AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  Empty
MesajSubiect: Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei    Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  Icon_minitimeMier Mai 22, 2013 10:10 pm

Delia a publicat pe Facebook prin Instagram o poza prin care arata ce a facut-o sa ia decizia de a nu-si mai saruta sotul timp de trei zile.

Delia si Razvan se afla actualmente in vacanta in Japonia si s-au decis sa incerce si cateva feluri de mancare din bucataria specifica tarii.

Cantareata a publicat o imagine cu un fel de mancare mai putin apetisant: insecte. Artista a mentionat ca barbatul ei a gustat "unul mic" si glumeste ca nu il va mai saruta trei zile de scarba.

Delia a lansat recent un single nou, "Cineva la usa mea".
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  Empty
MesajSubiect: Re: Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei    Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  Icon_minitimeJoi Mai 23, 2013 3:36 pm

Bleah! Inteleg si eu ca nu l-ar mai saruta.
Am inteles, insectele sunt bune si mai sanatoate decat orice mancam noi, dar tot e scarbos, pe bune. Eu m-as fi ridicat de la masa pentru ca mi s-ar fi facut rau daca il priveam cu mananca insecte.
Sus In jos
Inque~
Inque~
feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Super-Fan Forum
Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  Empty
MesajSubiect: Re: Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei    Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  Icon_minitimeJoi Mai 23, 2013 11:23 pm

Nu e scarbos, femeilor, nu sunt insecte luate de pe strada. Sunt niste insecte crescute special pentru a fi mancate si nu au nicio legatura cu insectele alea de iti intra pe geam in bucatarie vara sau mai stiu eu ce. Iar in bucataria japoneza abia daca gasesti ceva insecte. Eu personal acum aud prima data. Ar trebui sa mergeti in alte tari mai putin dezvoltate sa vedeti ce se mananca acolo. -.- Macar mancarea japonezilor arata bine, indiferent ce e in farfurie. Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  2pzehcp
Sus In jos
Simona
Simona
feminin Sagetator Mesaje : 1101
Bani : 52035
Multumiri : 10
Varsta : 27
Localizare : Bossland. o,o
Status : Baby, I'm a sociopath, Sweet serial killer. On the warpath.

Fan Forum
Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  Empty
MesajSubiect: Re: Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei    Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  Icon_minitimeMier Iul 17, 2013 3:40 pm

Eu am vazut acum ceva timp, mult timp, o femeie care avea silueta de 'viespe' multumita faptului ca manca doar gandaci gdg. Faza asta cu gandacii in mancare e echivalenta cu mancarea veganilor. Adica ati auzit ce mananca nu will ? Unele chestii pot fi adevarate delicatese, dar avand in vedere ca aici in Romania nu prea se gaseste asa ceva, e normal sa trezeasca scarba.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  Empty
MesajSubiect: Re: Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei    Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei  Icon_minitime

Sus In jos
 

Delia, scarbita de gandacii din farfuria sotului ei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Delia A. Alfronzo
» Delia - Africana (audio)
» Delia: "Nunta nu e pentru fala"
» Soc si groaza: Delia vrea sa colaboreze cu Fuego

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Fun&Hobby :: Noutati Vedete-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015