AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Atac in noapte - Pagina 3
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Atac in noapte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 8:32 pm

Rezumarea primului mesaj :

off: Actiunea se petrece pe Pamant.
on:
Lilly se afla in padure cautand o prada pentru a-si potoli setea nebuna de sange. Din cauza tampitului ei de frate acum arau blocati pe Pamant si mai murea si de foame.
Tampit copil mai poate fi Kayl. Merita sa-l las aici sa moara de foame ... .
In acea noapte era liniste mare. Prea liniste.
Linistea din-aintea furtunii... .

ooc: Bun, cei doi au fost aruncati din Vampiria unde se afla un razboi. Lilly trebuie sa aibe grija de Kayl si trebuie sa stea pe Pamant ascunsi. Cand voi ajunge in Vampiria .. cand ... povestea se va sfarsi,pentru ca asa incalcam regulile Maniei.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/

AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 26, 2012 7:58 pm

Pf... Imi spun indignata in gand.
Ma avant si eu in padure urmand pasii lui Daniel, cand, deodata simt unmiros placut. Era acel miros pe care l-as fi recunoscut oricat de departe ar fi fost. Acel miros mereu imi dadea toate simturile peste cap, ma facea sa uit de toate si sa ma calmez. Deodata, din cauza pierderii mere dau peste Daniel.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 17, 2012 9:28 pm

Merg linistit prin padure, cand simt ca Lilly intrase in mine.Chicotesc incet si ma continuu sa merg linistit fara sa zic un cuvant.Imi alegeam cuvintele, desi..nu puteam spune ca mi le alegeam cu atentie, ci asa..sa fie.La ce se gandeste acum,neaatenta mea de Lilly?Ma intreb zambind, sperand ca fata nu va lua in seama zambetul meu aparand asa..din ''senin''.Desi eu stiam pre bine de ce anume zambeam.Trebuie sa fi mai atenta, printesa.Daca nu ma oveai pe mine, ci..sa zicam, cadeai in lac?O intreb fara sa o privesc, dorind sa ii vad, mai bine zis, aud reactiile.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 17, 2012 9:38 pm

Tresar putin blocata. In lar? really? Ei ... nu planuisem asta. Nici nu imi trecuse prin cap ca mi-ar fi dar alt exemplu.
Ei ... cat de neatenta ma crezi, incat pot carea in lac ? Spun cu o spranceana ridicata sperand sa nu recproseze iar ceva. Mda , mi-a placut cazatura, pot zice ca era 50 din dorinta si 50 din noroc.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 3:38 pm

Te cred foarte aiurita in acet moment ca sa cazi in lac.Lacul nu este inalt ca mine ca sa vezi ceva in fata, asa ca poti cadea.Ii spun fetei, chicotind si ridicandu-ma de jos.Trebuia sa gasesc mancare, caci imi era foarte foame si nu aveam pofta de jocurile ei copilaresti.Trecusem prin mainile atator fete, femei, printese, regine , incat jocurile astea nu ma prea impresionau, mai mult ma amuzau.Ma amuzau gandurile ei, sperantele si ..chiar sentimentele.Dar va trebui sa pateasca precum restul.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 3:43 pm

ooc: asta m-a enervat la culme -_- :-L nu fusese intentie. am mai zis ca se uita in alta parte.
bic:
Ma uit la el cu o fata foarte enervata. Acea fata care era pragatita sa urmeze cu o palma usturatoare. Inaintez putin in fata pentru a ma descarca de nervi in liniste, apoi ma avant in padure pentru a-mi continua drumul care cina si pentru a-mi calmanervii extrem de mari pa care mii tot facea.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 4:11 pm

Ooc:[Dge ]ahh deci nu il cucereste asa [ Dge] si am spus ca el gandeste bine mereu?Gandeste ce vrea el sa fie, nu ce este cu adevarat.
Bic:

Zambesc amuzat cand ii vad reactia.Era asa de scumpa cand era nervoasa si simteam nevoia sa o necajesc cu acest lucru.Cand eram gata sa o fac, simt mirosul unui om si ma duc rapid in acea directie.Perfect!O excursie cu cortul..in padure.Si o excursie din care nu va ve-ti mai intoarce niciodata.Imi zic si ma duc la fata cea tanara.Adoram sa ma servesc mai intai cu fete, tinere si in putere.Imi controlez cina si o fac sa stea linistita.Cand voi avea nevoie de mancare puteam apela oricand la sotie, celalalt copil sau la sotul femeii.Chem fata ma mine si o tin in poala mea in timp ce ma jucam cu parul ei...Sa te pap acum sau mai tarziu?O intreb, fara a astepta vreun raspuns.Cand doream o puteam musca sau o puteam face sa imi intinda mana, de parca ar fi fot alegerea ei.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 4:19 pm

ooc: ai inceput bine si dupa ai stricat.....cu plecarea dupa sange. hihi...pot fi controlati de doi? = ))
bic;
Statea rezemata de copac, cu spatele la cei doi si cu ochii inchizi, calma ranjind. Ce pacat ca nu reusise sa imi simpta prezenta .... pacat ca acea fata avea sa fie contralata usor si pe nesimtite si de mine. Mentin acea unda in continuare pe nesimtite, asteptand sa vad daca Daniel avea sa faca si alta miscare .... neplacuta mie. Daca doream, o puteam pune sa ii ceara un sarut. Aveam si eu asa, putin spectacol.

