AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Protectie solara
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

 

 Protectie solara

In jos 
AutorMesaj
Inque~
Super-Fan Forum
Super-Fan Forum
Inque~


feminin Varsator Mesaje : 2106
Bani : 67899
Multumiri : 25
Varsta : 30
Localizare : Mangalia

Protectie solara Empty
13062013
MesajProtectie solara

Crema de soare este foarte utila in special la plaja, dar nu numai. Expertii recomanda folosirea ei de fiecare data cand iesim din casa in zilele calduroase de vara.

Voi folositi crema de soare sau ceva pentru a va proteja de el?
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: reddit

Protectie solara :: Comentarii

Poldychou
Re: Protectie solara
Mesaj Joi Iun 13, 2013 8:04 pm Scris de Poldychou
Eu o folosesc doar la plaja. Nici sa ma omor cu iesitul la 1-2 nu sunt Dge) insa la plaja, cat mai slaba, sa se puna mult bronz pe mine, ca-s lamaie will uneori nici macar nu imi pun crema. Am obiceiul, in prima zi sa nu pun, si atunci stau cel mai mult pe plaja, adica intre orele cand e foc, si ziua urmatoare ma vait de spate Dge) dar merita b-)
ShadowKiss
Re: Protectie solara
Mesaj Joi Iun 13, 2013 8:18 pm Scris de ShadowKiss
Si eu imi dadeam doar la plaja, dar avand in vedere ca nu am mai fost la mare de cand eram mica ar fi corect sa zic: mie imi dadea mama cand mergeam la plaja. will
In rest nu folosesc si degeaba as face-o ca ma prajesc si pe drum. Fie ca merg 10 minute sau 50 cat fac de la scoala pana acasa eu ma bronzez cu orice mi-as da.
Dizzie
Re: Protectie solara
Mesaj Dum Iun 16, 2013 3:54 pm Scris de Dizzie
Eu o folosesc doar la mare (sau la munte, la piscina) in rest nu am de ce sa o folosesc gdg
Inque~
Re: Protectie solara
Mesaj Dum Iun 16, 2013 7:01 pm Scris de Inque~
Eu urasc cremele, asa ca de cand eram mica nu am folosit crema de soare si nu am avut nicio problema. Toate prietenele cu care mergeam la plaja se dadeau si foloseau crema ca scut impotriva mea ca sa nu le scufund. gdg)
Dar cred ca o sa incep sa o folosesc (ew...) ca sa nu am probleme cu pielea si alte chestii. Ca stiu ca e bine sa o folosesti.
avatar
Re: Protectie solara
Mesaj Joi Iul 18, 2013 9:49 pm Scris de Reira
Doar fond de ten folosesc pentru protecție solară. În rest nu mă prea expun la orele în care soarele atacă pielea, pentru că oricum nu mă împac bine cu căldura.
Re: Protectie solara
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat
 

Protectie solara

Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Sanatate-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015