AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Prima intalnire...
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Prima intalnire...

In jos 
AutorMesaj
Balonas.
Membru Iscusit
Membru Iscusit
Balonas.


feminin Capricorn Mesaje : 535
Bani : 5018
Multumiri : 12
Varsta : 25
Localizare : Iasi

Prima intalnire... Empty
06082012
MesajPrima intalnire...

Prima intalnire... este aceeasi cu primul sarut?
Voi ce credeti, chiar de la prima intalnire te saruti cu tipul sau intai mai vorbiti, va cunoasteti mai bine, pupici pe obraz si...cam atat?
Ati avut parte de o prima intalnire sau inca visati la una perfecta? Si daca ati avut, cum a fost? Si daca nu, cum ati vrea sa fie?
Discreta, intr-un loc romantic, plina cu trandafiri rosii sau zgomotoasa, intr-un club alaturi de prieteni? Depinde de fiecare persoana cum isi doreste sa fie prima intalnire a lui.

Mie mi-ar placea ca prima intalnire sa fie o surpriza, dar as vrea sa fie linistita si romantica. gdg
Si nu cred ca l-as saruta din prima...doar putin...unii se saruta de cum ajung, nu-mi place asta. Intai trebuie sa aflu cat mai multe, sa stiu cine este tipul, cu cine/ce isi omoara timpul, preferintele lui, ce nu ii place si alte chestii. will

Prima intalnire... 2pzehcp
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

Prima intalnire... :: Comentarii

ShadowKiss
Re: Prima intalnire...
Mesaj Lun Aug 06, 2012 4:13 pm Scris de ShadowKiss
Prima intalnire...pai ma gandesc ca o plimbare linistita printr-un parc, noaptea, intr-un parc frumos, primavara(pretentii si la anotimp:)) ) si multe altele, dar in concluzie: ceva linistit si romantic ar fi perfect!:x
Hmm...nu prea sunt deacord cu primul sarut atunci sau poate ca da, dar cand se sfarseste intalnirea, ceva surprinzator.Sa plece fiecare si el sa se intoarca si atunci..:x **viseaza cu ochii deschisi**.Si doar nu te intalnesti cu unul pe care nu-l cunosti ...adica mi se pare aiurea si nu as accepta asta.Ma intalnesc cu baiatul care imi place si cand spun ''imi place'': inseamna ca trebuie sa stiu si eu ceva despre el si sa-l cunosc...doar nu ma intalnesc cu un necunoscut.gdg)
Inque~
Re: Prima intalnire...
Mesaj Joi Aug 16, 2012 4:59 pm Scris de Inque~
Ce romantice sunteti, fetelor.
Prima mea intalnire a fost ca o ieseala afara, pur si simplu ne-am plimbat, am mancat inghetata, am vorbit... si am fost inclusiv in parculetul pentru copii. gdg) Am plecat dupa ce au inceput sa vina copii, ca sa nu le ocupam leaganul. gdg)
A fost... pupic la prima intalnire, ca nu pot sa ii zic sarut, chiar daca a fost pe buze. Doar pentru ca tipul era cu mine in clasa si il cunosteam.
Altfel, nu mi-ar placea, iar de-atunci oricum mi-am ridicat mult standardele.

Nu prea ma intereseaza o prima intalnire romantica, imi place sa fie, pur si simplu, o ieseala in oras cu plimbat si suc sau altceva. Pentru ca e relaxant, lejer, sunt oameni in jur si nu te simti constrans de situatie.
Dizzie
Re: Prima intalnire...
Mesaj Dum Aug 19, 2012 9:42 pm Scris de Dizzie
Hey ... prima intalnire a fost la fel :X (avem aceleasi gusturi j ) doar ca era zi nu noapte will

