AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Undisclosed desire - Pagina 8
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Undisclosed desire

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeSam Noi 29, 2014 7:51 pm

Rezumarea primului mesaj :

In lumea celor ce apartin iadului apusul era ca si rasaritul oamenilor. Era inceputul unei noi zile, sau nopti si desigur, inceputul activitatilor uzuale. Ca toti ceilalti din sara ei, Karina se ridica din patul pufos - caci era unul din vampirii tineri care nu se puteau acomoda cu sicriele - facand un dus placut, petrecandu-si mai apoi o jumtate de ora sa-si aleaga ce avea sa poarte in acea seara, machiandu-se si iesind linistita din vila in care locuia. In seara asta nu avea chef sa de-a buzna pe la petrecerile fitoase ale oamenilor celebrii asa cum facea de obicei, ci doar sa se plmbe si cine stie, sa faca ceva mai nebunesc.
Sus In jos

AutorMesaj
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 04, 2015 9:04 pm

Denis cantari posibilitatile si atunci o idee ii incolti in mintea lui malefica. Prea bine, avea sa ii faca pe plac. Lua pe el camasa indicata apoi isi trase pe el o pereche de blugi sexy . Daca tot o facea, trebuia sa fie de clasa intai.
Nu mai facuse el asta pana acum dar cat de greu putea sa fie sa exciti o femeie cu un trup frumos si o barbatie perfecta?
Incepand sa se miste, Denis isi facut treaba ca un expert, dand usor si cu calm camasa jos, cu miscari excitanta pentru absolut orice femeie. Dupa ce dadu roata vampiritei cu niste ochi de pradator, vampirul scapa usor si de blugi iar intr-un final, mult asteptat, si de boxeri, putand acum sa fie admirat.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 04, 2015 9:11 pm

Vampirita admira spectacolul, uitand de cate ori isi muscase buza, bosuflandu-se in sinea ei pentru ca dura prea putin. Ei.. i-a stai sa-l enervam putin. isi spuse fata, abordand o fata serioasa si ganditoare, fixandu-l pe Denis cu privirea, incepand sa-l studieze din cap pana in picioare. Trebuia sa recunoasca, asta era un specimen de barbat dat dracului. Pamantul catre Karinaa!! Jos! Vampirita isi dadu o palma mintala cand realiza ca se holbase prea mult, muscandu-si buza usor pentru a nu izbugni in ras atunci cand va vorbi.
- Denis, nu ai uitat de ceva? Eu stiam ca se pune si muzica. Zau asa, ce farmec are fara?
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 04, 2015 9:18 pm

Denis se uita la ea stupefiat. Ce dracu? El este cu barbatia in aer iar ea se gandeste ca nu a avut muzica? Pana acum ce a facut?
- Poate data viitoare vom avea muzica. ii marai fiecare cuvant la ureche in timp ce se lipea tot mai mult de ea, cautand sa isi frece barbatia de feminitatea ei cel mai sigur uda, avand in vedere cum si-a muscat buza aia si cum se holba la el. Era in stare sa ma manance . Sau vrei chiar asa mult sa repetam momentul? Te avertizez, va fi si mai excitant.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 04, 2015 9:24 pm

Karina incepu sa rada, amuzata de egoul imens al lui Denis.
- Oh, serios? Mneah.. nu prea cred. Daca doar atat poti face nu cred ca o ajungi la nivelul ala. Stii.. nu am vrut sa zic asta la inceput ca sa nu fii ranit, dar daca tot insisti.. continua fata sa-si bata joc de el, aruncand minciuna dupa minciuna pentru a se simti bine si a nu recunoaste cat de mult ii placuse. Desi ea chiar dorea muzica. Am stat prea mult timp pe Pamant si acum sunt dependenta de muzica. Asta nu e normal
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 04, 2015 9:41 pm

- Minciunile nu functioneaza si la mine ... ii sopti Denis la ureche apoi, dupa ce se indeparta putin de ea, vampirul ii prinse barbia cu doua degete, fortand astfel femeia sa se uite la el. Sunt expert scumpo, cunosc o femeie excitata. Se simte in aer.
Ii dadu drumul la barbie si se imbraca relaxat, aruncand catre ea un halat albastru pufos, unisex.
- Cred ca poti sa pleci acum. Insa, tine mine, in seara asta (ooc: nu stiu ce mai e gdg) ) nu mi-ai ranit mie ego-ul. Ti l-ai ranit singurica pe al tau. Si, acestea fiind ultimele cuvinte, intra in baie, inchizand usa.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 04, 2015 9:49 pm

