AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
E indragostit de tine?
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 E indragostit de tine?

In jos 
AutorMesaj
Balonas.
Membru Iscusit
Membru Iscusit
Balonas.


feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

E indragostit de tine? Empty
31072012
MesajE indragostit de tine?

E indragostit de tine? Weddingboyboyandgirlcol


DUPA 5 MINUTE
Te uiti la el, isi intoarce privirea.Remarci ca se uita la tine cand tu nu te uiti la el. Poate este timid sau se gandeste cum sa te cucereasca.

DUPA O ORA
Nu s-a intamplat nimic, dar il gasesti teribil de atragator.Evident inca se afla in preajma ta.Glumeste si rade tare cu prietenii sai?Vrea sa se faca remarcat!Nu te speria de comentariile deplasate, raspunde-i, ii plac fetele cu incredere in sine.

DUPA O ZI
Stie numele tau?Perfect!Iti scrie un mesaj pe facebook?Minunat!Nu te cauta?....Cere-i prietenia pe facebook, verifica-i statusul legat de relatii si asteapta.Are numarul tau, dar nu te suna? Nu-i nimic, ei sunt mai lenti cand vine vorba de dragoste.

DUPA O SAPTAMANA
V-ati scris pe facebook, dar nu te-a intrebat de vreo intalnire?Poate este strasat sau ocupat. Iti scrie, inseamna ca esti importanta pentru el.Daca tot vine cu scuze atunci poate are mai multe fete si vrea sa-ti spuna ca nu este interesat de tine.

DUPA O LUNA
Va scrieti inca mesaje si palavragiti cand va intalniti?Super!Dar te intrebi de ce nu se intampla nimic intre voi...? Greu de spus, poate mai atarna de vreo fosta sau nu este sigur ca vrea o relatie...indiferenta nu-i esti oricum daca vizeaza contactul fizic, te necajeste sau gadila.

DUPA UN AN
Daca sunteti intre timp impreuna, el renunta la o seara cu baietii pentru tine si aveti deja porecle unul pentru celalalt, e indragostit pana peste urechi de tine. Daca nu, atunci i-ati gandul, uita-te dupa alti baieti draguti, el nu e singurul!

Sursa: Popcorn

Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

E indragostit de tine? :: Comentarii

Poldychou
Re: E indragostit de tine?
Mesaj Mar Iul 31, 2012 10:35 am Scris de Poldychou
Ooo will mi-a placut. Stiam si eu chestiile aste ^^ bine... faca facebook ... nu e nevoie de ele. =]]
Inque~
Re: E indragostit de tine?
Mesaj Lun Iun 03, 2013 4:34 pm Scris de Inque~
Eu nu ma incadrez in genul de fata care se intreaba de ce tipul nu o suna dupa o zi. gdg)
De fapt, nu ma incadrez in genul de fata descris mai sus. Nu sunt asa arzatoare sa incep o relatie, prefer sa vorbesc si sa cunosc persoana aia 7 luni inainte sa iesim pe bune. gdg)
Andreea
Re: E indragostit de tine?
Mesaj Mier Iun 05, 2013 8:49 pm Scris de Andreea
La mine au trecut 8 luni pana am ajuns sa il accept will [ca nu ar merge sa spun "pana am ajuns sa fiu cu el will"]
La mine a fost mai repede si inca rezista Dge
Re: E indragostit de tine?
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

E indragostit de tine?

Sus 

Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Ce ai schimba la tine?
» Afla ce cred ceilalti despre tine
» Ce spune floarea preferata despre tine?
» Ce spune ziua in care te-ai nascut despre tine?
» Profetia numelui-Ce spun literele despre tine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Dragoste-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015