AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!



 

Distribuiţi
 

 Cand a doua identitate se arata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mai 03, 2012 9:53 pm

Rezumarea primului mesaj :

occ: Sunt cu Daniel intr-un taram necunoscut ... .
bic:
Nu stiam cum am ajuns aici. Ma trezisem pur si simplu in mijlocul acestei naturi, daca se poate numi asa in timp ce vorbeam la o masa cu o persoana pe care o cunosteam. Intrebarea care ma seca era cum voi pleca din acest ''taram'' necunoscut. Nu stiam unde sunt si nici cum voi pleca, dar merita sa imi petrec timpul printre aceste plante ciudate. Ma asez sub un copac -l-am numit asa caci semana cu cei de pe pamant- chiar daca nu era era nevoie sa stau sub el daca doream sa fiu la umbra, deoarece soarele nu exista. Nu erau razele care sa ne raneasca. Era pur si simplu un soare mai micut care emana o lumina rosiatica, dar acesta statea prea putin timp pe cer, apoi disparea ca prin minune lasand cerul negru ca smoala fara nici o mica pata de lumina.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 6:36 pm, editata de 1 ori
Sus In jos

AutorMesaj
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:32 pm

Ok ... o vrajitoare. Nimic ciudat,nu? A, da! E ciudat ca habar n-am cu ce se hraneste ea aici. Si ca tot vorbeam de mancare ... imi este asa de foame. Imi zic uitandu-ma in jur sperand ca voi gasi ceva care imi va potoli foamea, dar nu erau sanse, fiindca nu erau muritori buni de mancat pe aici, deci alegeam ceva mai putin cosistent, dar care sa amane aceasta pofta. Sti daca e ceva de mancat aici?


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:37 pm

Da dute in camera alaturata si sunt sigura ca vei gasi acolo tot ce vrei, spun eu zamind stiind ca aceea camera era una vrajita.
Ma uimea faptul ca incepeam sa stiu lucruri de care inainte nici macar nu aveam habar ca exista. Nu fusesem in aceea camera,dar eram sigura de ceea ce spuneam ca si cum stiam sigur ce se afla acolo.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:39 pm

Ma uit spre camera de care imi spusese si apoi imi intorc privirea la Cristina. Mi se pare mie sau totul devine din ce in ce mai ciudat? Nu ai mai fost aici inainte, nu? O intreb pe fata, dorind sa ma asigur de ceva inainte sa intru in camera aia. Nu stiam ce se intampla, dar nu doream sa intru pana nu aflam raspunsul.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:46 pm

Nu, dar ceva imi spune ca nu vei pati nimic rau si daca se va intampla doamne fereste sa patesti ceva va fi numai vina mea. Acum daca chiar nu iti ie asa de foame nu intra. 
Ma uit la usa acelei camere care era una normala si ma intrebam cum o camera poate arata atat de normal de pe exterior.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 5:49 pm

Ridic o spranceana si ma uit cu teama -pentru prima oara in viata mea- la usa aceea. Oftez adanc si ma gandesc mai mult. Da, imi era o foame, incat ma abtineam cu greu sa nu o musc si sa ma hranesc, dar imi era si teama sa intru in aceea camera. Mai mult, imi era teama sa nu se insele amarnic, chiar daca parea ca stie locurile, desi nu fusese aici.

ooc: O camera unde apare ce vrea sau mai bine zis, ce-si doreste?


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:54 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 6:04 pm

O haide cat de greu poate fi sa intri intr-o camera? il intreb eu deja exasperata
Ma asez pe un scaun si simt cum o durere de cap incepe sa apara. Ma uit pe geam si observ ca s-a facut deja seara ceea ce inseamna ca ar trebuie sa gasim niste camere in care sa dormim.

ooc: Da o camera in care apare tot ce isi doreste,nu m-am exprimat eu bine
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 6:10 pm

