AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Delia: "Nunta nu e pentru fala"
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Delia: "Nunta nu e pentru fala"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Delia: "Nunta nu e pentru fala" Empty
MesajSubiect: Delia: "Nunta nu e pentru fala"   Delia: "Nunta nu e pentru fala" Icon_minitimeLun Iul 23, 2012 10:53 am

Simpatica Delia Matache si logodnicul ei Razvan se pregatesc de nunta! Desi ar fi trebuit sa se ia in august, nunta a fost amanata pentru 16 septembrie, iar cantareata a povestit recent pentru Cancan TV cu va arata marele eveniment.

Delia a marturisit ca nu va face din nunta sa un eveniment monden si nici nu are de gand sa cheltuiasca o avere, sustinand chiar ca nu se va abate de la economii nici la rochia de mireasa:


"Nunta nu e pentru fala, nu e un eveniment atat de oficial. E important pentru noi si familiile noastre. O sa fie o nunta normala. Iar eu o sa am o rochie de mireasa economica. Nu vreau sa cheltuiesc bani multi si apoi sa ma lovesc de ea prin sifonier. Poate o sa fie din flori naturale. Ginerica o sa aiba costumatia legata de a mea."

La eveniment vor fi 400 de invitati, deci multa bataie de cap! Insa Delia sta linistita pentru ca 'ginerica' Razvan are totul sub control si se va ocupa de toate detaliile: "Razvan o sa se ocupe de tot ce inseamna nunta. Totul va fi pus la punct de el. Nasii nu vor fi "vedete" ci persoane normale, cei care l-au botezat pe Razvan. Vom avea 400 de invitati. Multi dintre colegii mei nu cred ca vor veni pentru ca in acea perioada e posibil sa aiba concerte."

Luna de miere va avea loc in Africa, Delia fiind cunoscuta pentru optiunile sale exotice de vacanta. Dupa nunta, ea isi va lua concediu de la X Factor, unde va face parte din juriu alaturi de Dan Bittman si Cheloo.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
 

Delia: "Nunta nu e pentru fala"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Victoria Beckham poarta o creatie proprie la nunta regala
» Delia - Africana (audio)
» Elena Gheorghe – nunta cu 1700 de trandafiri albi
» Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei
» Soc si groaza: Delia vrea sa colaboreze cu Fuego

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015