AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 02, 2014 7:22 pm

Rezumarea primului mesaj :

Inca se afla in biroul sau, meditant vestea joc pe care avocatul i-o culesese. Mia murise ... nu ii venea sa creada ca femeia pe care o iubea atat de mult murise din cauza unui nenorocit baut. Nu mai avusese cu ea relatie de multi ani, de cand Beckah, propria lui fiica, il refuzase cu inversunare. Evident, se tot chinuise sa se faca placut si sa fie acceptat insa copila pur si simplu, nu il dorea langa ea.
Trebuia sa o ia. Acum chiar nu mai putea sa il refuze. Ori asta, ori ajungea orfana si el chiar nu dorea sa admita acest lucru.
Sus In jos

AutorMesaj
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2014 9:45 pm

Inchise ochii intristandu-se.
- Imi e teama de cum va reactiona, sopti acesta sincer, lipindu-si fruntea de a ei si cautand in disperare buzele moi ale Annei incercand sa se linisteasca cu ajutorul lor. Am promis ca termin pana in 11 cu masa ... avem o ora la dispozitie, iubito, pot sa-ti provoc si 3 orgasme.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2014 9:50 pm

-Dan, a incercat sa ne faca lipeala. E mare, stie ca nu as inlocui-o pe mama ei niciodata. ii spuse blanda. 
Zambi dulce si il saruta usor.
-Habar nu ai ce frumos suna cand imi spui ,, iubito " .recunoscu aceasta si se lasa peste el, sarutandu-l iar. Da-i drumul tigrule, ai promis trei orgasme si o surpriza. surase aceasta.
Mai trecusera cateva zile, de cand se vazusera ultima data si cum tot Beckah insista ca Anna sa o vada trecu pe la ea. 
-Heey. spuse aceasta imbratisand-o.
Anna zambi, si o imbratisa si ea mergand cu aceasta in living.
-Ce era asa de important? intreba curioasa.
-Tata se vede cu cineva.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2014 9:58 pm

Se afla in biroul lui meditand in mica pauza care o avea in legatura si situatia in care se afla.
Isi mintea fiica, aceasta mai mult ca sigur se simtea data la oparte si ascundea relatia care o avea cu femeia dupa care tanjise ani la rand. Oh... ce viata complicata ... cum avea sa o scoata la capat?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2014 10:03 pm

Anna se ineca cu aerul cand o auzi pe Beckah.
-Adica? Ce vrei sa spui? intreba.
-Pai, pleaca tarziu in fiecare seara, e fericit tot timpul. Vorbeste la telefon in felul acela romantic cum o fac tipii indragostiti si ma minte incontinuu. De ce nu imi spune? se planse Beckah.
Blondina inghiti in sec.
-Beckah, scumpo...tatal tau se gandeste ca poate nu e cazul sa fie intr-o relatie acum. Tu esti pe primul loc si nu vrea sa iti inlocuiasca mama, poate ca doar ii este frica sau chiar lucreaza mult. spuse aceasta zambindu-i blanda.
-Dar de ce nu este cu tine? Voi doi ar trebui sa fiti impreuna. Si stiu ca nu incearca sa imi inlocuiasca mama, dar daca ar fi sa isi refaca viata as vrea sa fie cu tine.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2014 10:07 pm

Ajunsese mai devreme in acea zi acasa, intrand pe usa fara calm si linistit, asta pana cand observa ca in mijlocul sufrageriei se afla Beckah impreuna cu ... Anna. La naiba! Simti cum inima i se oprise in loc pentru o secunda si cum tot dadea rateuri si cand in cand.
- Scumpo! Sunt acasa! Ce faci? sopti sarutand-o pe frunte si oferindu-i o imbratisare paterna. Buna Anna. Sper ca nu planuiti nimic malefic.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2014 10:09 pm

-Hey tati. spuse aceasta zambindu-i dulce. 
Anna incepuse sa rada si dadu negativ din cap.
-Nuu, doar imi povestea Beckah ceva. ii spuse aceasta, incercand sa ii dea de inteles.
-Defapt, ai venit la timp. Asa ca e randul meu sa pun intrebarile : Cu cine te vezi pe ascuns? Vreau sa o cunosc? Si nu mai vreau minciuni ca pleci. Sunt fiicata ar trebui sa stii ca sunt mai desteapta de atat. il certa Beckah.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2014 10:12 pm

- Scumpo! Nu ma vad cu nimeni, insa nu e usor sa detii o firma mare. Mereu apart conferinte, intalniri, cine, tratate. Chiar vrei sa te convingi? Te pot lua cu mine la cinea de diseara pe care o am cu o firma mare de marketing, sopti acesta incercand si sperand sa o convinga. Tu esti singura persoana pe care o iubesc.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 07, 2014 10:14 pm

