AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Summer Trends 1
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Summer Trends 1

In jos 
AutorMesaj
Balonas.
Membru Iscusit
Membru Iscusit
Balonas.


feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Summer Trends 1 Empty
20072012
MesajSummer Trends 1

1. Unghii - Oja asortata
Nu mai ajunge sa asortezi oja doar la pantofi sau accesorii, acum trebuie sa o potrivesti cu rochia pe care o porti. Iar daca vremea este favorabila, trebuie sa aplici acest trend si unghiilor de la picioare.
Summer Trends 1 073698rosucoral



2. Rochii - Cu guler
Rochiile cu guleras de scolarita cuminte sunt mega draguta vara asta! Nu conteaza daca e intr-o singura culoare, sau cu imprimeuri sau cu dungi, un astfel de element trebuie sa se regaseasca neaparat in dulapul tau!

3. Esarfe - In toate formele si culorile !
Colorate, cu imprimeur, cu franjuri, cu ciucurei, in stil retro, oriental sau etno: esarfele sunt obligatorii! Ele pot da o pata de culoare si o nota personala oricarui outfit.
Summer Trends 1 Esarfe



4. Trend: Fructe
Merele sunt trendul inceputului de vara. Ele nu sunt doar gustoase, ci si niste accesorii mega-trendy! Bijuteriile si gentile in forme haioase de fructe arata cool!
Summer Trends 1 Cerceimar



Daca combinati unele cu altele, veti avea o tinuta de vara superba.Plaja e minunata, fermecati cu aceste sfaturi pe oricine va priveste.!

Sursa: Bravo Girl !
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

Summer Trends 1 :: Comentarii

ShadowKiss
Re: Summer Trends 1
Mesaj Dum Iul 29, 2012 4:22 pm Scris de ShadowKiss
Imi plac esarfele, desi cu ''fructele'' nu ma impac prea bine si prefer sa ma imbrac cu ceva lejer si care sa-mi placa mie, fiindca sunt si lucruri ''la moda'' care nu sunt placute de toti.Cu oja..da, sa fie asortate, dar unghiile mele nu se vor bucura de oja aproape niciodata(cele de la maini.)gdg)Si rochiile cu guler mi se par destul de interesante:-?, cel putin unele dintre ele.
Poldychou
Re: Summer Trends 1
Mesaj Mar Iul 31, 2012 11:08 am Scris de Poldychou
Oja e superba :X chiar ama una la fel. Si chiar anul asta a inceput sa imi place mult ^^ desi prefer french in multe culori. Si da, imi place s-o asortez cu ce mor, dar daca ai o tinuta cu multe culori merge si acel model french.
Esarfele imi plac si ele :X si chiar le-am vazut la Zara la fel :X sunt frumoase dar prea cald.....mai ales pentru mine.
Cerceii sunt frumosi :X si mi-ar trebui si mie o pereche asa.
Rchiile cu guler sincer nu imi plac ffftr
Re: Summer Trends 1
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Summer Trends 1

Sus 

Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Summer Trends 2
» Summer Trends 3
» Connect-R a lansat varianta oficiala a piesei 'Summer Is Gone' (audio)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Moda-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015