AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Profetia numelui-Ce spun literele despre tine
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Profetia numelui-Ce spun literele despre tine

In jos 
AutorMesaj
ShadowKiss
BEST NICKNAME
BEST NICKNAME
ShadowKiss


feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

Profetia numelui-Ce spun literele despre tine Empty
30072012
MesajProfetia numelui-Ce spun literele despre tine

Ce spun literele despre tine?Citeste in continuare si afla ce spune prima litera a prenumelui tau!


A

Spoiler:


B

Spoiler:


C

Spoiler:


D

Spoiler:


E

Spoiler:


F

Spoiler:


G

Spoiler:


H

Spoiler:


I

Spoiler:


J

Spoiler:


K

Spoiler:


L

Spoiler:


M

Spoiler:


N

Spoiler:


O

Spoiler:


P

Spoiler:


Q

Spoiler:


R

Spoiler:


S

Spoiler:


T

Spoiler:


U

Spoiler:


V

Spoiler:


W

Spoiler:


X

Spoiler:


Y

Spoiler:


Z

Spoiler:
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

Profetia numelui-Ce spun literele despre tine :: Comentarii

I, You and They
Re: Profetia numelui-Ce spun literele despre tine
Mesaj Lun Iul 30, 2012 11:06 pm Scris de I, You and They
La mine totul e adevarat, mai putin la defecte ffftr Nu prea ma vad asa eu.
ShadowKiss
Re: Profetia numelui-Ce spun literele despre tine
Mesaj Lun Iul 30, 2012 11:13 pm Scris de ShadowKiss
Citat :
Litera G
Imprima o atitudine intreprinzatoare si perspicace. Oamenii al caror prenume incepe cu G au o parere buna despre sine si multa incredere in capacitatile proprii. Sunt hotarati, practici, perseverenti, ageri la minte si razbatatori. Au convingeri ferme, indrazneala si aptitudini de lider. Se pricep sa speculeze oportunitatile ivite, au adesea noroc de bani si cuceresc usor atentia s*xului opus.

Defecte: Li se reproseaza adesea tupeul, aroganta, incapatanarea si uneori lipsa de scrupule. Pot ascunde insa multe frustrari si framantari interioare.

Da, am incredere in minte, cat de cat, imi place partea cu atitudinile de lider:x ador asta si vreau atat de mult asta.=))Eu?Noroc la bani?Sper si in acea atentie chiar vreau desi..nu e adevarat. :-< Si la defecte incapatanarea trebuie pusa pe primul loc, am mai zis asta, dar nu e adevarata faza cu tupeu..eu nu am asa tupeu.:|E adevarata toata faza cu defectele?ffftr
Balonas.
Re: Profetia numelui-Ce spun literele despre tine
Mesaj Mar Iul 31, 2012 9:05 am Scris de Balonas.
Citat :
Litera I
Imprima o atitudine idealista si creativa. Oamenii de tip I sunt romantici si emotivi. Majoritatea au simt estetic si inclinatii artistice, iubesc armonia, eleganta si confortul. Sunt afectuosi si intelegatori cu cei din jur, dar nu le place ca acestia sa interfereze cu libertatea sau cu planurile lor. Sunt inteligenti, insa le lipseste simtul practic si curajul. Au o buna rezistenta fizica.

Defecte: Cand nu se simt in siguranta, pot avea caderi nervoase, schim­bari bruste de stare de spirit, devin timizi, irascibili si se ofenseaza usor.

Cata dreptate poate avea!! M-a citit!!
Poldychou
Re: Profetia numelui-Ce spun literele despre tine
Mesaj Mar Iul 31, 2012 10:29 am Scris de Poldychou
Citat :
Litera D
Imprima o atitudine practica si organizata. Cei ale caror prenume incep cu D sunt oameni cu o mare vointa, organizati si tenace. Capacitatea lor de a se focaliza asupra telurilor este uluitoare. Au autoritate, simt practic si financiar, sunt buni in pozitii de conducere sau in afaceri. Conceptiile lor sunt solide si conformiste, iar sentimentele, durabile. Multi sunt pasionati de plante si gradinarit.

