AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Cand a doua identitate se arata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 03, 2012 9:53 pm

Rezumarea primului mesaj :

occ: Sunt cu Daniel intr-un taram necunoscut ... .
bic:
Nu stiam cum am ajuns aici. Ma trezisem pur si simplu in mijlocul acestei naturi, daca se poate numi asa in timp ce vorbeam la o masa cu o persoana pe care o cunosteam. Intrebarea care ma seca era cum voi pleca din acest ''taram'' necunoscut. Nu stiam unde sunt si nici cum voi pleca, dar merita sa imi petrec timpul printre aceste plante ciudate. Ma asez sub un copac -l-am numit asa caci semana cu cei de pe pamant- chiar daca nu era era nevoie sa stau sub el daca doream sa fiu la umbra, deoarece soarele nu exista. Nu erau razele care sa ne raneasca. Era pur si simplu un soare mai micut care emana o lumina rosiatica, dar acesta statea prea putin timp pe cer, apoi disparea ca prin minune lasand cerul negru ca smoala fara nici o mica pata de lumina.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 6:36 pm, editata de 1 ori
Sus In jos

AutorMesaj
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 08, 2012 6:07 pm

In fata mea apare o femeie blonda cu ochii albastri care ma ajuta sa ma ridic de jos.
Nu ar trebui sa stai pe aici vino in casa cu mine.
Ceva parca imi spunea ca pot avea incredere in aceea femeie asa ca o urmez pana in casa. Ceva din ea imi amintea de mama.
Cand intru in casa am observat ca este decorata destul de normal pentru lumea in care ne aflam.
Aici ne aflam in siguranta Cristina spune femeia.
Dar de unde imi stiti numele?
Vei afla foarte curand si acest amanunt.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 08, 2012 6:18 pm

Ajung la o casa si ma uit cu ochii mei care devenisera albastrii, dar cu mici nunate de rosu, datorita foamei. Doamne ... imi strica si culoarea ochiului baiatul asta. Vrea sa o gaseasca? Poftim. Am gasit-o, dar asta nu inseamna ca va iesi neatinsa de mine. Imi zic cu un zambet diabolic pe fata. Gandurile pe care le aveam in cap erau minunate, care aveau rolul de a ma satisface dupa atat timp inchis. Nu voi mai fi in acea situatie. Ma voi bucura de tot ce voi avea in fata, deoarece eram liber! Intr-o forma care nu-mi placea, dar liber. Vampirita aia a facut o greseala cand m-a inchisese aici. Ea credea ca vrajitoarea imi inchisese doar puterea, pentru ca aceasta putere sa-i fie data neispravitului asta. Dar nu stia ca eu controlam vrajitoarea. Era prea oarba. Se gandea la el. Ce trist. Si ce prost am putut sa fiu cand fusesem invins de ea, doar ca lasasem garda jos printru prima si ultima oara in viata mea. Stiam ca mai existau metode ca baiatul sa primeasca puterile mele si sa le foloseasca cu ajutorul medalionului, dar asta insemna un avantaj pentru mine ca eu, ca spirit intram in trupul lui si puteam ajunge oricand la control. Acest lucru imi facea placere. Aceeasi placere ca cea pe care o am acum. Stiam ca baiatul nu ma va putea controla in niciuna din aceste doua situatii,deci eram intr-un mare avantaj.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 08, 2012 6:37 pm

Femeia se ridica si se duce la un dulap unde deschide un sertar. Scoate de acolo un latisor de argint cu un pendantiv care parea foarte vechi.
Cristina vreau sa porti acest colier mereu mai ales in preajma lui Daniel.
De ce in preajma lui Daniel?
Nu iti pot spune nimic mai mult pana ce nu vei descoperi singura ceea ce esti tu cu adevarat.
Ma uit nedumerita la femeia din fata mea si la colierul pe care il tinea in mana.
Iau acel colier si mi-l pun la gat simtind parca o caldura care se ducea in tot corpul.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 08, 2012 6:46 pm