A fost minunat :X si nu o voi uita will dar pe el vreau sa il uit =]]
Andreea
Re: Prima intalnire...
Mesaj Mier Iun 05, 2013 9:01 pm Scris de Andreea
Prima intalnire ? ww Cum sa uit ww [Ce baba ma simt Dge)]
Era prin septembrie, cu o saptamana sau doua inainte de inceperea scolii. M-a invitat in oras bombonelul meu :X
*viseaza*
Ne-a apucat tarziu rau de facea mama crize will
M-a scos la cine si apoi ne-am plimbat prin parc mult si bine :X Nu am capat atunci frantuzescu f bine, in acel moment nici nu prea dorea, ca nu prea eram inca atrasa bine de el. 2-9
Simona
Re: Prima intalnire...
Mesaj Dum Iun 30, 2013 9:48 pm Scris de Simona
Nu-mi plac romantismele, deci sa nu va asteptati la ceva nemaipomenit de romantic. 
Prima mea intalnire a fost ceva de genu, am fost in parc si ne-am dat in leagane. Am ras, ne-am distrat. Apoi am fost si ne-am luat inghetata. A avut grija de mine tot drumul, a fost foarte atent cu mine :]]. Totul s-a terminat cu o imbratisare si un sarut. Asta pentru ca ne cunosteam de mult, ieseam doar in grup, era prima data cand ieseam doar noi doi. ^^
avatar
Re: Prima intalnire...
Mesaj Mar Aug 27, 2013 2:38 pm Scris de Reira
Citat :
Voi ce credeti, chiar de la prima intalnire te saruti cu tipul sau intai mai vorbiti, va cunoasteti mai bine, pupici pe obraz si...cam atat?
Eu am standardele mele. Din punctul meu de vedere, o  relație evoluează lent și parcurge anumite etape firești. Prima mea întâlnire a fost o simplă plimbare în care am povestit tot felul de lucruri. Nimic romantic, nimic ieșit din comun. will
Desert Rose
Re: Prima intalnire...
Mesaj Lun Sept 02, 2013 12:09 pm Scris de Desert Rose
Eu l-am tinut fara sa-l sarut(nici macar pupic) vreo 2 zile, in care a fost asa frumos. Ne-am plimbat prin parc, am mancat inghetata...genul de intalnire care mie imi place cel mai mult. Dupa 2 zile in care el tot incerca sa ma sarute am facut eu primul pas si l-am sarutat. Si povestea noastra a mers mai departe si luna asta facem 1 an de cand suntem impreuna:X:
avatar
Re: Prima intalnire...
Mesaj Mier Sept 04, 2013 5:02 pm Scris de Reira
Oh, mulți înainte! Sper să ai aceleași sentimente frumoase în legătură cu relația voastră mereu.
Pregătești ceva special?
Desert Rose
Re: Prima intalnire...
Mesaj Mier Sept 04, 2013 8:33 pm Scris de Desert Rose
El o sa fie cu munca,  deci probabil o sa fie ceva simplu avand in vedere ca poate sa ne vedem dupa ora 1:30 noaptea:))))
pikachu
Re: Prima intalnire...
Mesaj Dum Feb 16, 2014 10:44 pm Scris de pikachu
Hmmm , prima intalnire. Pai pot spune ca sunt o persoana care adora romantisemele , dar cea mai prima perfecta intalnire ce am avut-o pana acum a fost anul trecut gdg).
Si totusi s-a intalmplat dintr-o prostie . A fost seara pe la zece ne-am intalnit stiu sigur si ora ca era vara si cald gdg) . Si am mers pe mal sa ne plimbam. Chiar daca totul a inceput ca o iesire intre amici s-a terminat destul de frumos , si atunci am invatat si cateva constelatii , atunci am vorbit pe bune si l-am cunoscut mai bine[ chiar daca il stiam de mai bine de trei ani nu prea vorbisem pana atunci gdg) ] . Si totusi stiu ca la un momentdat l-am prins de mana si l-am tras spre leagane. Ne-am asezat si am inceput sa ne leganam in timp ce priveam stelele. A fost romantic din punctul meu de vedere si el ma luat in brate ca mi-a fost frig si ii adoram parfumul . Dar din pacate nu s-a terminat cu un sarut din prima seara , doar cu o imbratisare si dupa ce ma lasat acasa am mai vorbit pana la trei dimineata prin mesaje. 
Pentru mine a fost ceva perfect in acea seara si atunci l-am vazut pentru prima data cu alti ochi.
Re: Prima intalnire...
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Prima intalnire...

Sus 

Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Nico, intalnire cu un fan gol-pusca :)) =)) :o
» Hot new: Kamelia - Prima Oara (videoclip)
» Profetia numelui-Prima vocala
» Sfaturi pentru prima intilnire
» Profetia numelui-Prima litera a prenumelui

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Dragoste-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015