-Awww. spuse aceasta zambitoare, dar se citea pe fata ei ca nu il crede.
Se scuza, lasandu-i singuri, iar in secunda doi Anna il lovi.
-Nu iti mai mintii fiica. Spune-i adevarul iubire, serios. Ne vedem de o luna deja si Beckah e mai desteapta de atat. ii spuse blanda.
Cum banuia ca Beckah sta mai mult, il saruta pe Dan. Nu se mai vazusera asa calumea de cateva zile, plus ca dorea o noapte cu el in adevaratul sens al cuvantului, nu sa faca pe amanta. 
Dar, chiar cand ei se sarutau Beckah intra in living, blondina observand-o. Se desprinse din sarut, privind-o.
-Beckah eu... incepuse aceasta.
-Tu! Cu tine s-a vazut in tot timpul asta si nu mi-ati zis?! De ce? Tataaa!
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 08, 2014 11:30 am

Dan se dadu inapoi ca ars. La naiba sa fie, Anna! Chiar nu puteai sa-si fi tinut buzele in frau? Nu ca ale lui ar mai fi reusit sa ramana cuminti, insa nu ar fi recunoscut nici mort.
- Scumpo ... eu ... sopti acesta nestiind ce naiba sa mai spuna. Sti bine ca te iubesc mult si ... nu am vrut sa crezi ca te voi pune pe locul doi...
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 08, 2014 12:41 pm

-Sunteti amandoi batuti in cap?! Doamnee, stiu ca ma iubesti si eu te iubesc tati si nu ma simt delloc pe locul doi. Ma bucur pentru voi si aa fi preferat sa imi spune-ti nu sa va furisati ca si adolescentii. Ii certa bruneta, facand-o pe blondina sa chicoteasca.
-Am aflat cine e adultul se pare. Ne pare rau Beckah, dar credeam ca nu o sa fii de acord, ca as vrea sa ii iau locul mamei tale. Spuse Anna sincera.
Bruneta o imbratisa.
-Daca ar fi sa ii ia cineva locul mamei, tu ai fi aceea. Stiu ca nu asta iti e scopul si il faci fericit si asta e tot ce conteaza. Spuse
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 08, 2014 1:38 pm

Ramase masca cand auzi vorbele fiicei sale. Unu la mana, a zis ca si ea il iubeste! Doi la mana, a zis ca stie ca o iubeste! Trei la mana ... chiar vrea ca el sa fie cu Anna!
Brusc si fara sa ii mai pese de ce gandeste creerul sau in raport cu mainile sale, Dan o trase in bratele sale.
- Sunt mandru ca fetita mea s-a maturizat, sopti acesta lipindu-si buzele de fruntei lui Beckah.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 08, 2014 3:14 pm

Aceasta zambi si il imbratisa la randul ei, simtindu-se bine cand o pupa pe frunte.
-Imi e foame, mergem sa mancam ? Intreba aceasta.
-Awww, ce draguti sunteti. Surase si Anna.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 08, 2014 5:15 pm

Dan aproba usor din cap insa dezlipindu-se destul de greu de micuta lui printesa. Da, desi avea 17 ani si in curand facea 18, pentru el era micuta lui fetita , mai ales ca nu a fost langa ea deloc cand a fost mica.
- Presupun ca avem ce manca ... mormai acesta stiind ca Miranda in ultima vreme fusese cam blolnava si nu ii lasa mancare decat lui Beckah iar el era nevoit sa se descurce cu restaurantul.

ooc: ingeraaas! ai 1 000 de posturi! ^^
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 1:13 am

Anna incepuse sa rada.
-Va fac eu ceva de mancare. Spuse aceasta si ochii Bexkahai parca se luminasera.
-Daaa. Tipa ca un copil mic si o imbratisa.
Mrsera toti in bucatarie, Anna incepand sa faca de mancare.

Off : yaaay :-*
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 11:21 am

Dan zambi fericit privind-o cand pe Beckah cand pe Anna nevenindu-i sa creada cat de bine mersese totul. Daca pana acum cateva minute ii era teama de ce s-ar fi putut intampla cu relatia lui Tata-Fiica, acum era mai fericit si mai linistit ca niciodata.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 11:36 am

-Stii sa gatesti orice? intreba Beckah curioasa.
Blondina incepuse sa rada cand o auzi si ii zambi cald.
-Da, cam orice stiu. Nu ar fi o problema. surase aceasta.
Termina intr-un final mancarea si puse cele doua farfurii pe masa, in fata lor, ea ramanand in picioare.
-Pofta buna.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 11:44 am

ooc: era sa zic: HEI! Dge Sunt 3 nu doi! Dge Avusesem impresia ca pune farfuriile pentru ele doua.
bic:
Dori sa se aseze pe scaun si sa se relaxeze insa nu mai avu timp din cauza telefonului care ii suna. Vazand cine il apela, fusese nevoit sa plece din bucatarie cu un marait plin de dezgust si sa raspunda cu un ton cat se putea de formal si calm.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 11:56 am

off : Dge))) 