Ma duc in fata casei si ma rezem de perete, stiind ca cineva imi va simti prezenta si va iesi pe orice usa a casei ca sa scape, in caz de-si dadeau seama cine sunt eu cu adevarat. Nu era tata de greu, dar stiam ca fiintele magice de acum numai erau cele din trecut. Atunci toti isi dezvoltau tot ce aveau mai bun si reuseau sa ascunde defectele extrem de bine, incat toti credeam ca suntem perfecti. Stiam sa ne evaluam sansele cum trebuie si sa nu luptam orbeste, fara niciun scop. Si al meu fusese sa-mi servesc stapanul si, bineinteles, placerea. Ucideam din placere. Adoram sa vad cum fiecare persoana se stinge din viata. Era un sentiment minunat si pe care il adoram.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 08, 2012 6:53 pm

Femeia cand vede ca imi pun colierul la gat zambeste si se uita la mine.
Acum Cristina te rog sa te uiti la paharul de pe masa din fata ta si sa ridic mana in sus incet
Fac exact cum zice femeia din fata mea si paharul se ridica o data cu mana mea.
Ce se intampla? Cum am putut face eu asta?
Ai putut face asta pentru ca tu esti vrajitoare si cu ajutorul acelui colier ti-ai putut activa si descoperi puterile.
Dar dumneavostra cine sunteti?
Eu sunt Kiory.
Ma uit cu atentie la lemnele care erau in semineu si ma gandesc la un foc. In cateva secunde focul se aprinde in semineu lemnele arzand.
Acum esti pregatita pentru ce va urma si vreau sa iti spun ca afara chiar langa aceasta casa se afla acel demon care vrea sa omoare prima persoana care va iesi de aici.
Dar de unde sti asta?
Nu conteaza de unde stiu.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 08, 2012 7:13 pm

Recunosc, pentru prima oara in viata mea, ce puterile pe care le avea si baiatul asta erau de ajutor, chiar mi le sporea pe ale mele. Batranetea era evidenta. Avea prea multa experienta si era usor sa-ti dai seama ca trecuse prin multe. Imi iau gandul de la istoria tipului si ma concentrez la cele ce auzeam, datorita acestei puteri pe care o aveau fiecare vampir. Era un avantaj foarte mare. Ma indepartez de perete si deschid usa. Nu ma mira faptul ca o puteam deschide si ca nu o incuiase nimeni. Pasesc in camere pana ajung in cea in care se aflau cele doua. Baietas ... ti-am gasit fata, dar tot ma voi bucura de compania lor ... niste distractie apoi sentimentul cel mai bun. Cel cand vezi cum ele mor. Te voi lasa si pe tine sa savurezi acest lucru si sunt sigur ca te vei invata cu timpul cu el. Ii transmit ''gazdei'' mele, desi era mult spus gazda.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:34 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 08, 2012 7:20 pm

Vad cum Daniel intra in camera,dar simturile imi spune-au ca nu este Daniel cel care a intrat. Ceva in interiorul meu imi spunea ca acela este un demon, chiar demonul de care vorbise Kiory.
Deci tu esti demonul de care am auzit de curand spun eu in timp ce ma ridic de pe canapea si ma uit la el fara nici un fel de teama.
Dintr-un motiv straniu nu imi era frica de acel demon si simteam cum puterea imi curgea prin vene. Simteam cum puterile mele incepeau sa se activeze pe rand una cate una.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 08, 2012 7:49 pm

Ma uit ce cele doua imaginandu-mi ce va urma. Eram in delir. Revin cu picioarele pe pamant si incep sa rad. Cine ma vedea putea sa spuna ca sunt nebun. Si tu astepti ca ea sa-si controleze puterile corect din prima? O intreb pe femeie. E o incepatoare! Abia i s-au activat puterile. Prostii din dastea micute le poate face un incepator, dar pentru o vraja puternica are nevoie de ani. Curajul nu te va ajuta, draga mea. Chiar daca, printr-o minune reusesti sa-ti controlezi puterile pe deplin si sa faci o vraja destul de mare incat sa ma invingi, nu uita ca asta ar insemna sa-l omori si pe Daniel. Gandeste-te bine. Spun uitandu-ma la fata. Apoi amintindu-mi ca acest corp avea nevoie de mancare.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:39 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 08, 2012 7:54 pm