Karina privi usa cu gura larg deschisa de soc, intrebandu-se daca auzise bine. La dracu! Chiar auzise bine. Ohoo baiete. Tocmai ai semnat pe propria raspundere ca accepti sa fac un scandal monstru de acum incolo. Perfect. isi spuse, simtind cum se enerva din ce in ce mai mult incat va exploda in curand si urmarile nu aveau sa fie frumoase deloc.
- Vampir nenorocit, infumurat, cu un egou urias, fara respect si orb! Nu ai deosebi o femeie cu clasa de o tarfa nici daca te-ar lovi in fata, nenorocitu' dracu! O sa vii in genunchi, implorandu-ma! ii urla la usa, privind halatul cu ura si rupandu-l aruncand fasiile prin camera inainte sa plece, incaltandu-se cu pantofii si decoland ca o diva pe holurile pustii pana in camera ei in care se incuie, incepand sa-si caute ceva pufos de imbracat.
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 04, 2015 9:58 pm

Dupa ce vampirita iesi din camera lui, Denis incepu sa rada ca un prost prin baie incat fusese nevoit sa se aseze pe marginea cazii sa nu cada.
- Oh, dracie, i-am nenorocit rau de tot egoul de femeie. Oh, chiar o merita. Nu se ascunde ea in fata mea, dupa ce ii ofer un show de milioane. Cu un ranjet prostesc pe fata, Denis intra in dormitor, trantindu-se in pat. Era timpul sa mai doarma si el putin. Maine avea sa fie o zi plina.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeSam Iul 04, 2015 10:04 pm

Restul zilei vampirita si-a petrecut-o dormind, privind tavanul plictisita si facandu-si unghiile, admirand curatenia neasteptata din camera ei. O facuse praf acum o zi sau doua, iar acum era curata si al naibii de frumos mobilata. Perfect, desi nu cred ca Denis a pus sa se faca asta. Pana la urma se plictisi, imbracandu-se cu niste colanti, iesind apoi din camera, hoinarind prin conac. Observa ca incepuse sa fie frig pe aici, deci era mai mult decat fericita ca avea pe ea o bluza lunga crem si mai ales, pufoasa. O facea sa se imagineze inapoi pe Terra, in casa ei, cu cine sie ce pisica in brate. Mi-e dor de pian.. ofta in sinea ei, continuand sa mearga pana cand realiza ca se ratacise..iar.
- Perfect.. si acum ce fac?
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeMar Iul 14, 2015 8:57 pm

Somnul ii fusese intrerupt de o servitoare care venise ca il trezeasca, anuntandu-l ca este foarte urgent. Dupa parerea lui, nu era chiar asa urgent, se puteau descurca si gardienii, singuri, insa iata-l, in picioare cu noaptea-ncap, incercand sa potoleasca cateva creaturi care, din lipsa de minte sau de activitate, incepusera sa se bata.
Eu am nevoie de ei vii, de toti! Nu am chef sa ii vad ucigandu-se unul pe altul din lipsa de creer!
Si, pana reusi sa le potoleasca, se facu si ora cand trebuia sa se intalneasca cu Sebastian si 2 demoni foarte puternici cu care avea sa 'negocieze'.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeMar Iul 14, 2015 11:31 pm

Continuand sa hoinareasca pe holuri, Karina observa niste servitoare si persoane necunoscute intrand intr-o camera, lucru care o pusese pe ganduri, asa ca se indrepta sigura pe ea spre usa, patrunzand in camera cu capul sus, sperand ca va da de cineva cunoscut care o va ajuta sa-si gaseasca drumul inapoi in camera.
- Oh imi pare.. oh, Sebastian! Ce bine ca gasesc in sfarsit pe cineva! spuse aceasta cu un zambet mare si siret pe buze, privindu-l pe demon, fiind totusi perfect constienta de celelalte prezente din camera. Oh.. sper ca nu am intrerupt ceva important. adauga cu o falsa strambatura atunci cand vazu cum Sebastian se incruntase, vizibil nemultumit de prezenta ei in acea camera. Imi pare rau, stimati domni, isi ceru scuze, inclinand capul politicos in directia celor doi necunoscuti, indreptandu-se apoi sper Sebastian, agatandu-se de gatul sau. Nu mi-ai spus ca ai treaba, dragule. Si chiar mi-ai promis ca stai cu mine astazi. Atat de multe lucruri de rezolvat aici! Si pentru ce?! Toate acele ..chestii.

ooc: poate ciripeste cineva ceva.. legat de faptul ca ea stie despre creaturi?
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2015 10:58 am

