AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Miesterioasa casa - Pagina 4
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Miesterioasa casa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeMier Apr 11, 2012 7:16 pm

Rezumarea primului mesaj :

ooc: Actiunea se petrece intr-o casa bantuita de fantome.

bic: Ma aflu intr-o camera ciudata. In camera se afla un semineu pe unul dintre pereti, o canapea roasa si taiata cu ceva ascutit si din cate se pare patata de sange. Podeaua scartaie ingrozitor si este plina de praf. Imprejur mai sunt tot felul de dulapuri si mobilier vechi si pline de praf, dar ce era mai infricosator, era ca peretii erau plini de sange care se pare ca este de mult timp. Ma intreb daca nu cumva asta este casa despre care se spune ca este bantuita de sufletele oamenilor ce au fost omorati in interiorul ei.

ooc:Cine vrea poate sa posteze. Cu cat sunt mai multi care posteaza este cu atat mai bine, actiunea fiind mai incitanta.
Sus In jos

AutorMesaj
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 6:24 pm

Sunt bine nu mi-am rupt nimic,doar m-am speriat cand a cedat podeaua.
Ma uit in sus si vad o umbra care trece pe langa pereti dar dispare imediat. Ciudat nu ma sperii si ma gandesc ca poate o fi fost misteriosul Stapan al secretelor.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 6:51 pm

Era normal sa cadem, casa asta e super veche nu poti avea incredere ca te mai sustine si podeaua. Incerc sa fac lumina, fac un semn si apare un glob micut format din foc care lumine incaperea. Inainte de a privi unde sunt simteam ceva la picioare. Uh? E apa?
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 8:59 pm

Ce altceva ar putea fi? Si in plus asta cred ca e un fel de tunel secret si posibil indiciul nostru spre urmatoarea proba.
Ma uit pe jos si simt ceva ud la picioare si totusi ciudat care nu ar parea apa obisnuita.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 9:12 pm

Da cum a ajuns apa aici? Nu cred ca exista vreun rau pe aici! spun eu in timp ce continuam sa privesc pereti plini de panze de paianjeni care era pe cale sa cada oricand. Era o un loc micut, insa traseul pe care trebuia sa-l decurgem prin el parea greu si lung, asa ca eram gata de orice.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 9:23 pm

Nu stiu si nici nu ma intereseasa cum atata timp cat apa nu e mai mare decat e acum. Incep sa merg prin apa care imi ajungea pana la glezne si din cauza neatentiei calc pe un obiect ciudat rau de tot care ma curenteaza.
Ridic repede piciorul si ma uit la acel obiect.
Au ce mai e si asta?
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 9:28 pm

Ma intorc auzind-o pe Cristina. Esti bine? intreb privind-o rapid. Apoi ma intorc din drum si ma indrept spre ea privind in jos si cautand ceva de care nu aveam habar. Deci in ce te-ai lovit? mai intreb inca o data. Apoi simtind niste aer rece ma apropi mai mult de bila de foc.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 9:31 pm

Am atins ceva fara sa vreau si m-a curentat imediat si nu stiu ce ar putea fi acel obiect ciudat.
Ma indepartez de acel loc si simt prezenta cuiva in camera chiar daca nu eram decat eu si Sayuri acolo.
Frica incepe sa apara la gandul ca o fantoma ar putea fi pe aici.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 9:35 pm

O privesc ciudat pe Cristina, se purta ciudat. Apoi cu un zambet ironic pe fata. Ti s-a facut frica? intreb eu cu vocea care tremura de frig sau frica. Nu stiam de unde vine acel aer rece, semana cu aerul facut de cineva care fuge pe langa tine. Ma dau in spate, frigul devenea de insuportat, cad in apa si ma ghemuiesc incercand sa ma incalzesc.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 9:46 pm

Ceva ciudat se intampla in casa asta si nu e de bine. Daca nu vom reusi sa trecem acele probe vom fi moarte. Am luptat cu atati demoni care vroiau sa atace regatul lui Ashi si nu mi-a fost frica nicio secunda, dar acum pur si simplu imi este frica de puterea fantomelor din jurul nostru.In timp e vorbeam eu aveam o privire pierduta si uitasem si de frica si de frica,de tot.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:00 pm

Ridic privirea, chipul imi era palid, tremuram. Apoi cu cu greu scoteam cateva cuvinte. Eu sunt incepatoare, nu ma pot descurca! Frigul se lasa peste trupul meu inecat in apa. Parul era ud, eram la fel ca o fantoma, doar ca era imbracata in albastru. Deja totul devine prea periculos, nu cred ca o sa reusesc.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:07 pm

Ai incredere in puterile tale si vei reusi, asa am fost si eu cand eram ca tine o incepatoare si acum sunt printre cele mai bune si in plus cat timp esti langa mine nu ai ce sa patesti. Problema e ca daca aceste fantome ne vor raul nu este prea bine la cat de puternice sunt spun eu uitandu-ma atenta la Sayuri.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:14 pm

Nu-i puteam spune nimic, gandurile erau intepenite precum si trupul meu. Vocea era inghetata, totul devenea rece. Totusi reusesc sa ma ricic, cu greu. Picioarele erau amortite, mainile nu le mai simteam totusi incercam sa trec peste asta. Haide, trebuie sa trecem probele si sa plecam acasa. reusesc eu sa spun dupa un timp.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:25 pm

Cel mai important este ca tu sa fii bine si ca asta sa fie posibil o sa fac ceva.
Imi scot colierul de la gat si scot protectia de pe el.Ii soptesc ceva si dupa el se lumineaza.
Il pun la gat lui Sayuri imediat dupa asta.
Acum iti va fi mult mai bine.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:35 pm