Ma uit la demonul din fata mea si imi masor toate sansele. Era evident ca daca luptam aveam sa sfarsesc moarta.
Chiar crezi ca sunt atat de proasta incat sa lupt cu un demon care are atata experienta si ma poate omori oricand. Nu as face asta niciodata mai ales pentru ca nu am nici un fel de experienta intr-o lupta de acest gen.
Din greseala ating cu mana pendantivul colierul iar acesta se aprinde pentru o secunda.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 8:32 pm

Zambesc, deoarece imi placea gandirea fetei. Ai potential si poti ajunge o vrajitoare renumita ... imi zic, preferand ca gandurile mele sa ramana doar ale mele. Ma incrunt cand vad colierul stralucind, dar ma fac comod pe un scaun privindu-le pe vrajitoare. Ei bine ... cine incearca sa ma goneasca din baietel? Se ofera cineva? Le intreb cu un zambet siret pe buze. Sa sa-mi inchideti doar puterea in acest colier -zic in timp ce pun mana pe colierul baiatului- si pe mine sa ma izgoniti ... din el. Dar nu faceti aceeasi greseala ca cea care a fost inaintea voastra.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:41 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 10:02 pm

Ascultam atenta tot ce zicea demonul.
Noi invatam din greseli si nu vom face o greseala atat de mare cum a facut si ea spune Kiory.
Eu ma uitam nedumerita la ei si ascultam discutia lor fara sa stiu despre ce e vorba si cine a fost cea dinnaintea noastra.
Stati putin eu nu inteleg un lucru. Tu demonule de ce ai fost inchis in acel colier de aceea vrajitoare?
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2012 7:52 pm

Ma uit la prima vrajioare,dar cand sa zic ceva cea de-a doua a vorbit, asa ca imi indrept atentia spre ea. Pai ... sincer eu zic ca era din cauza amenintarii mele. Nici eu nu stiu de ce a fost inchis ... Speram sa-mi spuneti voi. Zic uitandu-ma la cele doua vrajitoare, uitand ca nu eram in corpul meu si ca nu stiam bine ce puteri mai avea si tipul asta in care eram, dar urma sa descopar. Stiam asta foarte bine si speram ca sa nu fiu slabit, ca acel pricajit de vampir sa ma inlature.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 26, 2012 10:58 pm

Pai eu una nu stiu avand in vedere ca nici nu stiam ca exista aceasta lume pana acum deci prefer sa nu ma bag.
Ma asez pe canapea si incep sa ma uit la camera in care eram.Lucrurile erau vechi si pareau ca au trecut secole peste ele. Totul pentru mine parea ca de epoca fara tehnologie si aparatura moderna.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 12, 2012 9:08 pm

Deodata, ma simt foarte slabit si incerc sa ma tin pe picioare, desi totul incepea sa se intunece in fata ochilor mei. La naiba! Nu am mai controlat de mult timp un corp si sunt slabit. Imi zic in timp ce ma retrageam in colierul pe care il purta baiatul.

Nu stiam ce se intamplase, doar ca ma trezesc pe podea cu o durere mare de cap. Doamne ... ce s-a intamplat?


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:43 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 12, 2012 10:39 pm

Hmmm se pare ca nu isi aminteste nimic din ce s-a intamplat cat timp acel demon l-a controlat.
Ma uit la el si hotarasc sa nu ii spun nimic concret deocamdata.
Daniel tu stii ce se afla in colierul pe care il ai tu la gat sau mai bine zis ce putere are el?
Ma ridic de pe canapeau de pe care stateam si ma duc langa Daniel.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 3:02 pm

Ma ridic masandu-mi tampla si o privesc pe fata, apoi imi intorc privirea la colier. Nu stiam ce era in el, dar stiam ca fusese o rasplata, o putere destul de mare pe care nu o folosisem ... cel putin nu stiam ca facusem asta. Si acum imi aduceam aminte ziua cand vrajitoarea mi-a dat colierul si mi-a zis ca e rasplata de la ''ea''.
Sincer, nu stiu ce se afla in el. Tot ce stiu e ca acesta este rasplata mea pentru misiunea pe care am indeplinit-o. Mi s-a spus ca ascunde o putere in ea. Ii zic fetei, in timp ce priveam in jur. Cand am ajuns eu aici? ma intreb aiurit, dar tac asteptand sa-mi spuna Cristina tot.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 8:53 pm

