AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Sloganul tau!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Sloganul tau!

In jos 
AutorMesaj
Balonas.
Membru Iscusit
Membru Iscusit
Balonas.


feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Sloganul tau! Empty
02082012
MesajSloganul tau!

Fiecare are un mod al sau de a trai sanatos. Unii iau in serios acest lucru, altii nu-i dau importanta inconstienti fiind de urmarile acestui lucru.

Voi cum sunteti?
1. Persoane care mananca sanatos, fac sport zilnic si sunt atenti la stilul lor de viata?
Sau...
2. Persoane care mananc doar de la fast-food si lenevesc toata ziua la tv/pc?

Desigur, sunt si persoane care sunt constiente ca trebuie sa manance sanatos, si o fac, dar mai iau o pizza, si persoane care nu fac sport zilnic, dar macar o data pe saptamana....

De aceea m-am gandit sa spuna fiecare care este sloganul (sau motto-ul) lui in privinta sanatatii. Prin el trebuie sa redati cata importanta dati voi unui stil de viata sanatos si ce faceti pentru a va mentine (sau nu) sanatatea.

Sloganul/motto-ul meu: Am grija de sanatatea mea, mancand fructe si legume si mergand cu bicicleta, dar cateodata mai mananc si cate o pizza....

Reflecta perfect viata mea de zi cu zi, mananc sanatos, dar nu ma dau inlaturi de la o pizza, o cola sau o prajitura. gdg Sport fac zilnic deoarece mereu ma plimb cu bicicleta la tara sau prin parcuri, la aer curat.
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

Sloganul tau! :: Comentarii

Sirius
Re: Sloganul tau!
Mesaj Joi Aug 02, 2012 4:01 pm Scris de Sirius
Nu stiu cat de sanatos e modul meu de viata, dar nu am murit pana acum, deci trebuie sa fie ok. gdg) Mananc in fiecare zi cel putin un fruct, dar nu fac sport zilnic. :"> Vara trecuta mergeam mult cu rolele, vara asta...mai incet cu sportul. Dar o data pe saptamana am vreo 30 de minute de miscare din cauza activitatii mele extra-scolare.
Deci, sloganul meu ar fi ecva de genul: Fie ce-o fi.
 

Sloganul tau!

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Sanatate-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015