On: Il privi pe Dan cum pleaca, ea rezemandu-se de bufet.
-Nu mananci? intreba Beckah curioasa.
Aceasta dadu negativ din cap.
-Nu imi e foame. Eram la masa cu niste viitori asociati cand m-ai sunat de am venit, asa ca am mancat stai linistita. spuse aceasta zambindu-i.
Tanara marii ochii.
-I-ai lasat balta? intreba.
-Cam, da . Dar nu e nici o problema, sunt persoane intelegatoare.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 12:02 pm

Reveni 5 minute mai tarziu aruncand telefonul pe masa si infigand furculita nervos in mancarea proaspat preparata de Anna. La naiba sa ii ia pe ei de oameni prosti insetati dupa bani si fara cultura si creer! Ii venea sa ii spanzure pe toti ca sa scuteasca planeta de ei. Ura cand ii vedea ca, dupa ce ca nu aveau cultura si cartea mai aveau si pretentii la bani multi.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 12:14 pm

-Ce-i baiu? intreba Anna, privindu-l pe Dan usor incruntata.
Nu era greu sa iti dai seama cand era nervos, dar parca acum mai avea putin si scotea fum pe nari. Isi linse buzele, Beckah terminand prima de mancat.
-Pot iesi in oras? intreba curioasa, privindu-si tatal.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 12:19 pm

Dan incepu sa se uite insistent si foarte atent la ea.
- Cu cine .... vrei sa iesi in oras? intreba acesta putin incruntat. Un baiat ? O .. clar nu! Nu avea sa isi lase fiica in mainile ori si carui hiligan care o dorea doar pentru poftele sale. Te duce John, sublinie acesta si prin te duce se referea, "sta cu tine in permanenta". Evident ca o lasa sa iasa si sa se distreze, mai ales ca pana acum nu prea avusese buget, insa nu dorea ca iesitul asta sa fie o intalnire ascunsa.
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 12:23 pm

-Cu niste colege. Nu ies cu nici un baiat. ii spuse Beckah, dandu-si ochii peste cap. Poti macar sa ai incredere in mine si sa nu imi pui bodyguarzi? intreba putin suparata.
Anna se abtinu sa nu rada, iar Beckah ii pupa pe amandoi pe obraz, plecand mai apoi, Jhon ducand-o in oras, asa cum vrusese Dan.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 12:26 pm

- Hm .. tusi acesta duce ce auzi usa de la intrare inchizandu-se si portile scartiind la deschiderea lor. Uh, chiar trebuie sa le unga. Si prin asta sa referea sa puna pe cineva sa faca asta.
- Deci, majest ate, pregatita pentru 3 orgasme si o muscatura zdravana pe fundul meu preferat?
Sus In jos
pikachu
pikachu
feminin Mesaje : 1785
Bani : 1883
Multumiri : 7
Localizare : Peste tot si nicaieri

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 12:29 pm

-Ce romantic poti fi. ii spuse ironica si incepuse sa rada.
Bineinteles ca incepusera din bucatarie, continuand in dormitor mai apoi, Dan fiind deasupra, iar blondina gemandu-i numele destul de puternic, din cauza placerii.
Dar cum amandoi erau prea prinsi in ceea ce faceau, nici nu realiza ca Beckah era in usa, socata de ceea ce vazuse. Dar, cand Anna o observa, incremeni , tragand rapid cearceaful pe ei, Beckah trantind usa dupa ea.
-Oh Doamnee, cate mai pot merge prost azi? intreba ducandu-si mainile pe chip.
Sus In jos
Krisù
Krisù
Taur Mesaje : 1816
Bani : 51946
Multumiri : 0
Varsta : 36

Super-Fan Forum
"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 09, 2014 1:03 pm

Dan ramase blocat efectiv stand cu capul pe pieptul Annei, intre cei doi sani apetisanti pe care cu cateva minute inainte le trecea printre dinti.
- Sunt ... oficial ... mort! sopti inchizand ochii si bagandu-si pana la urma capul in scobitura bagutul ei. Ce tata mai era si el?
Sus In jos
Continut sponsorizat


"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"   "Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută" - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 

"Mai bine o dra­goste pier­dută, decât una nea­vută"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Mai bine domn in iad decat sluga in rai
» Andreea Banica filmeaza clip cu Laurentiu Duta
» Laurentiu Duta ft. Kaira - Raza mea de soare (single nou)
» Hot new: Laurentiu Duta - Shining Heart ft. Andreea Banica (Videoclip)
» Cat de bine iti administrezi timpul?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015