ooc: nu o va simti j !
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 10:29 pm

Ooc: Are auzul fin, o aude.j
Bic:

Esti draguta, cand te enervezi,Lilly.Spun si o prin pe fata, apoi o musc.Imi era atat de foame, incat m-as fi hranit cu jumatate de oras.Nu mai facusem asta de mult timp..din trecutul meu intunecat, care nu inceta sa-mi aminteasca ce sunt si de pierderea fetei pe care o iubeam.Termin cu fata si o las intinsa pe iarba, apoi imi sterg buzele de lichidul rosiatic, atat de delicios.Ador sa fac asta!Spun si ma ridic clatinandu-ma de parca eram beat.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 10:39 pm

Ma dezlipesc de copac si ies din umbra indreptandu-ma spre el cu on botic iesit la iveala. Mergeam alene, dand aer de plictisita:
- Si mie nu mi-ai lasat nimic ... ? Spun uitandu-ma la el suparata. Parca mergeam impreuna la vanatoare ... spun plimbandu-ma in jurul cadavrului. Calic ce esti . Spun ranjind.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 11:01 pm

Mai este si pentru tine,dulceata mea.Ii spun fetei, aratandu-i la barbatul, femeia si copilul mai mic.Luasem prima oara fata, pentru ca sangele ei ma tenta mai mult si ma atragea, oarecum..Eu iau femelele.Spun cu un zambet malefic pe chip in timp ce ma apropiam de Lilly.Si cred ca voi incepe cu..hm..tine.Ii soptesc senzual la ureche.Sangele avea acest efect asupra mea.Si imi placea.Era placut sa ti se reincarce iar puterile si ..seductia.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 11:12 pm

Tresar putin, blocandu-ma. Nu stiam daca sa il las sa imi bea din sange sau nu. Poate era doar beat de sangele acelei fete si nu gandea. Raman nemiscata, asteptand pe el sa vad ce miscare avea sa faca, dar sigur aceea ce a-si infige coltii in mine. Macar sa merite acest lucru ... Imi spun in gand fara sa ma uit la el.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 11:29 pm

Ce sa merite, scumpa mea si dulcea mea Lilly?O intreb pe fata in timp ce o prind de gat.Incep sa merg cu spatele pana la un lac foarte aproape si pasesc in el, stiind ca si Lilly avea sa vina, caci eram agatat de gatul ei.O baie in apa nu strica.Imi spun in timp ce ma bucuram de raceala ce mi-o oferea lichidul transparent in care intrasem.Ii spusesem ca de neatentie va cadea in lac si nu o facuse, asa ca urma sa o trag eu dupa mine, sa ma joc putin, ca un copil mic.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 18, 2012 11:38 pm

Nu mai aveam ce spune. Cuvintele lui imi placeau si ma facea sa plec cu ganduk departe, asa ca ma las purtata de val, sau mai biine zis de el in apa, fara sa realizez unde si ce dorea sa faci. Nici vorbele lui nu le mai auzeam. Deja nu mai eram cu picioarele pe pamant. Ce o avea de gand ....oare?
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 4:11 pm

Ii dau drumul si ma avant tot mai mult in larg.Ma uit la ea, cum statea acolo si incep sa rad.De fapt, radeam in hohote.Ce naiba credea ca vreau?Ma intreb si inot pana in mijlocul lacului.Nu ai de gand sa inoti cu mine?Intreb in timp ce o lumina alba, ce venea de pe fundul lacului, isi facea aparitia si ma invalua.Ce naiba..Ma intreb si ma uit in jos la lumina orbitoare.Nu intelegeam ce era cu ea, dar ceva nu era in regula.Deloc.Trag aer in piept si ma duc sub apa, incercand sa inot pana la sfera luminoasa, dar atunci cand ma apropiasem destul, ma trezesc iar la suprafata lacului.La naiba!Locul e vrajit!Lacul e vrajit..
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 4:16 pm

Ma uit o clipa la lac si la ceea ce se intamplase, apoi intorc privirea catre el razand pe sub mustati:
- Se pare ca nici lacul nu te suporta ... spun glumind, dar crezand ca il va supara sa enerva putin. Haide ... de ce m-ai adus la lac ? ! Mie inca imi este foame. Ii spun plangandu-ma la adresa lui de golan.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 4:25 pm

Daa..nici lacul nu este prietenos cu mine, cum nu esti tu.Si nu va fi nici cu tine,Lilly..este vrajit.Trebuie sa ajung cumva la acea sfera luminoasa, aceea este scaparea.Imi zic si trag aer in pipt scufundandu-ma iar dupa sfera luminoasa.Nu aveam de gand sa-i joc jocul si sa ma enervez, trebuia sa iau sfera si sa ies de aici.Nu aveam de gand sa-mi petrec nemurirea intr-un lac.Nici nu ma gandeam la asaceva.Era imposibil!Eu trebuia sa traiesc afara si sa ma bucur de tot ce are de oferit viata vesnica de vampir si de... comorile mele pretioase.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 4:31 pm

Ii aud gandurile si aceea ce nu ma facea sa ma simt mai bine ... .

