AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Soc si groaza: Delia vrea sa colaboreze cu Fuego
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Soc si groaza: Delia vrea sa colaboreze cu Fuego

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Soc si groaza: Delia vrea sa colaboreze cu Fuego Empty
MesajSubiect: Soc si groaza: Delia vrea sa colaboreze cu Fuego   Soc si groaza: Delia vrea sa colaboreze cu Fuego Icon_minitimeMier Mai 23, 2012 8:12 pm

Delia Matache ar putea colabora cu nimeni altul decat...Fuego, scrie Click!. Cantareata a dat de inteles ca nu va da cu piciorul unei astfel de colaborari.

"Nu se stie niciodata. Ar fi cool. Cred ca as fi primul artist din Romania, cel putin din genul asta de muzica", a declarat Delia in cadrul emisiunii "Request 629" de la Radio 21.

Tot la "Request 629", cantareata a marturisit ca isi va petrece luna de miere in Asia. Acolo urmeaza sa filmeze si videoclipul viitorului sau single. "Am fost in Asia. Am fost in Thailanda, am vazut Cambodgia, Vietnam.

Eu sunt fan Asia si cam orice vacanta mi-as face-o tot acolo. Insa luna de miere mi-o fac in Africa. Acolo voi filma continuarea videoclipului ''Omadeo''. Desigur, la o alta piesa. Voi filma in savana, acolo fugarita de lei, de tigri. Urmeaza un videoclip nou, facut tot de mine, bineinteles", a povestit Delia.
Sus In jos
 

Soc si groaza: Delia vrea sa colaboreze cu Fuego

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Rihanna vrea barbat dominator in pat
» Delia - Africana (audio)
» Delia: "Nunta nu e pentru fala"
» Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei
» Jennifer Lopez vrea sa se casatoreasca cu noul iubit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015