AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Miesterioasa casa - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Miesterioasa casa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 7:16 pm

Rezumarea primului mesaj :

ooc: Actiunea se petrece intr-o casa bantuita de fantome.

bic: Ma aflu intr-o camera ciudata. In camera se afla un semineu pe unul dintre pereti, o canapea roasa si taiata cu ceva ascutit si din cate se pare patata de sange. Podeaua scartaie ingrozitor si este plina de praf. Imprejur mai sunt tot felul de dulapuri si mobilier vechi si pline de praf, dar ce era mai infricosator, era ca peretii erau plini de sange care se pare ca este de mult timp. Ma intreb daca nu cumva asta este casa despre care se spune ca este bantuita de sufletele oamenilor ce au fost omorati in interiorul ei.

ooc:Cine vrea poate sa posteze. Cu cat sunt mai multi care posteaza este cu atat mai bine, actiunea fiind mai incitanta.
Sus In jos

AutorMesaj
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 10:57 pm

Vazand ca Sayuri pare hipnotizata ii prind mana cu care vroia sa ia acel medalion. O apuc de umeri si incep sa o scutur in speranta ca isi va reveni
O haide revinoti, nu ma lasa aici singura cand deja nu mai pot de frica, cand imi imaginez ca nu stiu ce se va intampla sau daca vom mai iesi de aici.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 11:03 pm

Cristina? ii spun cu o fata ciudata. Hai sa-l luam, hai, o sa fim foarte bogate. Parca ma aflam intr-o alta lumea, doream sa fiu foarte bogata ne stiind ce se poate intmpla daca-l atingeam. Hai il luam? intreb din nou.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 11:08 pm

Nu, exista lucruri mult mai importante decat bogatia. Acum important este sa iesim de aici in viata. Degeaba o sa fim bogate daca nu o fim si in viata.
Imi dadusem seama ca Sayuri patise ceva si nu era ceva de bine.
Trezeste-te Sayuri si nu te mai gandi atat la bogatie, ii spun eu serioasa.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 11:13 pm

Raman nemiscata cateva momente. Apoi revenindu-mi o privesc pe ciudat pe Cristina ne intelegand ce este cu mine. Nu stiu ce este in camera asta da imi reda momente din intamplarile din casa ... ii spun calm si ma asez.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 11:16 pm

Bun eu nu mai intleg absolut nimic si totul se intampla prea repede pentru mine. Parca am intrat intr-o lume plina de lucruri ciudate.
Ma asez langa Sayuri si ma uit la acel medalion fiind uimita de cat de delicat poate fi.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 11:19 pm

E frumos nu? ii spun asezandu-ma pe podea. Insa ma ridic rapid. De ce e podeaua calda? intreb foarte speriata. Las totul deoparte si merg langa Cristina, ignorand caldura din podea. Nu crezi ca se face cam cald? intreb ingrijorata.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 11:21 pm

Chiar prea cald pentru un loc ca asta spun eu alarmata de caldura.
In camera incepea sa fie din ce in ce mai cald aerul incepand sa fie insuportabil. Aceea caldura parca nu era una normala si era ca si cum ne-am fi aflat undeva langa Soare, dar asta este imposibil.


Ultima editare efectuata de catre alexcrazygirl in Sam Apr 21, 2012 5:28 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 11:24 pm

Ma asez jos, simteam cum caldura ma dobora. Nu stiam din ce cauza, ma gandeam ca este din cauza medalionului sau fantomele au chef de joaca. Podeaua ardea, nu puteam sa stau pe ea asa ca ma urc pe o cutie.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 11:26 pm

Ma urc si eu pe o cutie din cauza caldurii care venea din podea si nu ne lasa sa stam pe ea.
Bun acum situatia a devenit mai complicata decat era la inceput
Deja podeaua frigea foarte tare si imi era teama sa nu topeasca si cutiile pe care stateam noi si o data cu acele cutii sa cadem pe podea.


Ultima editare efectuata de catre alexcrazygirl in Sam Apr 21, 2012 5:29 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 10:08 am

Poate incercam sa sarim de pe o cutie pe alta, si astfel sa ajungem mai departe de caldura aceasta, spun eu stergandu-mi transpiratia. Ma tineam de perete pentru a nu cadea jos, debi ma mai puteam misca.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 11:12 am

Buna idee sa incercam macar nu o sa murim de caldura aici.
Incep sa sar de pe o cutie de pe alta,caldura incepand sa devina din ce in ce mai insuportabila.
Pe masura ce saream pe acele cutii inaintand simteam cum caldura incepea sa nu mai fie atat de mare si cum incepeam sa respir normal.


Ultima editare efectuata de catre alexcrazygirl in Sam Apr 21, 2012 5:30 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 11:28 am

O urmez pe Cristinia sarind pe cutiile ce erau in aceea pivnita. Cladura incepea sa se mai opreasca, devenea cat de cat bine ... trecuseram de partea calduroasa. Ma opresc pentru a ma odihni. Casa asta este foarte ciudata, spun in timp ce ma lasam in jos.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 11:38 am

Sar de pe cutiile acelea pe podea si observ ca podeaua de aici nu ma frige.
As putea spune ca e foarte stranie casa asta si chiar ar putea fi locuita de fantome
Daca la inceput nu credeam ca aceasta casa este locuita de fantome si credeam ca povestile in care se zice ca in casa asta locuiesc fantome si se petrec lucruri stranii sunt doar povesti de adormit copii acum cred ca totul este adevarat.


