AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Can you rezist the temptation? - Pagina 3
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Can you rezist the temptation?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Can you rezist the temptation? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Can you rezist the temptation?   Can you rezist the temptation? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Noi 02, 2013 3:32 pm

Rezumarea primului mesaj :

Allan ofta, privind iar plicul pe care il primise cu data, locul si ora unde sa se intaleasca cu misterioasa persoana, bagandu-l in buzunar si incepand sa mearga linistind pe o alee intunecata fara sa-si dea seama ca ii cazuse plicul si putea fi gasit de oricine. Vremea era mohorata si norii prevesteau o ploaie urata si lunga insa lui nu-i pasa. Chiar ii placea aceasta vreme. Putea umbla si ziua fara ca razele soarelui sa il mai deranjeze si sa-l ameninte.
Cand ajunse in fata bisericii, Allan pasi inautru, abtinandu-se cu greu sa nu rada. Era o creatura intunecata si totusi nu avea nimic calcand pe pamant sfant. Era puternic. Nici macar preotii cu toate descantecele lor nu ar fi putut sa-l sperie sau sa-i declanseze alta reactie decat rasul.
Sus In jos

AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Can you rezist the temptation? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Can you rezist the temptation?   Can you rezist the temptation? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 04, 2013 9:44 pm

- Bine.. pai cum sa-ti zic eu, Abby? Nu ai voie sa-mi vezi chipul. Tine de pedeapsa mea ca am pierdut acel bilet si tu ai avut ghinionul sa-l gasesti si sa vi la acea adresa. Si cred ca asta e un pret mic pentru viata ta, nu? Te-ar fi ucis altfel. ii marturisi vampirul oftand, amintindu-si de pariul idiot pe care oricum avea sa-l gastige. Se vedea cu ea in fiecare seara si ce? Asta nu avea sa-l faca sa-si doreasca sa o sarute sau sa o muste ca sa nu spuna si de lucruri mult mai.. mari.
Sus In jos
Poldychou
Poldychou
feminin Berbec Mesaje : 18018
Bani : 22383
Multumiri : 122
Varsta : 26
Localizare : Aici!
Status : "Mai bine sa fii invidiat decat compatimit."

V.I.P
Can you rezist the temptation? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Can you rezist the temptation?   Can you rezist the temptation? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 04, 2013 9:47 pm

Abby scoase un micut oftat, indepartandu-se putin de balustrada, facand cativa pasi si lovindu-se de vampir fara sa vrea, insa, daca tot il prinsese, aceasta se lipi de el, nedorind sa se impiedice.
- M ... am vrut doar sa il aduc celui care l-a pierdut. Credeam ca era important. Altfel nu imi mai bateam capul nici macar sa-l ridic.
Sus In jos
http://danutabooks.blogspot.com/
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Can you rezist the temptation? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Can you rezist the temptation?   Can you rezist the temptation? - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 04, 2013 9:57 pm

- Din pacate ai pasit intr-o lume pe care nu vei putea sa o intelegi vreodata si din care nu faci parte. rosti privind luna ganditor, acceptand ca fata sa stea lipit de el. Oricum pielea rece nu putea sa i se simta prin haine asa ca nu avea ce sa banuiasca. Iar daca ar fi spus ceva de maini, pur si simplu ar fi zis ca era mai friguros de fel si ar fi scapat de alte comentarii inutile.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Can you rezist the temptation? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Can you rezist the temptation?   Can you rezist the temptation? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 

Can you rezist the temptation?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

 Subiecte similare

-
» Within temptation

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Mania-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015