Nu apuc sa-i raspund Cristinei fiindca o vad ca se aseaza pe scaun, apoi ca se uita la fereastra. E deja noapte ... Nu vreau sa intru acolo si sa vine cineva sa-mi bage o tepusa in inima. Spun chicotind usor in timp ce ma uitam la usa. Ma aproprii de ea, apoi o deschid usor. Ma uit in camera, desi nu era ceva ce puteai vedea caci era alba fara nimic special in ea. E bine ... niciun dement cu o tepusa.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:54 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 6:36 pm

Si ce ar cauta acolo un dement cu o tepusa? intreb eu zambind si uitandu-ma la camera care era inca goala si alba.
Casa parea destul de veche, dar era un loc destul de bun sa dormim in seara asta cel putin asa puteam sta mai linistiti
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 6:44 pm

Pai cine stie ce-mi pot dori ... imi dorisem sa apara un dement cu o tepusa pentru a ma ucide ... candva. Daca tot nu stiu cum si ce face camera asta eu zis ca dormim aici. Deci ... vreau o camera luxoasa de hotel. Zic cu voce tare si inchid ochii.Dupa cateva secunde deschid un ochi pentru a ma asigura ca a mers. Ii deschid pe amandoi cand vad ca acea camera era alba. Eu zic ca ar merge cu hocus-pocus din partea vrajitoarei care nu este aici.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 7:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 27, 2012 9:49 pm

Nu trebuie neaparat sa fie ea aici pentru ca in camera asta sa apara ceva, spun eu privind in gol.
Imi revin repede si intru in aceea camera uitandu-ma cu atentie pe peretii care erau de un alb imaculat fata de ceilalti pereti care erau plini de praf.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 28, 2012 5:16 pm

Dar facea sa apara ai repede cu niste vraji sau cum facea ea. Ii zic fetei inchizand ochii iar, dar cand ii deschid camera ramasese tot goala. Pe bune acum?! Imi zic, dar inghit in sec atunci cand vad cine se apropia de mine. Nu stiam cum aparuse ea aici. Probabil camera asta nu este pentru dorinte ... face minuni. Imi zic in minte, desi nu prea credeam asta. Nimeni nu avea cum s-o readuca la viata si mai bine statea la locul ei, totusi prezenta ei aici ma cam framanta.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 6:20 pm

Ma plimb putin prin camera de un alb imaculat si ma asez pe podea rezemandu-ma cu spatele de perete. Chiar daca nu mai fusesem pana acum aici casa asta imi oferea o mare liniste si pace si ma simteam ca si acasa, asta daca voi mai ajunge acolo din lumea asta atat de ciudata.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 6:48 pm

Cand fata dispare, ma uit exasperat la Cristina. Poti sa faci sa apara o camera normala cu doua paturi?! Vreau sa ma odihnesc ... zau asa. Demonul ala m-a secatuit. Nu stiu ce a facut, dar sunt extenuat. Deci te rog Cristina fa ceva si adu-o pe vrajitoarea aia. Ii zic fetei, sperand ca ma aude si nu e afundata in propriile ei ganduri.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iun 29, 2012 9:06 pm

Daca vrei o camera cu doua paturi asta vei primi, spun privind in gol si ridicand mana dreapta in sus.
Camera care pana acum era de un alb imaculat acum avea in ea doua paturi. Oftez usor si ma ridic de jos ducandu-ma la patul care era langa un perete trantindu-ma pe el. Pana acum imi doream sa plec din lumea asta, dar acum simt ca apartin acestei lumi ciudate si ca nu trebuie sa plec de aici sub nici un fel.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 07, 2012 6:33 pm

Cand vad paturile ma arunc repede intr-unul si ma uit la tavan. Sti cum vom pleca de aici? O intreb pe Cristina, fara sa-mi dezlipesc ochii de la tavanul cel alb unde incarcam sa gasesc macar un punc, un singur punct care sa nu fie alb. Oftez si imi dau colierul jos de la gat, dorind sa ma uit la el mai indeaproape. De ce mi-a dat asaceva? Ea nu era asa ... nu-mi putea face asta. Era o rasplata ... sau un cadou. Inainte sa moara. Ma intrebam asta de cand aflasem ce ascundea colierul, dar nu gasisem nici acum un raspuns.