Ultima editare efectuata de catre alexcrazygirl in Sam Apr 21, 2012 5:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 11:54 am

Fant.. te rog nu mai spune cuvantul ala, doar cand il aud ma trec o mie de fiori. Chiar cand sa cobor, cad intr-o cutie. Ajutorr, ajutorr ma prins fantomaa!! strig eu tare.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 11:57 am

E doar o cutie Sayuri,daca te ridici vei reusi sa iesi din aceea cutie,spun eu zambind.
Ma uit in jur, dar nu vad nici un fel de fantoma ori alte lucruri supranaturale doar obiecte vechi si rustice.
Nimic iesit din comun aici, dar poate vom gasi ceva prin tot mobilierul asta.


Ultima editare efectuata de catre alexcrazygirl in Sam Apr 21, 2012 5:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 12:01 pm

Uhh? Da, ar trebui sa ma linistesc. Ma ridic din cutie, si pun piciorul pe podeaua rece. Oh ce bine e fara caldura! gandesc eu zambind. Deodata dau cu capul de ceva. Trag de el si se aprinsese lumina. Woow, fantomele astea isi platesc lumina de nu le-au taiat-o pana acum. Ciudat oricum.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 12:05 pm

Cred ca nimeni nu a indraznit sa vina in casa asta si de aceea avem curent, spun eu calma.
Merg spre o masuta cand dau peste ceva si cad. Cand ma uit peste ce am dat gasesc o cutiuta mica care avea niste inscriptii ciudate pe ea.
Hei Sayuri, uite ce am gasit.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 12:13 pm

Ma indrept spre Cristina. Observ cutiuta si incerc sa descifrez cea ce scrie. Din pacate nu puteam limba era una veche ... fiind incepatoare nu stiam toate inscriptile. Da alt obiect de care nu avem habar!
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 12:18 pm

Si ce zici il deschidem sau il lasam aici? Eu ma gandesc ca are ceva in el si poate fi ceva ce ne poate indica iesirea din aceasta casa, spun eu cu speranta ca acolo vom gasi ceva ce ne va conduce catre iesire.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 12:20 pm

Da, cred ca ai dreptate. Ii spun eu privind cutiuta si dintr-o parte si din cealanta. Deschide-o! dar mai in spate, sa nu iasa dragoni din ea, la casa asta ma astept la orice! spun zambind.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 12:26 pm

Bine spun eu zambind.
Dau cutia mai departe de noi si o deschid. Cand o deschid din ea iese mult praf si un liliac.
Se pare ca a iesit ceva din ea,dar nu dragoni ci un liliac.
Ma apropii de cutie si ma uit in ea. Acolo se aflau tot felul de bijuterii din aur si pietre pretioase, dar deasupra lor se afla o hartie.
Iau hartia in mana si incep sa o citesc.
Daca esti lacom casa asta te va face sa platesti pentru lacomia ta, dar daca esti generos si nu tii atat de mult la bani si bogatii vei fi rasplatit si aceasta casa iti va arata secretele si minunatiile ei care nu au nicio legatura cu banii la care multi viseaza. Casa e plina de probe pe care voi trebuie sa le treceti,iar daca treceti toate acele teste ma veti intalni pe mine si veti descoperii secretele acestei case. Semnat stapanul secretelor.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 12:30 pm

Eu raman fara glas, eram la fel unei statui. Ma gandeam ca medalionul acela fusese una din probe. Bine ca nu l-am luat spun eu ingrijorata. Apoi ma apropri de Cristina. Deci, si acum? Probe? Pentru ce? Nu suntem la probele de admitere!! spun eu pe un ton ironic.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 12:33 pm

Cred ca sunt probe sa vada daca noi suntem demne sa aflam secretele acestei case adica sa nu fim lacome si sa luam anumite bijuterii ori lucruri pretioase pentru noi.
Intorc foaia si vad ca pe spatele ei este scris ceva.
P.S: Daca nu veti trece probele veti sfarsi ca ceilalti adica moarte si va spun asta pentru ca vad in voi un potential mare pentru a deveni cele alese pentru a pastra secretele casei
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 6:00 pm

Zambesc. Ma simt speciala, spun in timp ce privesc in jurul meu. Vedeam cum toata pivnita era plina de cuti. Deschid una si deodata o multime de lilieci se aproprie spre mine. Ups! Cred ca am ales cutia gresita, spun in timp ce eram gata sa fug.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 20, 2012 6:21 pm

Nu-ti fie frica ei nu iti vor face nimic atat timp cat tu ii vei lasa in pace spun eu zambind la gandul ca si eu eram asa inainte sa imi dau seama de faptul ca liliecii sunt inofensivi daca nu simt pericolul, exact ca si albinele care te inteapa daca le ataci.
Ma duc la o cutie si o deschis, din ea ies doi lilieci si cand ma uit inauntru vad foarte multe monede de aur.
Nici aici nu e nimic care ne-ar folosi spun eu in timp ce trantesc capacul cutiei pentru a se inchide bine.


Ultima editare efectuata de catre alexcrazygirl in Vin Apr 20, 2012 6:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat


Miesterioasa casa - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Miesterioasa casa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Cheryl Cole se teme de dorul de casa
» Pepe si-a decorat casa ca un club de noapte
» Casa de discuri a lui Eminem da in judecata Facebook-ul
» Skylar Grey: ''Eminem se teme sa iasa din casa''
» Katy Perry nu pleaca din casa fara servetele pentru bebelusi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Mania-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015