si excitata la maxim ...
Nu aveam sa uit seara asta... si sigur nimeni nu ar fi putut s-o inlocuiasca .. .
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 14, 2012 4:04 pm

Time skip:

Seara trecuta trecu repede. Ma ridic de pe iarba moale si ma uit la chipul adormit al lui Lilly.Ma hotarasc sa nu o trezesc si ma uit in jur.Fusesem atat de distrat noaptea trecuta, incat nici nu stiam unde ajunsese fratele printesei.Ma hotarasc sa ma uit prin jur pana se trezeste Lilly, dar ma razgandesc si astept sa se trezeasca.Bine, dar de ce mai astept eu?...Ma intreb, incercand sa-mi dau seama, dar...
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 14, 2012 10:16 pm

Incep sa ma trezesc din somn, ochii ina avandui inchisi. Incercam sa imi derulez totul de seara trecuta. Era totul vin in capul meu. Dar, deodata, imi amintesc de Kayl, care, avea sa fie undeva in padure. Nu imi faceam multe grji, era in siguranta cat era Kira langa el. [off: puma alba daca o mai ti minte. cand sarea pe lifaem] Deschid ochii si ma ridic in fund gandindu-ma sa nu aiba probleme. Mama avea sa ma omoare daca patea ceva. Ma rog, la figurat. Intorc putin capul si il observ pe Daniel stand in picioare.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 7:31 pm

In sfarsit te-ai trezit.Ii zic lui Lilly in timp ce o priveam.Oftez si ma uit spre padure.Imi era tare foame si doream sa mananc, dar asteptasem sa se trezeasca ea, ca sa nu ma i-a la palme dupa.Vi la o mica vanatoare?Imi este foame si vreau sa ma duc sa vanez prin padure sa vad ce as putea gasi pe aici, cu exceptia animalelor.Imi ndai voie sa-ti pap fratiorul?"Intreb abtinandu-ma sa nu rad.Da, imi era foame si da, doreaam sa ma hranesc din oamanei sau vampiri, nu din animale.Nu imi tineau deloc de foame si nu=mi sporeau puterile, iar dupa seara trecuta energia mea ajunsese la un nivel mic, foarte mic.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 7:37 pm

Ma ridic de pe iarba udata de roua diminetii si ma apropii de el. Nu era singurul flamand, si mie imi era, si inca rau. Ma apropii usor si tandru de el, punandu-mi ambele maini pe pieptul lui:
- M ... pai depinde ... spun apropiindu-ma si mai mult de gatul lui, lingandu-l si apoi sarutandu-l. Daca esti cupinte ... poate. Spun ranjind, aratandu-mi coltii.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 7:54 pm

Nu mai am pofta de alte chestii...deci inceteaza cu asta.Ii spun dur.Foamea ma facea sa fiu mereu suparat si incruntat, mai mult, sa nu mai spun ce gandesc.Cu alte cuvinte...sa vorbeasca gura fara mine.Cam asa era, dar lucrul asta urma sa se rezolve rapid.Pai sa mergem.Ii spun vampiritei si ma afund in padure, spre norocul meu, gasind sute de oameni intr-un foisor.Se pare ca sunt cu cortul..Sau e o saptamana in care se vine cu cortul.Merita sa aflu.Imi zic zambind malefic.Va fi un mare ospat in zilele astea!
Sus In jos
Continut sponsorizat


Atac in noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Atac in noapte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Pepe si-a decorat casa ca un club de noapte
» Connect-R a recunoscut cate ore doarme pe noapte (vara)
» Printul William si-a petrecut ultima noapte de burlacie jucand fotbal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Mania-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015