Denis intra in marea sala unde posibil Sebastian ajunsese deja cu oaspetii, increzator si cu capul sus. Socul ii fusese insa enorm cand se lovi pe un trup mult mai mic si feminin. Sa fie oare surprins ca viermele asta mic se afla aici posibil incercand sa distruga ceea ce incerca sa faca el? Isi ridica din nou capul, cautand chipul lui Sebastian. Incordarea lui ii demonstra faptul ca si el era surprins si suparat de prezenta vampiritei aici.
- Hm ... domnilor, imi cer scuze de micul ... incident. Sora mea este ... umpic cam prea bagacioasa. Articula mai mult decat era cazul cuvantul "prea" in timp ce o prindea ferm de brat mergand cu ea catre iesire.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2015 11:26 am

Karina se incrunta la Denis cand acesta o luase de brat, eliberându-se din strânsoarea lui si îndreptându-se iar spre Sebastian
- Oh.. Dar draga frate.. Nu e frumos sa ma excluzi. Am tot atat drept ca si tine sa particip. Doar sunt sora ta.
Ii replica folosindu-i propriile vorbe pentru a-si cere dreptul de a sta la negocieri, stiind ca in general, familiile de vampiri participau la afaceri impreuna
Era normal sa știe si altcineva de incredere de afacere pentru a o duce mai departe daca unul din ei era asasinat.


Ultima editare efectuata de catre ShadowKiss in Joi Iul 16, 2015 8:41 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2015 11:33 am

Denis ii arunca o cautatura urata, de putea sa o si ucida daca ar fi fost posibil.
- Hm ... nu vreu sa-ti provoc traume! Enervat de tupeul ei, Denis o insfaca din nou de brat si, ca sa nu se mai ocupa cu 'vorbe dulce', iesi pe usa atat de repede incat un om normal nici nu ar fi fost in stare sa asimileze cele intamplate.
Dupa ce se asigura ca deja se aflau destul de departe, Denis o tranti de perete.
- Stai, cuminte, daca iti iubesti viata! Era enervat si se vedea dupa privirea care i-o arunca si dupa modul in care se impingea in ea de parca nu exista.
- Tu! tipa vampirul cand vazu o servitoare trecand pe langa ei. Du-o afara sa isi aeriseaca neuronii, si nu o scapa din ochi.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeJoi Iul 16, 2015 11:47 am

Karina marai suparata, pufnind la vorbele vampirului. De parca eu o sa stau sa te ascult. Pf! Auzi ordine! isi apuse aceasta in timp ce iesea afara, privind-o pe servitoare pe furis de fiecare data pentru a vedea daca era o simpla servitoare sau mai mult.
- Oh.. Hai sa mergem in afara muntelui asta! Nu am mai vazut cerul de mult timp si mi-e dor de el! Exclama vampirita, îndreptându-se spre iesire unde se lovi de doi paznici. Perfect! Da-o-n masa de treaba! Nu pot avea niciun pic de noroc! dupa ce isi analiza opțiunile pentru cateva minute, vampirita ofta alegand sa intre iar în castel, cu condiția de a fii dusa intr-o incapere cu pian.
Sus In jos
Lucifer
Lucifer
feminin Taur Mesaje : 404
Bani : 650
Multumiri : 2
Varsta : 31
Localizare : In iad >:)

Membru Super Activ
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeMier Iul 22, 2015 5:33 pm

Statuse toata ziua pe ghimpi, parca asteptand ca unul din cei doi indivizi sa arunce bomba despre micul spectacol oferit de Karina. Mare ii fusese mirarea cand nu primise nimic legat de acel subiect. Oricum, fusese in spre binele ei ca scapase, altfel pe ea avea sa sara cu supararea.
Acum, dupa ce ii prostise pe cei doi, atat de usor chiar, Denis nu mai dorea decat sa se relaxeze in piscina lui subterana. Ii placea sa o revendice pentru ca, din toti care ar fi putut sa isi permita sa intre in ea, nu o faceau.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitimeMier Iul 22, 2015 7:13 pm

Dupa cateva ore petrecute de Karina in biblioteca conacului unde cantase la pian sau pur si simplu studiase nenumaratele carti, fata se plictisi, iesind si incepand iar sa hoinareasca pe holuri, poate-poate da de cineva. Dupa putin timp, aceasta dadu de camera in care avusese loc marea ''sedinta'', observand cele doua persoane straine plecand fara sa arunce o privire in spatele lor pentru a vedea micuta vampirita neinvitata care ii enervase pe toti.
- Pfua.. ce bine ca au plecat! Plictisitori oameni, nu? Nu au vrut sa-mi spuna nici macar salut. spusese aceasta in timp ce se apropia de demon se de Denis care se parea ca abia astepta sa scape si sa plece intr-un loc numai de el stiut. Probabil sa bea sau sa vada monstrii aia.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Undisclosed desire - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Undisclosed desire   Undisclosed desire - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos
 

Undisclosed desire

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 Subiecte similare

-
»  "Consequence of Desire"( "Nozomi no Daishou")

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Special-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015