Ce mai rasplata. As putea zice ca persoana respectiva nu te placea sau a vrut sa scape de acel colier.
Ma uit in jur si vad ca vrajitoarea care acum cateva minute fusese langa mine disparuse misterios. Se petrecusera atatea lucruri stranii in ziua asta incat nimic nu mi se mai parea iesit din comun.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 9:21 pm

Ma uit la fata de parca ma lovise cu ceva greu in fata. Persoana de la care l-a primit urma sa fie sotia mea. Ea m-a transformat in ceea ce sunt acum, doar pentru a fi impreuna. A spus ca e o putere, pe care o voi putea controla odata ... . Ii zic fetei melancolic, in timp ce-mi priveam colierul.Nu se poate sa ma fi mintita...nu ea. Ma ridic de pe jos si ma uit mai bine in jur. Nu stiam cum apausem pe Pamant din acele locuri stranii, dar nu-mi pasa.

occ: sa nu uitam ca el nu stia cum a ajuns aici...nu era pe Pamant, dar el asa credea.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:46 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 13, 2012 9:45 pm

In fine oricum ar fi si oricine ti-ar fi dat acel colier eu una nu as fi vrut sa am asa ceva chiar daca este frumos este in acelasi timp periculos, spun eu plimbandu-ma prin camera.
Nu stiam cum de era o casa in lumea asta si nici cum de Kiory imi inspira atat de multa siguranta si incredere, dar eram foarte nelinistita si totul in jurul meu parca se invartea cum mine.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:10 pm

Nici nu stiu ce contine el ... habar n-am si nici nu stiu cum m-am trezit aici.Ce s-a intamplat? Te cautam si mi s-a taiat firul. Spun zambind amabil in timp ce ma uitam la fata. Ma ridic si ma uit pe fereastra. De ce este o casa in mijlocul acestui pustiu? Cum poate trai cineva aici cu plantele astea care vor sa te ucida. S-au au vrut doar pe mine, eram un strain, ce sa fac... .


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:14 pm

Ei bine fiind vorba de colierul tau am sa-ti spun chiar daca nu stiu daca este bine sau nu. In colierul tau se afla un demon care are atata putere incat te poate controla oricand, spun eu uitandu-ma la Daniel.
Nu stiam daca am facut bine, dar ma gandisem ca el trebuie sa stie adevarul pentru ca oricum il va afla candva chiar daca nu de le mine.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:19 pm

Cand aud tot ce spune Cristina raman ca si paralizat. Trag aer in piept cu putere si o privesc mut. Nu stiam daca mai puteam zice ceva, fiindca atunci cand deschideam gura si doream sa vorbesc pur si simplu nu iesea niciun sunet. Era uimit, foarte uimit ma exact. Nu stiam ce se afla in acel colier de multi ani si nu-mi aduceam aminte sa ma fi controlata vreodata, atunci de ce o facea acum. Pana acum nu am fost controlat si am multi ani, nu ai vrea sa sti.De ce apare acum?


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:21 pm

Nu stiu poate are un motiv anume sa iasa acum si sa te controleze.
Ma plimb prin camera uitandu-ma la tablourile care erau pline de praf si care infatisau niste oameni in varsta care mie nu imi aminteau de nimeni si de nimic. Totul in casa asta era plin de praf. Casa parea nelocuita de ani buni.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:25 pm

Dau din umeri, nestiind cum sa reactionez, apoi ma uit la fata.Se pare ca si ea era la fel de curioasa ca mine. Sti unde suntem? Sau cum poate cineva sa traiasca cineva in pustietatea asta. O intreb sperand ca va avea un raspuns concret si poate o solutie de a pleca de aici cat mai repede. Locul asta nu-mi facea placere deloc.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:49 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:29 pm

Pai din cate am vazut suntem intr-o lume foarte ciudata si aici am vazut o femeie care este vrajitoare si care a zis ca o cheama Kyony, spun eu inca uitandu-ma in camera.
Nu stiam daca sa ii spun de puterile mele sau sa-l mai las,dar alesesem ca pentru moment sa nu-i zic nimic.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Cand a doua identitate se arata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Cum va arata viitorul tau?
» Semnele care arata ca relatia cu iubitul tau va rezista pentru totdeauna
» Julia Jianu vrea o a doua luna de miere (poze)
» Mai sunt doua zile pana la concertul Jose Carreras
» Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Mania-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015