AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Summer Trends 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Summer Trends 2

In jos 
AutorMesaj
Balonas.
Membru Iscusit
Membru Iscusit
Balonas.


feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Summer Trends 2 Empty
29072012
MesajSummer Trends 2

Categoria Summer Trends 2 continua Summer Trends 1, ceea ce inseamna mai multe sfaturi de frumusete pentru noi, fetele! Enjoy!

1. Sacouri - In culori deschise
-> Ti se pare ca esti overdressed purtand un sacou? In niciun caz! Sacourile in culori deschise si fresh, de vara, sunt foarte trendy si elegante, nu te feri sa le porti!
Summer Trends 2 Sacourifemeialbe4751862



2. Lantisoare - Cu pene
-> Lantisoarele cu pene sunt foarte la moda vara asta si multe vedete le poarta. Purtand aceste lantisoare cu pene, devii un adevarat trendsetter. Important: lantisoarele trebuie sa fie destul de lungi.
Summer Trends 2 Dreamcatchercoliercupen



3. Bratari - La inaltime
-> Cine vrea sa fie in trend in aceasta vara trebuie sa-si poarte bratarile cat mai sus posibil pe brat. Arata cool si se poarta in aceasta vara.

4. Curele - Duble
-> Doua curele ofera sustinere dubla si arata de doua ori mai bine!Poti purta aceeasi culoare sau poti combina doua curele in culori diferite, important este sa se diferentieze cromatic de hainele purtate.
Summer Trends 2 Cureadublaimpletita2521



5. Bluze - Cu ornamente
-> Bluzele cu fundite, imprimeuri colorate sau pene sunt mega cool. Atat modelele cu maneci scurte cat si cele lungi sunt trendy. Ce model alegi? Depinde doar de vreme.
Summer Trends 2 24985904



6. Rochii - Foarte lungi
-> Chiar daca ai o silueta de vis, rochiile lungi si colorate sunt si ele la moda.Sunt aerisite si perfecte pentru vara, iar avantajul lor cel mai mare este ca mascheaza perfect zonele cu probleme, precum burtica.
Summer Trends 2 Rochii1



7. Genti - Din paie
-> Gentile din piele se pun la pastrat pentru iarna. Vara se poarta cosuletele din paie! Ele sunt usoare si incapatoare, deci perfecte pentru plaja si strand. Cu cat sunt mai colorate, cu atat mai bine.
Summer Trends 2 Musthavevara2011img2



Cam atat la categoria Summer Trends 2.Incercati macar o parte din aceste sfaturi si fiti sigure ca si de aceasta data veti cuceri.

Sursa: Bravo Girl!
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

Summer Trends 2 :: Comentarii

ShadowKiss
Re: Summer Trends 2
Mesaj Dum Iul 29, 2012 4:27 pm Scris de ShadowKiss
Chestia cu sacoul imi place mult, dar pe caldura nostra, cel putin de aici si in lunile astea nu cred ca ar fi de folos, numai daca vrem sa fie ca la sauna.gdg)Lantisoarele cu pene imi plac mult si e o idee superba si arata bine cam la tot ce porti:-? Bluzele acecea cu ornamente si rochiile lungi nu prea sunt stilul meu si nu stiu cat de bine ar arata pe mine, dar gentile ma fascineaza.
Balonas.
Re: Summer Trends 2
Mesaj Dum Iul 29, 2012 4:31 pm Scris de Balonas.
Eu zic despre sacouri ca s-ar purta mai bine seara, cand e mai racoare, te mai apara de tantari, sau cand e vremea mai rece, in rest adevarat, nu le poti purta. Nici pe mine nu ma fascineaza rochiile lungi pentru ca nu imi sta bine si mi se par...ciudate, dar unii le poarta si le sta chiar bine, nu e cazul meu. gdg
Nu mi-ai spus nimic de bratarile care se poarta sus de tot pe brat. Mie imi place.
ShadowKiss
Re: Summer Trends 2
Mesaj Dum Iul 29, 2012 4:38 pm Scris de ShadowKiss
La ele am preferat sa ma abtin, imi aduce aiminte de niste filme.gdg)Si da, sunt destul de interesante, dar sa fim ieriosi cat de sus poate sa ajunga bratara aia?gdg)Sa fie..nu stiu unde la o ''inaltime'' moderata.
Poldychou
Re: Summer Trends 2
Mesaj Dum Iul 29, 2012 5:27 pm Scris de Poldychou
Daaa ^^ si mie imi plac rochiile lungi :X le ador. Si ador si bluzele dichisite pe umar si perforate
Alice
Re: Summer Trends 2
Mesaj Vin Apr 12, 2013 4:47 pm Scris de Alice
Imi plac lantisoarele si cercei cu pene<3 , la fel si rochile lungi cat mai simple dar cu stil! :X
delice
Re: Summer Trends 2
Mesaj Lun Iul 08, 2013 4:16 pm Scris de delice
Si mie imi place sa fiu in pas cu moda, de aceea prefer sa merg la cumparaturi in magazinul Only For You. Acolo gasesc produse pe gustul meu, la un pret accesibil. Colectia vara 2013 este una foarte draguta si feminina si cu siguranta fetelor v-ar incanta pe toate. Spor la shopping!
Re: Summer Trends 2
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Summer Trends 2

Sus 

Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Summer Trends 1
» Summer Trends 3
» Connect-R a lansat varianta oficiala a piesei 'Summer Is Gone' (audio)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Moda-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015