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 08, 2012 9:07 pm

Pana acum nu stiu,dar voi afla cum poti sa pleci tu de aici, spun uitandu-ma pe tavan. Nu mai aveam nici un motiv acum sa ma intorc si parca ceva nu ma lasa sa plec din lumea asta atat de ciudata. Nu stiam ce este cu mine cea care nu prea mai avea sentimente, dar in momentul asta multe amintiri imi veneau in minte.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeDum Iul 08, 2012 9:26 pm

Sa plec eu? Dar tu ce faci? Nu vi cu mine? Doar nu ramai aici singura, nu? O intreb pe Cristina ridicandu-ma din pat si uitandu-ma la ea. Era clar ... acum nu gandea normal, probabil ii era foame sau prea somn si nu gandea logic .Cum putea sa ramana aici? Pe planeta ... in dimensiunea asta ciudata unde nici nu sti ce poti manca si ce va urma sa te atace. Era sa mor aici si ea credea ca putea rezista mult timp?


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:14 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 11, 2012 7:47 pm

Eu nu am de ce sa ma intorc si nici nu vreau asta, iar tu nu ai de ce sa ramai aici.
Eram hotarata sa raman pe aceasta planeta chiar daca era atat de ciudata. Stiam ca aici voi invata mult mai bine decat pe Terra cum sa imi controlez puterile si Kyony ma va ajuta cu asta. Nu voiam ca Daniel sa stea pe aceasta planeta ciudata, eu nu aveam nici un drept sa il retin aici cand are un motiv sa se intoarca pe Terra.
Sus In jos
ShadowKiss
ShadowKiss
feminin Rac Mesaje : 28924
Bani : 226007
Multumiri : 58
Varsta : 26
Status : "Better to reign in Hell, than serve in Heaven" - Lost Paradise

BEST NICKNAME
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iul 30, 2012 8:59 pm

Ba eu am de ce sa stau aici. Stau aici ca sa ma asigur ca nu patesti ceva si ca nu faci vreo prostie, Cristina. Si de ce ai vrea sa stai aici? Ce vei manca? Plantele alea care m-au paralizat? Intreb sarcastic. Era un om pana la urma si ea nu aveam cum sa rezistepe o planeta straina fara hrana, cum nu putea sa reziste el fara sange, desi niste inlocuitori puteai fi numai buni, dar cine i-ar fi facut si mai ales, din ce anume?


Ultima editare efectuata de catre Letty in Dum Iul 14, 2013 8:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alexcrazygirl
alexcrazygirl
feminin Balanta Mesaje : 5071
Bani : 5096
Multumiri : 9
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Mega-Fan Forum
Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Aug 16, 2012 11:24 pm

Tu nu intelegi Daniel. Eu pur si simplu simt ca aici e locul meu si ca ceva se intampla chiar daca noi nu ne dam seama de asta. Poate suna ciudat,dar aici ma simt ca acasa si simt ca am mai fost candva aici, dar nu imi aduc aminte sa mai fi vazut locul asta.
Eram confuza in legatura cu acest loc si cu tot ce se afla aici. Stiam ca Daniel avea dreptate, dar nici macar nu stiam daca exista o cale de a pleca de aici si pana vom gasi aceea cale daca chiar exista va trebui sa ne invatam cu aceste locuri ciudate. Chiar daca nu imi amintesc sa mai fi fost pana acum pe aici aveam un sentiment de deja vu si parca ceva sau cineva imi spunea ca acest loc a fost candva important pentru mine.
Sus In jos
Continut sponsorizat


Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cand a doua identitate se arata   Cand a doua identitate se arata - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 

Cand a doua identitate se arata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

 Subiecte similare

-
» Cum va arata viitorul tau?
» Semnele care arata ca relatia cu iubitul tau va rezista pentru totdeauna
» Julia Jianu vrea o a doua luna de miere (poze)
» Mai sunt doua zile pana la concertul Jose Carreras
» Selena Gomez a ras cand a aflat ca ar putea fi insarcinata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Rpg :: RPG Mania-
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Lun Ian 29, 2024 10:08 am
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015