Defecte: In situatii tensionate pot deveni fixisti, radicali, incapabili de concesii, rigizi si uneori de o indaratnicie prosteasca. Tendinte la posesivitate, gelozie

La fel ca acadica :X m-a citit ! :WILL: extrem de adevarate defectele
Inque~
Re: Profetia numelui-Ce spun literele despre tine
Mesaj Mier Aug 15, 2012 4:49 pm Scris de Inque~
Citat :
Litera D
Imprima o atitudine practica si organizata. Cei ale caror prenume incep cu D sunt oameni cu o mare vointa, organizati si tenace. Capacitatea lor de a se focaliza asupra telurilor este uluitoare. Au autoritate, simt practic si financiar, sunt buni in pozitii de conducere sau in afaceri. Conceptiile lor sunt solide si conformiste, iar sentimentele, durabile. Multi sunt pasionati de plante si gradinarit.

Defecte: In situatii tensionate pot deveni fixisti, radicali, incapabili de concesii, rigizi si uneori de o indaratnicie prosteasca. Tendinte la posesivitate, gelozie.

Nu sunt de acord cu unele chestii. Nu sunt niciodata fixista, radicala si incapabila de concesii. Rigida poate. Dar nu sunt buna drept sefa sau in afaceri. Si, mai ales si cel mai important, nu am conceptii conformiste. Sunt, de fapt, o persoana nonconformista.

Luminitza
Re: Profetia numelui-Ce spun literele despre tine
Mesaj Mier Aug 15, 2012 5:11 pm Scris de Luminitza
Citat :
Litera L
Imprima
o atitudine increzatoare si sociabila. Cei al caror prenume incepe cu L
sunt isteti, curiosi si comunicativi. Se misca mult, calatoresc
frecvent, se muta in alte locuri etc. Nu suporta nici un fel de
constrangeri. Sunt plini de resurse, au diverse aptitudini, dar le
lip­seste viteza de reactie necesara specularii oportunitatilor. Sunt
senzuali, insa tind sa-si treaca emotiile prin filtrul mental.

Defecte:
Au tendinta de a acumula tensiuni, pe fondul carora pot dezvolta o
tendinta la adictii si excese, predispusi la accidentari. Leonardo
DiCaprio - in topul celor mai vanati burlaci.

Nu pot zice ca are 'perfecta dretate' . Doar primul paragraf tinde spre un adevar gdg Nu imi lipseste viteza de reactie pentru speculari oportunitatilor .
Beatrice
Re: Profetia numelui-Ce spun literele despre tine
Mesaj Lun Sept 03, 2012 1:52 pm Scris de Beatrice
Citat :
Litera I
Imprima o atitudine idealista si creativa. Oamenii de tip I sunt romantici si emotivi. Majoritatea au simt estetic si inclinatii artistice, iubesc armonia, eleganta si confortul. Sunt afectuosi si intelegatori cu cei din jur, dar nu le place ca acestia sa interfereze cu libertatea sau cu planurile lor. Sunt inteligenti, insa le lipseste simtul practic si curajul. Au o buna rezistenta fizica.

Defecte: Cand nu se simt in siguranta, pot avea caderi nervoase, schim­bari bruste de stare de spirit, devin timizi, irascibili si se ofenseaza usor.

Cu unele lucruri nu sunt de acord. Mai ales defectele, care sunt complet gresite will
Re: Profetia numelui-Ce spun literele despre tine
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Profetia numelui-Ce spun literele despre tine

Sus 

Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Profetia numelui-Prima vocala
» Profetia numelui-Prima litera a prenumelui
» Afla ce cred ceilalti despre tine
» Ce spune floarea preferata despre tine?
» Ce spune ziua in care te-ai nascut despre tine?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Horoscop-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015