-Ah...uite ce ai facut....iti ardea tie de joaca in apa ! Tip la el nervoasa ca acum eram blocati. Nici cand sa stau aici si sa vad cum fratele meu asa sa fie de partea cealalta, traindu-si viata si facandu-mi in ciuda... inaintez nervoasa in spre centru, bombanind usor sacaita.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 4:44 pm

Ooc: ahh ce-mi place cand e nervoasa [Dge)]
Bic:
Dar de unde sa stiu ca era vrajit?!Arata ca un lac normal!Si daca nu doreai sa ma urmezi, nu o faceai!Tip la Lilly exasperat, deoarece era a doua oara cand aproape atinsesem sfera si ma trezeam la suprafata.Nu suportam asta si nu stiam unde gresisem.Facusem ceva grasit si de aceea sfer ma adurea inapoi, fara sa-mi dau seama.Dar ce gresisem?De ce ma aducea sfera inapoi?Ma intreb si trag iar aer in pipt si cobor, de data asta, nu pentru a lua sfera, ci pentru a nu auzi cum urma sa tipe Lilly.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 4:48 pm

Ma uit la el si mai enervata. Ih....urasc cand ma blocheaza ... . imi spun in gand, aproape tipand. Ma uit la el cum tot incerca sa ajunga la sfera ....
- Macar ma lasi sa te ajut !? Asa o luam mai usor ! Tip la el pentru a ma asigura ca ma aude suficient de bine. Macar sa ii gasim un unghi .... slab.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 4:59 pm

Chiar si sunt apa, tipetele ei erau infernale, mai ales gandurile.Daca ii stiam puntele slabe, crede-ma ca acum nu mai aveam nicio problema!Imi spun si ies la suprafata pentru a respira.Ma uit in jur, intrebandu-ma daca cineva vedea ca eram in lac, cel mai sigur nu avea cum sa ne vada, era vrajit si eu vazusem pe fundul lacului zeci de scheleti.Acest lucru imi confirma faptul ca cei dinafara lacului nu aveau cum sa ne vada.Daca e descurci, te las.Oricum nimeni din afara lacului nu ne poate vedea aici.Scheletii de jos iti confirma asta.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 5:15 pm

Ma uit la fundul lacului vazand scheletii care se bateau pentru a prinde loc pe nisip si pietris. Un maree fior imi trece prin corp, lasandu-mi ochii atintiti numai la scheleti, neputand sa mut fata in alta parte. Se vedea cum numai gandul ca voi sta aici pe veci ma infiora. Cel putin aveam companie....
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 5:53 pm

Deci?Ce solutie mareata ai gasit, printeza?Intreb, cand ma ridic la suprafata si ma uit urat in jur.Nu aveam de gand sa-mi petrec tot restul vietii mele in lacul asta.Viata care nu avea sa fie tocmai lunga, daca nu ma hraneam.Nu aveam nicio idee cum sa iau sfera, dar daca incercam amandoi odata si din directii diferite, poate unul avea noroc ...sau nu.Insa trebuia sa incerc, asta daca va dori si Lilly, desigur.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 7:49 pm

Daca am sta si ai privi in jur, ai vedea ca mai este o persoana cu tine. Adica eu ! Nu poti lucra in viata mereu singur! Oricat ai dori tu asta. Daca vrei sa nu ajugi doar oase ca fotomodelii de acolo, m-ai asculta si am colabora pentru a lua sfera ! Ii repede cu un ton calm,dar dojenitor.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 8:25 pm

Oftez si ma uit la apa.Nu intelege nimic fetita asta.Imi zic cu parere de rau, apoi ma uit la ea cu o privire tare obosita.Obosita de anii pe care ii traisem.Daca reusesti sa o iei, fara sa te readuca la suprafata, imi fac de cap cu regina iadului.Ii spun fetei zambind strengareste.Cu totii stiam ca nimeni nu mai ramanea in viata daca se dadea la regina si nimeni nu reusea sa o convinga sa isi petreaca timpul cu ea.Ma duceam spre o moarte sigura.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 8:59 pm

Ma uit la el sictirita. Tu chiar vrei sa imi interci curajul si nervi nebun ce esti? Aw .... spun muscandu-mi buza inferioara. Ma uit iar la sfera cu nervi pana la urechi, care ma faceau sa urlu de durere. Trag aer in piep cat sa-mi ajunga pana la sfera, apoi ma avant inspre sfera, dorind cu mare drag sa o apuc.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
Continut sponsorizat


Atac in noapte - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Atac in noapte   Atac in noapte - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 

Atac in noapte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Pepe si-a decorat casa ca un club de noapte
» Connect-R a recunoscut cate ore doarme pe noapte (vara)
» Printul William si-a petrecut ultima noapte de burlacie jucand fotbal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Mania-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015