Privesc colierul care era superb, apoi zambind o i-au pe Cristina in brate Multumesc! Chiar credeam ca aici o sa mor. Dupa ce imi revin si imi mai dezmortesc picioarele si mainile eram plina de energie si eram gata sa ma bat cu o fantoma.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 23, 2012 10:56 pm

Colierul meu iti va da putere si te va proteja tu fiind inca o incepatoare.
Iau un ciob de pe jos si ma tai pe mana in forma de X.Iau cu degetul sangele care curgea din rana si incep sa scriu o incantatie in alta limba pe cealalta mana aceea incantatie dandu-mi putere.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 9:34 am

O privesc cateva secunde nemiscata, apoi clipind de doua ori. Trebuie sa ma inveti asta spun eu foarte zambareata. Apoi incep sa caut pe sus, pe jos, in stanga, in dreapta ceva care ne poate ajuta mai departe. In zadar insa aceasta incapere era neatinsa, asa parea, insa eu stiam ca exista ceva acolo.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 6:02 pm

Chiar daca te-as invata si ai face-o nu ar avea efect.
Iau acel ciob si il sterg de sangele meu. In arunc intr-un colt al camerei si incep sa ma uit cu atentie in prejur in speranta ca voi gasi ceva pe aici.
Rana de la mana incepuse sa ma doara dar nu imi pasa de durere.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeMar Apr 24, 2012 7:53 pm

Ma uitam cu atentie si intr-o parte si in cealanta, simteam o prezenta ciudata care ne urmarea de ceva timp. Totusi nu imi mai era frica, ma simteam sigura pe mine. Deodata vadeam cum pereti se apropiau, insa credeam ca poate mi se pare. Hei Cris, pereti acestia cumva se aproprie de noi?
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 26, 2012 6:54 pm

Cred ca ti se pare tie eu vad ca acei pereti nu se misca de la ocul lor nici macar cu un milimetru.
Imi sterg sangele de pe palma dreapta care imi sursese de pe ciobul acela si dupa asta ma duc langa un perete si ma rezem plictisita de el.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Apr 26, 2012 7:41 pm

Am inceput sa am halucinati! spun eu asezandu-ma pe jos. Incep sa fredonez un cantec, nici nu-l stiam, insa il cantam mereu, mereu. Incep sa bat in podeaua rece si sa privesc in locurile unde nu existau lumina, ma infricosau credeam ca poate in orice clipa sa iasa de acolo ceva ne asteptat.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 10:27 am

Daca te uiti atat la acele locuri intunecoase nu va iesi ceva de acolo spun eu zambind.
Eu eram obisnuita cu intunericul si nu imi era frica de el.
Nu inteleg de ce unora le este frica de intuneric.Este o senzatie minunata cand simti ca esti inconjurata de un val de intuneric si de mister.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 12:02 pm

Nu imi este frica de intuneric. spun eu foarte curajoasa. Dar imi este frica de fantome, asta e total diferit, deoarce pana acum nu credeam in asa ceva, si acum ma simt parca inconjurata de ele. spun eu in timp ce privesc nemiscata spre nicaieri. Totusi teama venea si pleca. Nu eram sigura de locul acesta, defapt mai mult imi era teama de secretele ce le ascudea casa acesta. Iubeam aventura, misterul si toate lucrurile ce avem sa le invat insa uram cand trebuia sa stau intr-o casa ne stiind daca o sa mai vad vreodata lumina de afara. Nu stiam motivul pentru care intrasem in casa, insa stiam scopul pentru care trebuie sa ies din ea.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 7:52 pm

Mie nu imi este frica de fantome si cat timp ai colierul meu la gat nu trebuie sa iti faci griji pentru ca el te va proteja de orice fel de fantoma. Eu sunt cam jumate demon deci nu cum sa imi faca ceva fantomele,dar tu fiind incepatoare e mai bine sa porti colierul
Ma plimb plictisita prin camera si gasesc o hartie care pare veche pe jos.
Sus In jos
Andrusca ♥
Andrusca ♥
feminin Leu Mesaje : 1552
Bani : 1562
Multumiri : 2
Varsta : 26
Localizare : Tokyo
Status : Nu sunt genu` care sa planga . Pot sa n`am nimic,tot o sa`mi ajunga.

Super-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeVin Apr 27, 2012 8:57 pm

O ascult cateva secunde pe Cristina, apoi incep sa caut prin acel loc. Dau de o cutie prafuita. In timp ce Cristina gaseste o hartie veche eu dau de o rochie de mireasa superba, era asa alba praful inca nu-o murdarise. Zambesc cateva clipe si apoi o pun pe mine sa vad cat este de lunga, este era perfecta pentru mine. Raman umita, si apoi o privesc pe Cristina. Mi-ar sta bine mireasa? intreb eu dansand cu rochia pe mine.
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitimeLun Apr 30, 2012 10:50 pm

Ti-ar sta minunat in mireasa Sayuri.
Ma uit la aceea hartie si observ ca este goala lucru ciudat pentru ca acum cateva secunde era plina de propozitii.
Arunc foaia pe o masuta si ma duc langa Sayuri.
Ma intreb ce cauta o rochie de mireasa pe aici.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Miesterioasa casa - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Miesterioasa casa   Miesterioasa casa - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 

Miesterioasa casa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Cheryl Cole se teme de dorul de casa
» Pepe si-a decorat casa ca un club de noapte
» Casa de discuri a lui Eminem da in judecata Facebook-ul
» Skylar Grey: ''Eminem se teme sa iasa din casa''
» Katy Perry nu pleaca din casa fara servetele pentru bebelusi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Mania-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015